Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok grip olmuştum doktorda ilaç vermişti onu yutarken boğazımda kaldı hala şuan boğazımda akciğer filminde gözükmedi ama hissediyorum boğazımda geçmezse pazartesiye kadar endeskopiyle boğazıma bakılcak bi bu eksikti başımda

GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH GEÇER ENDOSKOPİYE GEREK KALMAZ...:1hug:

canım benim benn özelede gidiyorum zaten ilk doktoruma özele gittim oda vajinal ultrasyonla baktı nette araştırdım hiçbir tehlikesi yokmuş eger hafif kanama olursa ozaman hem ilişkiyi yasaklıyolar hemde vajinal ultrasyonu işte doktorumda 13 de gel dedi devlette 10 gün sonra gel dedi devlete gitmemdeki amaç tahlillerimi orda yaptıracagım bide ssk oldugum için rapor almak için gerekece o yüzden canıım ama alllah kimseyi düşürmesin yaa:nazar:

cnm bu tahlıl ucretsızdı benden almadılar sadece muayene ucretı verdık ama bu aykı ucretlı olabılır tabı sen bılırsın

mavıgozlu cnm sen nasılsın ne durumdasın sımdı bakalım

iyi olmaya calışıyorum tatlım kötü günlerimi atlattım sayılır senin iyi olmana sevindim bebişinde tabii

hoş geldin canımmm nasılsın

gez gez unut bizi burda sonrada özledim deee seni seni :eek:klava::eek:klava:

iyiyim canım yaa nasıl olayım iş yerindeyim arkadaşlarla yazışıyoruz işte başkada birşey yok sizden dualarınız bekliyoruz okadar canım
canım sorduğun soruya bilmediğim için cavap veremiyorum kusura bakma

canım benim yaa inşallah ben de yaşarım o duyguyu
ben bu ay hiçte umutlu değilim esasında tabi içten içe engel olamıyorum kendime her nekadarda frenlemeye çalışsam olmuyor geçen ay çok umutlandım yumurtlama takibi yaptırdım çatlatma iyneleri vuruldum ama olmadı çok ağladım çok üzüldüm diye bu ay umutlanmak istemedim gel gelim şimdide çok garibim o yüzdende kendime engel olamıyorum acabaamı diyorum yaaaa

hoş buldum canım benim idare eder uykusuzum çok uykum varr

cAnım iltercimmmmmmmmmm bende seni özledim

hoş geldin tatlım uzun zamandır gelmiyodun

kıslarr sayfam çok gec açılıyo biraz gec cvp veriyom bilginiz olsun okişş

MegrancıĞımm ben Şunda regl olmak ıÇın aktardan cıvanperÇemı+aynısafa+ısırgan otu aldım..aktar verdı daha doĞrusu..bırde aytıyetten hayıt tohumunu verdı..bunları ıÇıyorum..30-40 gÜnde etkısını gÖsterır dedı.. Ben Şuanda 18. GÜn oldu ıÇelı. Bakalım ne olacak...bır adet gÖrÜp bır an Önce rahatlamak ıstıyorum..Çok stres altındayım..nerde ıse 2 yıl olacak adet olmayalı ılaÇsız ve gelmesı aÇısından...

mavı tedavıye basladınmı cnm

hayır canım henuz hiç bi tedaviye başlamadım haftaya ilk defa dr gidicem inş henuz karar veremedim gitsem mi gitmesem mi die ya bebiş varsa diyom sonra bosa gitmiyim dr diyom ama bakalım hiçtew varmıs gibi hissetmiyom yani daha gunume cok var ama bakalım haftaya dr gidecem inş vazgecmezsem gitmekten

Kızlar bugÜn ınsır suyuna baŞladım akŞam dr randevum var bakalım Çatlatma ıĞnesı olcam sanırım tarıh belırlenecek

X