Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

GÖRDÜM KAYRACIĞIM.... :1ninca::1ninca: HERKES GıBı ODA BıZı SEVıYOR ASLINDA... BıZDE ONU...ONLAR GÖREVLERıNı YAPIYO...

ewt ben gidicem tavsiye ettiğin bir yer varmı ben ayvalıkta kararlıyım ama bakalım

sağol cnm iyiyim sen nasılsın bakalım
ayvalık sarımsaklı yada altınolukta asoss a gitmeni tavsiye ederim güzelim.ki blkin deniz kenarı olan heryeri güzeldir..akçayı da çok severim ben..araba varsa hepsini gezin..arası çok değil..
vallahi benim adetime daha 1 hafta var ama ben kafayı yedim kesin bende senin gibi olurum komedi olurum bende yaaa :roflol::roflol:

hoş geldin canım nasılsın bizler iyiyiz
bende iiyiym güzelim..sağo..bugün dr gideceğim öğlen..yumoşlara bakacak klomen kullandım 2 gü önce bitti..

ya tabi orası öle önlem almasalar alır başını gider herşey ona göre davranalım konuları saptırmayalım o zaman bizde onu çok seviyoruz opuyorumnanaktan ondan balıklı smiley istiyorumm özellikle :eek: ayşen normal ateşin

oku oku anca bitti hoşbuldum kızlar bugün yarın adet günüm bakalım olucakmıyım olcakmışım belirtisi yok zaten doktorda aynısını dedmişti hormon tahlillerimde adet olcakmışın gibi durmuyo beta hcg de 1 çıkmıştı onlarca test yapmışım ilk defa 1 çıktı benimde içime bi kuşku düştü hadi bakalım hayırlsı inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
hadi hayırlısı canım inşallah bebişin sana gelir
kız dur bakalım daha birazdaha bekle adetlerin düzenlimidir normalde
günaydın canımmm
kız belki hamilesin ondan oluyordur yada benim gibi psikolojiktir ben aş bile eriyorum :roflol: rüyalarıma bile girdi resmen ama yokmuş daha çokmamış canımın istediği şey offf offf çok komik yaaa

tamam bitanem güveniyorum sana

kız çok zor vallahi inaçcı biri ile uğraşması benim adamda çok inatçı beni bazen deli ediyorr ayy allah kolaylık versin kocana tabii banadaaa mafoldumben
valla o konuda benim herifte farklı değil iki inatçıyı düşünsene nasıl oluyor bizdede arada öyle oluyor ama allahtan orta yolu buluveriyoruz hayır bana mantıklı gelen ona gelmiyor anlatmaya çalışıyorum o yok diyor bende yok diyorum öyle sürüp gidiyor bizim bebişte böyle olursa valla kesin bitti benim herif ahan anan ayağını kaldırmış sen basmışsın diyecek valla ama olsun kız hayırlısıyla bir doğrusnda sağlıklı eli ayağı düz bir şekilde allahtan başka bir şey istemiyorum
selam inşallah o günleride yaşayacaksın sonra kucağına alacaksın Allahın izniyle
üzme tatlı canını hadi yüzün gülsünkaydirigubbakcemile3:1hug:
yok canım şükür üzüleceğim günler inşallah geride kaldı inşallah hayırlısıyla her geçen gün sevinecek günlere gelirim inşallah
oy oy ben yerim annesinide bebişide annesini şimdiden rahat bırakmıyo.canım bende cok inatmışım ve nazkıymısım eşim öyle diyo eger kızımı olurda bana %10 bile cekerse vay halime diyo ben tabi babasına cekerse beni öldürür yani bebek yokken bi çekişmedir aramızda sürüp gidiyo bakalım hayırlısı:mymeka:
he he vallla komik bir şey olucak valla
Escales hamİlelİĞİnİ İdrar tesİtİnden mİ ÖĞrendİn arkİdaŞım
yok gülüm benim biraz karışık benim idrar testinde çıkmadı kanda çıktı ilk başında hatta değerim çok düşük çıktı 9,73 çıktı kimyasal olabilir dediler bir hafta sonra yeniden kan testi yaptırdım değerlerim 1034 e çıktı o ara idrarda baktım çok ama çok silik bir çizgi çıktı oda varla yok arasıydı canım

iyi sabahlar hepinize :) AYSEN74, deryam76, ESCALES+, hlymms, huzeyfe, iltercakir, k.a.y.r.a.+, megryann, neslihan165+, osmaniye80+ nasılsınız kızlarrhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
slm bacım hoşgeldin nasılsın bakalım
kızlar sisin adetinize 3 gün kala kanda baktırıp sonucu 1 çıkan varmı hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lütfen cevağppppppppppp delikafadulden delikafadulden delikafadulden
benim olmadı canım olsaydı yardımcı olurdum sana ama inşallah bebişin sana el sallıyordur
EDİTÖRÜN GÖNDERDİĞİ MESAJ SAYFA 5055 DE ARKİDİŞLER...OKIZIN YAZDIĞIDA ŞU;

1111 kullanıcısından alıntı
artık bu başlığı asla tıklamam.bişey sordum yazdıığım soruyu bile sayfaların yoğunluğundan bulamıyorum,kaldı cvbına bakayım,
birbirlerine hal hatır soran şu an yaptığı şeylerden bahseden arkadaşlar sizin msn ya da tlf yok mu,sitenin konu başlığıın yazılanlarla muhabbetlerle hiç alakası yok keşke sohbet sitelerinde yazıssanız.
kusurabakmayın.anlayışınız için teşekkürler..
allah allah merak ettim valla bu kişi ne sordu ki yardımcı olmamışız hayır biz her yeni gelene yardımcı olmaya muhakkak çalışıyoruz demekki bildiğimiz bir şey değilmişki bir şey yazmamışız

ayvalık sarımsaklı yada altınolukta asoss a gitmeni tavsiye ederim güzelim.ki blkin deniz kenarı olan heryeri güzeldir..akçayı da çok severim ben..araba varsa hepsini gezin..arası çok değil..

bende iiyiym güzelim..sağo..bugün dr gideceğim öğlen..yumoşlara bakacak klomen kullandım 2 gü önce bitti..
canım hayırlısı olsun inşallah güzel güzel olmuştur yumoşların haber ver gelince cnaım tamam mı

Hadi kolay gelsin canım inş. güzel geçer muayene.Hepimizin istediği şey ortak Rabbim tez zamanda kavuştursun bizi yavrularımıza...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Kİmse cevaplamıycak mı
ateinin yükselmesimi güzelim..bu ovulasyon zamanında vucut ısısı yükselir..ateşin çıkar

valla o konuda benim herifte farklı değil iki inatçıyı düşünsene nasıl oluyor bizdede arada öyle oluyor ama allahtan orta yolu buluveriyoruz hayır bana mantıklı gelen ona gelmiyor anlatmaya çalışıyorum o yok diyor bende yok diyorum öyle sürüp gidiyor bizim bebişte böyle olursa valla kesin bitti benim herif ahan anan ayağını kaldırmış sen basmışsın diyecek valla ama olsun kız hayırlısıyla bir doğrusnda sağlıklı eli ayağı düz bir şekilde allahtan başka bir şey istemiyorum
aynen deiğin gibi bizim evde öyle bende burnumdan kıl aldırmam çünki o aldırmıyor dediğim dedik lik yapıyor hatta meşur bir lafı var onun inadım inat adım cavur ahmad der ama bende kızdığımdan bende altta kalmıyorum uzuyor gidiyor tattışma ama yine sonunda pes eden ben oluyorumm senağlamasenağlama

ya tabi orası öle önlem almasalar alır başını gider herşey ona göre davranalım konuları saptırmayalım o zaman bizde onu çok seviyoruz opuyorumnanaktan ondan balıklı smiley istiyorumm özellikle :eek: ayşen normal ateşin

Banada normal gibi geldi ateşi.36.7-36.2 arasında gider gelir benimkiside.Ben düşmesini istiyorum düşerse regl olucam diye ümitleniyorum.

X