Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hepinize gunaydin kizlar maasallah herkesin keyfi yerinde oh oh Allah daim etsin ins.

merhaba hakca...evet böyle olmalıyız...HER ZAMAN MUTLU...HER ZAMAN UMUTLU...HER ZAMAN ŞÜKREDEN...KÜÇÜCÜK BİR GÜLÜMSEMEDEN MUTLU OLABİLEN...VE RABBİNE SONSUZ İNANAN İNSANLAR OLMALIYIZ...
HAYATI SEVİYORUM,ÇEVREMDEKİ LÜTUFLARA BAKIP MUTLU OLUYORUM ŞÜKREDİYORUM VE BURADA OLMAKTAN SİZLERİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLUYUM:nazar::1hug::1hug:hihoyyythihoyyyta.s.a.s.:nazar:

canım ne güzel yazmışsın öyle...bende sizleri tanımaktan çokkkkkk mutluyum iyi ki varsınız...bu topikte benim ilk göz ağrım bende buradan ayrılamıyorum. aman Allah ayırmasın:Saruboceq:

merhaba hakca...evet böyle olmalıyız...HER ZAMAN MUTLU...HER ZAMAN UMUTLU...HER ZAMAN ŞÜKREDEN...KÜÇÜCÜK BİR GÜLÜMSEMEDEN MUTLU OLABİLEN...VE RABBİNE SONSUZ İNANAN İNSANLAR OLMALIYIZ...
HAYATI SEVİYORUM,ÇEVREMDEKİ LÜTUFLARA BAKIP MUTLU OLUYORUM ŞÜKREDİYORUM VE BURADA OLMAKTAN SİZLERİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLUYUM:nazar::1hug::1hug:hihoyyythihoyyyta.s.a.s.:nazar:

ayrı kal bikaçgün bak gerçekten burda olmaktan ve sizleri tanımaktan ne kadar mutlu olduğunu daha iyi anlarsına.s

ayy sevenim çokmuş ne güzel :lepi:

işte küçük bir teknik sorun vardı
adsl ev sahibimizin bizde ortak kullanıyoduk
adsl yanmış onların almalarıda baya uzun sürerdi
evde ruh gibi sümsük gibi dolanıyodum çok özledim kk yı
kocişe biz alalım adslyi giderkende söker götürürüz dedim hemen gitti aldı sağolsun
yüzüme renk geldi özledim sizi bidaha öpüyüm kucaklayım şöyle
1451476a217585ffd6f7ba8.gif

iyi yapmışsınız canım güle güle kullanın.

tabi çok sevenin var sen ne sanıyordunkaydirigubbakcemile5
merak ediyoruz çok alıştık çünkü birbirimize

kizlar aksamki ruyami anlatayim size/ben guya dogum yapmisim bebegide odalara aliyolar ya biz esimle onu gormek icin o oda giriyoruz ama bir suru bebek var.acaba hangisi benim bebgim diye icimden gecirirken gorevli bu sizin bebeginiz diyo.masaallah yeni dogumus gibi degil sanki 1 yasinda gibi ve benimle konustu anne bana mama getir dedi bende ona bi sarildim optum,ruyadasi bile guzeldi kizlar

iyi yapmışsınız canım güle güle kullanın.

tabi çok sevenin var sen ne sanıyordunkaydirigubbakcemile5
merak ediyoruz çok alıştık çünkü birbirimize

ben ne sanıyodum :jeyyar: :jeyyar: fenamı oldu hıı kulaklarınız dinlendi birazlaelaelaelaelae
şaka şaka valla kalp kalbe karşıdır ben nasıl size alıştım bırakamıyosam sizde bana alışmışsınızdır tabiki:icecream:
aile olduk biz burda kaydirigubbakcemile5birbirimizi görmeden duramıyoz:lepi:

X