Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm nilüfer çok teşekkür ederim ewet bebişimin pıtır pıtır atıyordu kalbi inanılmaz mutluyduk eşimle ağladık sevinçten rabbim dileyen herkese nasip etsin bu mutluluğukaydirigubbakcemile2

ayyy ağladınızmı sevinçten kızzzz...canım bak bende duygulandım şimdi...:eek::eek:
nasıl bir mutluluktur kımbilir yaaa..allah herkeze nasipetsin ..sağol canım:Saruboceq:

canım biz iyiyiz sen nasılsın?seni burada görmek ne güzel:1hug:

iyi olmanıza çook sevinidim tatlım:1hug:
karışık takılıyorum sitede
bide benim sorun eşimde olduğu için:çok üzgünüm:
erkek infertilitesi topiğindeyim
siz ilk göz ağrım olduğunuz için arada bakıyorum işte
öperim sizleri çookŞeniz

Günaydın kızlar....
hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum....

nasıl keyifler...umarım herkes çoooook mutludurkaydirigubbakcemile2

Günaydın kızlar....
hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum....

nasıl keyifler...umarım herkes çoooook mutludurkaydirigubbakcemile2

günaydın sessizdeniz..bende seni kucaklıyorum canım..:1hug::1hug:
çok şükür iyiyim ben..sen nasılsın????:1hug::1hug:

günaydın herkese-tatlicadiarzu-
ohh gelebildim kaydirigubbakcemile
beni seven herkese merhabaŞeniz
sevmeyenler çatlasınlülülülülülü sırnaşık şey

canım çok haklısın ama bizlerde merak ediyoruz sizleri:1hug: sen içini ferah tut.stresten uzak dur,başka şeylere yönel. en büyük avantajın çalışıyor olman,en azından iştesin. stresten uzak kalmak başarıyo arttırıyor. Allah gönlüne göre versin.ben inanıyorum en yakın zamanda güzel haberlerinizi alıcaz:Saruboceq:

Canım güzel dileklerin için teşekkürler arada girip siteye yazıyorum iyi olduğumu. Merak edilecek birşey yok. İş ve ev arasında gidip geliyorum. Bugünde doktora gideceğim. Eğer bu doktorda ameliyat derse hemen ameliyat olacağım. Bakalım neler diyecek bugün?

iyi olmanıza çook sevinidim tatlım:1hug:
karışık takılıyorum sitede
bide benim sorun eşimde olduğu için:çok üzgünüm:
erkek infertilitesi topiğindeyim
siz ilk göz ağrım olduğunuz için arada bakıyorum işte
öperim sizleri çookŞeniz

canım haklısın ama arada ceeee de bize:1hug:

benimde ilk üye olduğum topik bu buradan vazgeçemiyorum.ne zaman giremesem aklım burada kalıyor,insan çok alışıyor. iyi ki varsınız kızlarrrrrrr:1hug:

Canım güzel dileklerin için teşekkürler arada girip siteye yazıyorum iyi olduğumu. Merak edilecek birşey yok. İş ve ev arasında gidip geliyorum. Bugünde doktora gideceğim. Eğer bu doktorda ameliyat derse hemen ameliyat olacağım. Bakalım neler diyecek bugün?

canım hayırlısı olsun. inşallah hayırlı ve güzel haberlerle dönersin alincim:Saruboceq:
herşey dilediğin istediğin gibi olsun. bizi habersiz bırakma.

hoşgeldina.s. vildancığım naber..nasılsın???çitosu yollara düşürdün valla ..bizde merak ettik...

canımmmmmmmm hoşgeldinnnnnn ne çok özledim seni gelbir öpeyimŞenizŞenizŞeniz
kız sen sevilmezmisin hiç tatlı vede çatlak gacısınsırnaşık şey:roflol:

merhaba alin??seninle hiç konuşmamıştık sanırım??
senin için ne dedi dr..ne ameliyatı diyor drlar??

ayy sevenim çokmuş ne güzel :lepi:

işte küçük bir teknik sorun vardı
adsl ev sahibimizin bizde ortak kullanıyoduk
adsl yanmış onların almalarıda baya uzun sürerdi
evde ruh gibi sümsük gibi dolanıyodum çok özledim kk yı
kocişe biz alalım adslyi giderkende söker götürürüz dedim hemen gitti aldı sağolsun
yüzüme renk geldi özledim sizi bidaha öpüyüm kucaklayım şöyle
1451476a217585ffd6f7ba8.gif

:1hug:hayırlı olsun yeni adsl hattın canuumm....
çok iii düşünmüşün ..bizdee öptüüühhhh canuummm

sessizdeniz canım bak ne güzel yazmışsın,mutluyum umutluyum diye,en güzelide bu işte:1hug:

merhaba hakca...evet böyle olmalıyız...HER ZAMAN MUTLU...HER ZAMAN UMUTLU...HER ZAMAN ŞÜKREDEN...KÜÇÜCÜK BİR GÜLÜMSEMEDEN MUTLU OLABİLEN...VE RABBİNE SONSUZ İNANAN İNSANLAR OLMALIYIZ...
HAYATI SEVİYORUM,ÇEVREMDEKİ LÜTUFLARA BAKIP MUTLU OLUYORUM ŞÜKREDİYORUM VE BURADA OLMAKTAN SİZLERİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLUYUM:nazar::1hug::1hug:hihoyyythihoyyyta.s.a.s.:nazar:

X