Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım bende şimdi sultana sordum,size yazdığımdan beri sultanda konuşmamış,en son iyilermiş,belenay, teyzesinde kalıyormuş.haber alırsam sizerede yazıcam. umarım iyi haberlerini alırız:Saruboceq:

inşaallah o ve bebişi iyidir hepimiz için dua ediyorum hergün :Saruboceq:

Kızlar beloş ile dün görüştüm iyiymiş. Yatıyormuş sürekli. Haftaya keseli sıçanın kalp ateşlerini dinlemeye gideceklermiş onun içinde çok heyecanlıydı.

günaydın alincim nasılsın? seni görmek ne güzel,özlüyoruz vallaha çokkk alıştık birbirimize.
hihoyyyt inşallah canım belenayımda bebişinin kalp atışlarını sağlıkla duyar:Saruboceq:,teşekkür ederiz haber verdiğin için.bende sultandan alıyorum haberleri.

selammmm canımmm...
nasılsın hakcacım ??
ben çoookkk iyiyim tatlış ama hava kapalı içimi karartıyıooo valla bazen...bide sogukk..
valla lahana gibi otoruyorum montu bile çıkaramadım soguktannn...
ÇİTOOOSSS gıııı bebişin pıt pıt sana gülümsedimi dünnnnn:nazar::nazar:
gözün aydıııınnnnnnnnnnnnnn:nazar::nazar
daha neler yapacak büyüdükçe sana:ecrin_bebek:...:nazar::nazar:maşşallah size yavruş:nazar:
slm nilüfer çok teşekkür ederim ewet bebişimin pıtır pıtır atıyordu kalbi inanılmaz mutluyduk eşimle ağladık sevinçten rabbim dileyen herkese nasip etsin bu mutluluğukaydirigubbakcemile2

Kızlar beloş ile dün görüştüm iyiymiş. Yatıyormuş sürekli. Haftaya keseli sıçanın kalp ateşlerini dinlemeye gideceklermiş onun içinde çok heyecanlıydı.

çok sevindim yaa rabbim tamamına erdirsin
geç ve zor bulunmuş bi bebek:lepi:

günaydın alincim nasılsın? seni görmek ne güzel,özlüyoruz vallaha çokkk alıştık birbirimize.
hihoyyyt inşallah canım belenayımda bebişinin kalp atışlarını sağlıkla duyar:Saruboceq:,teşekkür ederiz haber verdiğin için.bende sultandan alıyorum haberleri.

Canım bebek fikrinden uzak durmak için siteye pek girmiyorum. Ama güzel haberlerinizi Belenay ve Sultandan alıyorum. Sen nasılsın bebişin nasıl?

citos
hakca
canlarım
hamişlik nasıl gidiyo :uhm:
umarım iyisinizdir:lepi:

Canım bebek fikrinden uzak durmak için siteye pek girmiyorum. Ama güzel haberlerinizi Belenay ve Sultandan alıyorum. Sen nasılsın bebişin nasıl?

canım çok haklısın ama bizlerde merak ediyoruz sizleri:1hug: sen içini ferah tut.stresten uzak dur,başka şeylere yönel. en büyük avantajın çalışıyor olman,en azından iştesin. stresten uzak kalmak başarıyo arttırıyor. Allah gönlüne göre versin.ben inanıyorum en yakın zamanda güzel haberlerinizi alıcaz:Saruboceq:

hakça çitos siz mide bulantılarınız adet tarihinizdne ne kadar sonra olmaya başladı.

canım benim mide bulantım şu zamana kadar 3 kez oldu.10+6 haftalık olduk bugün:nazar:

dün biraz rahatsızdım halsizlik ve mide bulantım vardı onun dışında olmadı Allaha şükür.

benim annem hamile olduğunu öğrendiği andan itibaren başlamış mesela.kimisinin hiç olmuyor,kimisininde 9 ay boyunca sürüyor mide bulantıları.

Çitos sen hayıt suyunu içerken çok akıntın ve kahve akıntın oluyormuydu

canım ben hayıt suyu içerken pek akıntım olmamıştı ama soğan suyu içerken çok fazla oluyordu birde ben hamile kaldımı öğrenmeden 1 hafta önce başlamıştı bulantılarım birde halsizlik vardıfisfisfis

X