Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar herkese merhaba tekrar ya bişi sorucam aranızda çikolata kisti ameliyatı olduktan sonra hemen hamile kalan varmı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım kuzenim 4 yıl önce çikolata kistinden dolayı ameliyat oldu ve 1 yumurtalığını aldılar.2yıl tüp bebek tedavisi gördüler ama olmadı dr artık olmaz demişti umutlarını yitirerek son bi kez daha tüp bebek için istanbula gittiler.tedaviye başlamadan hamile olduğunu öğrendi.yani doğal yoldan hamile kalmış.hemde 1 yumurtalıkla!

iyi akşamlar kızlar nasılsınız kaçamak yaptım eşim görmeden nete girdim:)))bakayım dedim ne var ne yok galiba bir hamiş daha geliyor interhat sonucun hamiş olduğunu gösteriyor tebrik edeyim şimdiden hayırlı olsun
ee topiğimin gülleri nerelerde bakim aaa kimse yok galiba ühü ühü ühü bikaçamak yapayım dedim kimsecikler yok şansa bak neyse iyi akşamlar hepinize ben yakalanmadan çıkayım bari:)))))

arkadaşlar dün tahlil yaptırdım bugün aldım ama yarın göstericem dkt a sonuç296,22 bu pozitifmi negatifmi rabbim inş. hayırlı sağlıklı evlat ver isteyen herkese

iyi akşamlar kızlar canım değerin yüksek çıkmış hamile olma ihtimalin çok yüksek hadi hayırlısı bakalım inşallah hamişsindir yarın muhakkak haber ver bizea.s.a.s.

pıtırcık hg canım bende 8 ay önce ameliyat oldum ameliyattan 6 ay snr hamile kaldım canım
sen ameliyat oldun galiba ne kadar oldu:uhm:

arkadaşlar dün tahlil yaptırdım bugün aldım ama yarın göstericem dkt a sonuç296,22 bu pozitifmi negatifmi rabbim inş. hayırlı sağlıklı evlat ver isteyen herkese

bencede hamilesin.ay ne güzel darısı başımıza.:dance:

kızlar bi tanıdık ameliyat oldu o yüzden giremedim uzun süredir onun yanındaydım. şimdi eve çıktı gündüz gittim şimdi geldim beni merak etmeyin olur mu

interhat inşallah hamilesindir canım güzel haberler veririsin bize görüşmek üzere kızlar

bende bebiş:ecrin_bebek: istiorumm ama evlenmek lazım evlenmek içinde okulu bıtırmek ohooof offf beklıorum:kahve:yaşlı anne olmak ıstemıorum:1no2:

merhabalar
aranıza yeni katıldım.Hem forma hemde hamile kalamayanlar listesine

canım hoşgeldin aramıza.bize kendinde bahsedermisin biraz.yaş kaç kaç yıllık evlisin.doktora gittinmi.sorun varmı sende yada eşin de.anlat ki senle aynı durumda olan arkadaşlarımz varsa konuşup bilgi paylaşımında bulunalım.

bende bebiş:ecrin_bebek: istiorumm ama evlenmek lazım evlenmek içinde okulu bıtırmek ohooof offf beklıorum:kahve:yaşlı anne olmak ıstemıorum:1no2:

canım benim daha erken senin için haydi önce gönlünün prensini bul ondan sonra herşey olur hayırlısıyla.ama sana küçük bir tavsiye bence doktor kontrollerini ihmal etme.ultrasonla baktır kendine.çünkü allah korusun kist falan varsa erken tedavi olursun evleninceye kadar da fazla sorun kalmaz.benim çok büyük kistlerim vardı belki erken anlasaydık şimdi beklemezdim bile bu kadar.ama geç kaldık ve kistler büyümüş sol yumurtalığım alındı.dikkat et kendine muayneni ol.sevgiler

kızlarrrr günaydın. Cumanız Mübarek dualarınız kabul olsun...

interhat canım tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin...bizi habersiz bırakma.

ben şöyle bir geçmişi okuyup geliyorum...

canım kuzenim 4 yıl önce çikolata kistinden dolayı ameliyat oldu ve 1 yumurtalığını aldılar.2yıl tüp bebek tedavisi gördüler ama olmadı dr artık olmaz demişti umutlarını yitirerek son bi kez daha tüp bebek için istanbula gittiler.tedaviye başlamadan hamile olduğunu öğrendi.yani doğal yoldan hamile kalmış.hemde 1 yumurtalıkla!

canım yazdıkların bana da umut oldu benimde 10 ay önce sol yumurtalığım alındı kistten dolayı çok üzülüyordum ama ışık oldu anlattıkların .inşallah benimde bebişim mucize gibi gelir bana beklenmedik anda. allah tüm arkadaşların yüzünü güldürsün sevgiler :emir_bebek::emir_bebek:

kızlarrrr günaydın. Cumanız Mübarek dualarınız kabul olsun...

interhat canım tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin...bizi habersiz bırakma.

ben şöyle bir geçmişi okuyup geliyorum...

toprağım sana da günaydın .nasılsın bakalım keyifler nasıl Şeniz

canım fazla ümitlendirmek istemem ama bencede hamilesin sanki.sen yinede hazırlıklı ol.mutlaka haber ver bize.

normalasligulnesligul01td1.jpg
hihoyyytgünaydın kızlarhihoyyyt hayırlı cumalar herkese rabbim dualarınızı kabul etsin

normalasligulnesligul01td1.jpg
hihoyyytgünaydın kızlarhihoyyyt hayırlı cumalar herkese rabbim dualarınızı kabul etsin

amin canım benim seninde cuman mubarek olsun.allah herkesin dualarını kabul etsin hepimize hamile kalmayı nasip etsin. :Saruboceq:

balın aramıza hg...inancını yitirmemen çok güzel...
emienekaraali hg canım. geçmiş olsun...
maat canım bende aşılama sırası incir kürü uygulamadım. zaten verilen ilaçlar yumurta gelişimi için. birde incir kürüyle iyice büyümesinler dedim. benimde yumurtlama problemim yoktu ama.işte daha sonraki ayda incir kürünü uyguladım ve önce Allahı izniyle bebişimiz süpriz yaptı.
belenay iyiyim canım çok şükür sen nasılsın?
beryal canım bende iyiyim. sabah kalktım kahvaltı yaptık eşimi gönderdim hemen pc başına geçtim. beryal inşallah aşılamaya gerek kalmadan bebişin süpriz yapar.
okyanus canım Allah sağlıkla tamamını erdirsin. bende 8. haftama girdim Allahın izniyle. şimdilik bir şikayetim yok. inşallah bundan sonrada bir şikayetimiz olmaz...
pink rose canım iyi eğlenceler. Pazartesi görüşmek üzere...
vildangel canım seninde Cuman mübarek olsun...çok gezmenin hikayeside çok güzel.alemsin vallaha. kızınıda Allah bağışlasın canım.
veeeee adını saymadığım aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

günaydııııınnnnnn hayırlı cumalar

Eklentiler

• $dua3ge4to7kopyaeg0.jpg
    $dua3ge4to7kopyaeg0.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 27
tşkrler hakcacım Şeniz tşkrler beryal Şeniz

günaydın citosum nabersin yerimseniben

Son düzenleme:
X