Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benim için kahvaltı problem değilki peynir zeytin yerim zaten
kızım peynir zeytin yemez ona illaki bişey yaparım hergün hergün sinir oluyom ıyyyykötükedihüso

benim için kahvaltı problem değilki peynir zeytin yerim zaten
kızım peynir zeytin yemez ona illaki bişey yaparım hergün hergün sinir oluyom ıyyyykötükedihüso

ayyy senin işin zor benim kocişte çok yemek seçer şimdi rejim yapalı bende koyverdim gitti yemekle ilgilenmiyom 2 gün evde yapsam diğer günler lokantadan yiyor tabii ben aç aç dolaşıyom acımdım şimdi kendime:mymeka:

kolay gelsin canım. Alah hayırlı işler versin. bu arada kahvaltı çok önemli bence birazda olsa birşeyler yesen daha iyi olurcokacimcoook

canım zayıflamak için iştahım kapansın diye yemiyorum çünkü sabah yiyince akşama kadar pis boğazım durmuyor cokacimcoook

canım zayıflamak için iştahım kapansın diye yemiyorum çünkü sabah yiyince akşama kadar pis boğazım durmuyor cokacimcoook

çitosçum günaydın tatlım.hayırlı işler olsun .kahvaltını mutlaka yap derim çünkü kahvaltı çok önemli 1 dilim ekmek peynir zeytin tamam.o kadar ama illaki ye 1 dilim ekmek daha sonraki krizleri önlemiş olursun.hem bir şey daha öğrendim.sabah kalktığında birşeyler yemezsen mideye katı şeyler girmezse vücud uyanmıyormuş kendini uyku modunda sanıyormuş ve yağ yakmıyormuş.yani bizler için erken saatte güne başlamak ve ilk kahvaltı yapmak çok önemli.hafif bir kahvaltı yap arkadan hep meyve ye soda iç ve bol su.bir dene istersen. öpüldün cancazımmm Şeniz

citosum kahvaltı günün en önemli öğünü ben kepek ekmek peynir zeytin yiyorum
öğlen normal... akşama kociş çok ağır yemekler yiyo doğal olarak bende tabii
bu aralar geç saatlerde açlıktan ölsemde bişi yemiyom hala kilo verememişim ona canım sıkıldı dün

beryal o duyduğun doğru olabilir ben geç kalkıp kahvaltı yapmamaktan kilo aldım zaten
erken kalktığım zamanlar ne kadar yersem yeyim kilo alamıyodum zayıflıktan geberiyodum

[IM
G][img=http://img339.imageshack.us/img339/7411/dua3ge4to7kopyaeg0st9.th.jpg][/IM

G]vildoş oldumu

beryal o duyduğun doğru olabilir ben geç kalkıp kahvaltı yapmamaktan kilo aldım zaten
erken kalktığım zamanlar ne kadar yersem yeyim kilo alamıyodum zayıflıktan geberiyodum

canım dün doktor söyledi tv de.birde kahvaltıdan sonra 2 saat arayla mideye ufak tefek şeyler atmak iyiymiş yani mide boş kalmayacak ve sürekli çalışıp yağ yakacak.meyve ve diet krakerler en iyisi günde 2 tane maden suyu içmek te çok faydalı.ben öğleden sonra ve gece yatmadan içiyorum hergün .tavsiye ederim ve bir şey daha aralarda atıştırmalık olarak çok güzel bir besin patlamış mısır çok az yağ ve çok az tuz la yapın.süper oluyo hem tok kalıyosun hem arkasından bol bol su içiyosun.açlığı bastırıyo deneyin derim öptüm .bu arada glukofen içmeyi ne yaptın? bence başla canım

çitosçum günaydın tatlım.hayırlı işler olsun .kahvaltını mutlaka yap derim çünkü kahvaltı çok önemli 1 dilim ekmek peynir zeytin tamam.o kadar ama illaki ye 1 dilim ekmek daha sonraki krizleri önlemiş olursun.hem bir şey daha öğrendim.sabah kalktığında birşeyler yemezsen mideye katı şeyler girmezse vücud uyanmıyormuş kendini uyku modunda sanıyormuş ve yağ yakmıyormuş.yani bizler için erken saatte güne başlamak ve ilk kahvaltı yapmak çok önemli.hafif bir kahvaltı yap arkadan hep meyve ye soda iç ve bol su.bir dene istersen. öpüldün cancazımmm Şeniz

günaydın canım bende önceden kahvaltı yapıyordum ama birtürlü kg veremiyordum şimdi yemeyince güzel kg verdim herkesin bünye farklı yerimseniben

dün glukofeni kocişe söledim bi doktorla görüş ondan sonra dedi
senin diplomanmı var kendi kendine ilaç yazıyon dedi bana kısdııı sırnaşık şey

Hoşbulduk kızlar çok teşekkürler. Kısaca kendimden bahsedeyim.26 yaşındayım 6 yıllık evliyim. 5 yıl boyunca hapla korundum. Tam 1 yıldır hap kullanmıyorum ve 6 aydır bebek çalışmalarına başladık henüz olmadı. Rahmimdeki yaramı da yeni yaktırdığım için 2 ay beklemedeyiz. Bu arada keçiboynuzu kürü duydum. Netten araştırdım.çok yararlıymış. Eşime bugün itibariyle uygulamaya başladım.(3 ay sürüyormuş) inşallah güzel sonuçlar alırız. şimdi beklediğim şu 2 ayın bir an önce bitmesi ve çalışmalara başlamak :)

Hoşbulduk kızlar çok teşekkürler. Kısaca kendimden bahsedeyim.26 yaşındayım 6 yıllık evliyim. 5 yıl boyunca hapla korundum. Tam 1 yıldır hap kullanmıyorum ve 6 aydır bebek çalışmalarına başladık henüz olmadı. Rahmimdeki yaramı da yeni yaktırdığım için 2 ay beklemedeyiz. Bu arada keçiboynuzu kürü duydum. Netten araştırdım.çok yararlıymış. Eşime bugün itibariyle uygulamaya başladım.(3 ay sürüyormuş) inşallah güzel sonuçlar alırız. şimdi beklediğim şu 2 ayın bir an önce bitmesi ve çalışmalara başlamak :)

eminekaraali hayırlısı olsun...herşey gönlünce olsun. canım eşin keçiboynuzu kürünü sende olmazsa incir kürü uygula...

X