Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm maatcım ilaçla birlikte diğer kürler ağır gelebilir canım çünkü o ilaçlar ağır zati aslında eşine keçi boynuzu suyu içir çünkü spermler yumurtayı daha iyi mıç mıç yapıyormuş :dance:

ay çitos alemsin walla.mıçmıç ha ay sen çok yaşa emii matt le ikiniz nerden bulursunuz böle şeyleri kaydirigubbakcemile3

ay çitos alemsin walla.mıçmıç ha ay sen çok yaşa emii matt le ikiniz nerden bulursunuz böle şeyleri kaydirigubbakcemile3
beryal sen kaç yaşındasın canım ve kaç yıllık evlisin pko oldunu yenimi öğrendin canım (biraz çok sordum)kaydirigubbakcemile3

ya bayanlar bende 8aylık evliyim eşimle sorunlarım var çünkü kaynanamla birlikte oturuyorum bi tarafım çocuk istiyor bi tarafım korkuyor ya eşimlede kaynanam yüzünden tartışıyoruz bazen laf vurup duruyor çocuğun olmuyor falan hapmı içiyorsun falan diyor bende iltihap var çok sık çamaşırımı değiştiririm bu yüzdenmi çocuk olmuyor korunmuyoruzki ama birleşme bitimi bendeki tüm spermler geri yatağa boşalıyor yani içime gitmiyor yatıyorum yattığım yerden yatağa akıyor ne yapmalıyım eşime doktora gidelim diyor 10dk uzakta doktor ne beni yanlız doktora gönderiyor nede beraber gitmemizi istiyor Allah ne zaman verirse diyor ama içimden bi ses çocuk olunca yumuşacağını herşeyin biraz daha düzeliceğine inanıyorum lütfen bilgisi olanlar bana yardım etsin

beryal sen kaç yaşındasın canım ve kaç yıllık evlisin pko oldunu yenimi öğrendin canım (biraz çok sordum)kaydirigubbakcemile3

ccanım 29 yaşındayım pko olduğumu 1 yıl önce öğrendim tatlım .çok olmadı soruların sor ne istersen yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.kaydirigubbakcemile5

slm maatcım ilaçla birlikte diğer kürler ağır gelebilir canım çünkü o ilaçlar ağır zati aslında eşine keçi boynuzu suyu içir çünkü spermler yumurtayı daha iyi mıç mıç yapıyormuş :dance:

ya evet 2-3 aydır keçiboynuzu içiriyorum ona::)) keçiboynuzunun ektisi ilginç.. şimdi bazı spermler yumurtaya kadar uluşsalar dahi yumurtayı delip içine girecek dayanıklılıkta olmuyorlarmış.... yumurtayı delicem derken kendileri mefta oluyormuş zavallıların -tatlicadiarzu- işte keçiboynuzu spermlerin dayanıklılığını artırıyormuş ..

incir o kadar kilo aldırıyor mu :uhm: gerçi günde 13-15 uincir de az değil di mi 21 gün boyunca.... ama vildancım incir ne de olsa daha doğal... şimdi mecbur kalmadıkça kimyasal bişiler yutmasan daha iyi değil mi... incir kürü sırasında günlük aldığın kaloriden 150-200 falan düşersin dengelemek için

haklısın ama hani o ilaçlar hem kilo verdiriyo hemde yumurta geliştiriyoya onun için öyle düşündüm:çok üzgünüm:

canım sen yine gel ibrahim hocayı dinle ... iç incir sularını paşa paşa... hem gebelik öncesi sindirimin falan da düzene girer.. incirleri yemedikten sonra suyundan o kadar kalori olmaz zaten ..
sahi ben incir kürü yaptığım zamanlarda süzdükten sonra incirleri ya atar ya da kekte kurabiyede kullanırdım.... yiyen yoktur herhalde suyunu içtikten sonra :uhm:

ya evet 2-3 aydır keçiboynuzu içiriyorum ona::)) keçiboynuzunun ektisi ilginç.. şimdi bazı spermler yumurtaya kadar uluşsalar dahi yumurtayı delip içine girecek dayanıklılıkta olmuyorlarmış.... yumurtayı delicem derken kendileri mefta oluyormuş zavallıların -tatlicadiarzu- işte keçiboynuzu spermlerin dayanıklılığını artırıyormuş ..

maatcım keçiboynuzunun etkisi oluyomuş bende izinden dönerken almıştım eşime içircektim ama gerek kalmadı

ya arkadaşlar bana yardımcı olmayacakmısınız

canım seni çok iyiyanlıyorum .çünkü aşağı yukarı aynı sorunları bende yaşıyorum .ama bence sen ilk olarak birgün kendin doktora görün.o gitmesede sen git.zaten bir sorun yoksa bile kontrol olmuş olursun .

ya bayanlar bende 8aylık evliyim eşimle sorunlarım var çünkü kaynanamla birlikte oturuyorum bi tarafım çocuk istiyor bi tarafım korkuyor ya eşimlede kaynanam yüzünden tartışıyoruz bazen laf vurup duruyor çocuğun olmuyor falan hapmı içiyorsun falan diyor bende iltihap var çok sık çamaşırımı değiştiririm bu yüzdenmi çocuk olmuyor korunmuyoruzki ama birleşme bitimi bendeki tüm spermler geri yatağa boşalıyor yani içime gitmiyor yatıyorum yattığım yerden yatağa akıyor ne yapmalıyım eşime doktora gidelim diyor 10dk uzakta doktor ne beni yanlız doktora gönderiyor nede beraber gitmemizi istiyor Allah ne zaman verirse diyor ama içimden bi ses çocuk olunca yumuşacağını herşeyin biraz daha düzeliceğine inanıyorum lütfen bilgisi olanlar bana yardım etsin

canım gücüne gitmesin ama böyle geri kafalı insanlara çok sinir oluyorum hem çocuk iste hemde doktora gitme hangi çağdayız ya belki sorun eşinde nerden bileceksin canım senin için üzüldüm :eek:klava:

kızlar ben kaçıyorum hepinizi çooookkkkkk seviyoruuuum öptümmmmŞeniz

merhabalar
aranıza yeni katıldım.Hem forma hemde hamile kalamayanlar listesine

hem aranıza hemde hamile kalamayanlar listesine dahilim...ama inancımı hiç yitirmedim kiii:teselli:

hoşgeldin balin.. ümidini yitirme tabii... bu iş umutsuz ümitsiz olmaz a.s

kızlar herkese merhaba tekrar ya bişi sorucam aranızda çikolata kisti ameliyatı olduktan sonra hemen hamile kalan varmı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 6 aydır bebek için çalşıyoruz. 6 aydır da rahmimde yara vardı . Hamile kalamam korkusuyla yaktırmadım.ama yaram büyüdü bu seferde. Geçen hafta yaktırdım yaramı.doktorum yara hamile kalmayı zorlaştırır demişti bide. 2 ay tatil verdi doktor. 2 aydan sonra tekrar çalışmalara başlıcaz nasipse :):):) inşallah allah hepimize verir bebişler

arkadaşlar dün tahlil yaptırdım bugün aldım ama yarın göstericem dkt a sonuç296,22 bu pozitifmi negatifmi rabbim inş. hayırlı sağlıklı evlat ver isteyen herkese

X