Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sırnaşık şey
Bu ay öyle oldu valla 15 günde adet oldum tam yumurtlayacaz derken kırmızı çıktı bahtımıza adam isyanlardakaydirigubbakcemile3 Ama ben ona gösterecem isyan etmek neymiş:jeyyar::jeyyar:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bende aynı şekilde ve hatta dün bilemdüşündüm bu ay bıkar benden artıkksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

yeb özelden attyım kek tarıfını cnm
ebrarcım doktora git dilersen belkı düsene girecek ilaç falan verırı gercı ben ilaca karsıyım ama soğan kürü iç istersen adet dusenleyıcı kürlerı uygula bence.
dilnur sanada atıyon kek tarfını poça tarfını beklıyorum ben guya dıyetteyım:))

at gülüm at Allah razı olsun diyette neymiş ben kelime anlamını bile unuttumcokacimcoookdelikafadulden

hamile olan arkadaslar her gununuze bi yasin okuyun tavsiye ederim siz doguma gireceginiz zaman biri o yasinleri size bagislasin dogumda faydasi olur mutlaka diye dusunuyorum

ebrarcım doktora git dilersen belkı düsene girecek ilaç falan verırı gercı ben ilaca karsıyım ama soğan kürü iç istersen adet dusenleyıcı kürlerı uygula bence.

canım 8 senedir gitmediğim doktor içmediğim ilaç kalmadı şuan soğan kürünü uyguluyorum işe yaradı galiba 4. gün adet oldum

kızzımmm bu kekler puaçalar nerden çıktı ayolll..
bu sabah tartıldım çok sinirim bozuk ...bende diyetteyim bu sabah başladım niyeti bozdurmayın anacım
balık etinden dinazor etine geçiş yapcam yoksaaa

hoşbulduk canım sağol geçmişi bi okuyayım dedim demez olaydım gözlerim ağrıdı aaa
ne çok yazmışınız oku oku bitmiyoo:sm_cool::sm_cool:
vildan maat dilnur benbilirim yeb2004 ve yeni gelen arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar rabbim hepinize sağlıklı bebişler nasip etsin:Saruboceq:
ben çitos hakça beryal interhat belenay bircan rabbim bisede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:
hakçacım ben 1-2 gün falan geçti bulantılarım tekrar başladı ben galiba 9 ay çekicem böle aman napiim bebişim sağlıklı olsunda ben razıyım
benbilirim canım istediğin poğaça tarifi olsun o da var yumuşak oluyo böle pamuk gibi onuda yazarım sana özelden istersenyerimsenibenyerimseniben

canım bulantılar maksimum 4. ayda bitiyor sonra sefa günleri geliyor. Kek tarifini bende istiyorum

sırnaşık şey

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bende aynı şekilde ve hatta dün bilemdüşündüm bu ay bıkar benden artıkksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Hadi bakalım hangimiz tutturacak:jeyyar::jeyyar:::jeyyar:
Buarada sen ağustosun kaçında evlendin :kahve:canım ben 24 ü sanrım düğün tarihlerimizde yakın senle

ya 1ay yeme içmeye dıkkat ettım +yürüyüş yaptım sonuc 1,5kg sinirden öldum ya
canım ben örenmek için az yapıcam tadımlık
yeb dilnur hymsl attım size tarıf

X