Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

valla canım hiç boş geçme adet olana kadar..benden demesi..bak benim geçen ay yumurtlamam adetimi beklediğim gün olmuş oyüzdende 16 gün uzamış adetim.düşünebiliyormusun..
valla tahmını gunde yumurtlamayıp bir hafta sonrada yumurtlayabılırsın veya erkende olabilir yaniiii......
benım düzensizleştiğinden tahmın falan kalmadı ...hep çalış hep çalışş olcek biraz

Slm benim adetim hep düzenli ama bu yumurtlama zamanını anlamadım adet günü nasıl yumurtlama oluyo?kafam karıştı ben Lucrin kullanıyorum yumurtlama zamanım farklıysa hamile kalmışsam zarar vermez mi iğneler?Bi bilgi verirsen sevinirim canım anlamadım bu işi:uhm:

canım liste var zaten yenisine luzüm yok yeni gelen arkadaşları oraya ekleyelim bu işede vildoş bakıyor

o listeden hamile kalanlar olmuştur diye ben yenisini düşünmüştüm ama ,varsa problem yok.bende bu listeye taktım nedense sengözlerimebaksanab

elektrıkler gitti ya :KK43:
yeb2004 cok sağol canım yok neden yanlış anlıyımkı.sebebı ne olursa olsun bende yılalrın birikimi oldu kırıldım ben ya dedıgın gibi zoorlada olsa bır manası olmuyorkı oda kırıcı oluyor benım acımdan ama yok bişey demıyorum artık içime atıyorum ozamanda sinirli oluyorum söleyınce kavga cıkıyrdubunu kendıdı hakaret gibi algılıyordu!!! bişey demıyorum artık napıyım bıkkınlık geldı banada kısacası bak yarın dr cagrmıstı yumurtlama testı yapmak için ama gitmıycem tabıkıde.ya düşün 18subatta diş tedavım vardı ben onu bile erteledım yaptrmadım subattan umutluydum ocakta olmayınca kı gene onun yüüzndendı söz dedı hersey farklı olcak aynı tas aynı hamam gene sinirlendım

Bu çalışma işide ne zor iş ya ev ödevi gibi mecburiyet elalem tık 1 kere yapar tutar tıpkı benim ilk gibi bizde yani 2. de olduğu gibi çalış çalış gün aşırı bişey çıkmaz. ben yapmadım ama bide ninpet yaparlar ayy istedik yaptık hemen tuttu sizin niye oluyor acaba bide bana bi çocuğunda var ama demiyolarmı sanki olduda ben almadım

yeb gene sende 1tane cocuk var bişey demesler banada yap hadı bır tane dıyrlar sankı ha deyınce olacakmıs gibi sinir oluyorum

elektrıkler gitti ya :KK43:
yeb2004 cok sağol canım yok neden yanlış anlıyımkı.sebebı ne olursa olsun bende yılalrın birikimi oldu kırıldım ben ya dedıgın gibi zoorlada olsa bır manası olmuyorkı oda kırıcı oluyor benım acımdan ama yok bişey demıyorum artık içime atıyorum ozamanda sinirli oluyorum söleyınce kavga cıkıyrdubunu kendıdı hakaret gibi algılıyordu!!! bişey demıyorum artık napıyım bıkkınlık geldı banada kısacası bak yarın dr cagrmıstı yumurtlama testı yapmak için ama gitmıycem tabıkıde.ya düşün 18subatta diş tedavım vardı ben onu bile erteledım yaptrmadım subattan umutluydum ocakta olmayınca kı gene onun yüüzndendı söz dedı hersey farklı olcak aynı tas aynı hamam gene sinirlendım

bak aynı diş ertelem olayı bende de var benimde diş tedavim var gitmiyorum ama eşine küsme küsünce kırgınlıklar oluşur soğukluk oluşur o zamn hiç olmasını isteemzsin bak bu kırgınlık sende de isteksizlik yapmış. Yumurtlama testine mutlaka git gitmende ne zarar varki gene çalışmayın ama git sen ihmal etme. Belki eşin bu ay gerçekten isteyecek o zamn pişman olmazmısın. Sen gerekeni yap gerisi ona ve Allaha kalmış.

sırnaşık şeysende hem bebiş istiyon hemde adamı ihmal ediyon nasıl olcek bu iş kaydirigubbakcemile3
Hep sizin yüzünüzden kalkılıyomu pc başından sayenizde:mymeka:
Ay canım unuttum yine vurdum hamile kadına acımadı dimi:eek:
Ama şimdi adetim diye böyleyim hele temizleneyim günaşırı peşini bırakmam kararlıyım bu defada kendisi kaçar artıkdelikafadulden

haklısın artık bende istemıyorum galıba.bizde ekımden berıdır kalsık tablodur adet olurum aglarım ben senın yüüznden dıye üzülme bu ay farklı olucak tamam anladım ben der ama aynı ama ben bıktım yanı.birazda o ugrassın gitmıcem ınat ettım hep ben yıpranamam ha bak doktor dedıkıs gelmişken sende sperm testı yaptr yok evet deıdm gelmişken yapalım hiç olmadı içimiz rahat eder yok dedı ben korkuyorum sen yaptr ben sonra yaptrcam dedı ya onu bile yalvarcakmıyım ama bu kadar olmaz o acıdan gıtmıycem o yalvarsın bıkkınlık geldı hep onun yüzünden o ceksın kin oldu bu konuda içimde

Hep sizin yüzünüzden kalkılıyomu pc başından sayenizde:mymeka:
Ay canım unuttum yine vurdum hamile kadına acımadı dimi:eek:
Ama şimdi adetim diye böyleyim hele temizleneyim günaşırı peşini bırakmam kararlıyım bu defada kendisi kaçar artıkdelikafadulden

Kaçar tabi adam her ay her ay ha babam de abbam çalışınca. Dünyada tersine döndü yarabbim eskiden kadınlar kaçar erkekler kovalarmış bizim işlerde tersine döndü. Böyle zamanlarda evde olmayı çok istiyorum yarın işe gidecem dersi olmasın rahat olayım relaks takılayım ama insanın kafasında 40 tane iş oluyor anacım

okyanus senın kekı ctesıde yaptım görumcem gelmişti ya gene cok gusel oldu kabardıkı sorma sayeden benımde bır kekim oldu sağol cnm simdide poça tarıfıne ihtiyacım var onuda bilen bir atarsa sevınırım özelden

arkadaslar direk muhabbete daliyorum ama kusura bakmayin.bence once dislerinizi halledin curuk falan varsa hamileyken zarar veriyomus.hem kafanizda rahat olur

Kaçar tabi adam her ay her ay ha babam de abbam çalışınca. Dünyada tersine döndü yarabbim eskiden kadınlar kaçar erkekler kovalarmış bizim işlerde tersine döndü. Böyle zamanlarda evde olmayı çok istiyorum yarın işe gidecem dersi olmasın rahat olayım relaks takılayım ama insanın kafasında 40 tane iş oluyor anacım
Yok bacım şey konusunda benim kocamdan şikayetim yokkaydirigubbakcemile3 Sadece bu ay ben naz yapmıycam onu bıktırıcam dedim dünden razı adam 1 aydan beri doğru düzgün dokunamadı bile bana habire kırmızı kart yiyozsırnaşık şey

bir ıslak kek tarfı ama kolay ve gusel ben kek bilmıyrdum ama bu kolay ve cok lessetlı oldu artık ani biri gelıcede yaaprım

ben bu kocalarin kacma isindende anlamadin bizde de tam tersi ben kaciyorum o kovaliyo cok komik oluyo yaaa bi bebis yapicaz tabi ben kacmazsam

Yok bacım şey konusunda benim kocamdan şikayetim yokkaydirigubbakcemile3 Sadece bu ay ben naz yapmıycam onu bıktırıcam dedim dünden razı adam 1 aydan beri doğru düzgün dokunamadı bile bana habire kırmızı kart yiyozsırnaşık şey

Napsın adam kırmızı kart görüp oyun dışında bi ay kalınca. Alemsiniz bu topikte kızlar

X