Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba bugün katıldım aranıza 3 aylık evliyim önce çocuk istemiyordum ama artık istiyorum doğum kontrol hapı kullnaıyordum bu ay sanırım 5 tanesini içtim sonra bıraktım 19 ve 24 ü arası hamile kalma şansım daha fazla olduğunu hesapladım ama nerdeyse hergün yeni evli olduğumuz için cinsel ilişkiye giriyopruz eşimle. En son 10 şubatta adet oldum ve ilk defa başıma bu sabah bir leke geldi adet sancısı var ama çok değil sıvı halde kan. Bu ne demek oluyor anlamıyorum? Hiç buna benzer birşey yaşayan var mı?
Birde ilacı bırakır bırakmaz hamile kalan arkadaşlar var mı ?

Yazarsanız sevinirim .

Teşekkürlerimle
Evet bana da doktorum aşılama öncesi vermişti(ben daha önce hiç d.kont. hapı kullanmamıştım)beni mahvetti özellikle midem ben de hemen bıraktım aradan 1 hafta sonra falan 6 gün süren kanamam oldu.Adetimin olması gereken tarihte de adet oldum yine düzeni değişmedi yani o 6 gün kanama ilacı bıraktığım için olmuş bence korkulacak bişey yok.Bir de d.kontrol hapını uzun süre kullananlar sanırım hamile kalma sorunu yaşıyo ama sen 4 ay kullanmışsın bence bişey olmas şartların uygunsa hamiş olursun sen de İnşallah..

hadi bakalım kızzz hırs yaptım bakk:):)
bebeişlerde aynı yaşta olursa iii olur..memlekette aynı kız senle dimii.ne çok benzer yanımız varmış..adetten tuttaa .....
hayırlısı olsun bakalım
Yok ben zonguldaklıyım canım buraya evlendim geldim.eşimle üniv.deyken tanışmıştık.Diplomayıda aldı benidedelikafadulden

kızlar bi gittim çoğunuz toz olmuşsunuz nereye kayboldunuz bakalım:eek:klava:[/QUO
canım ben burdayım ama uzandım azıcık,belim ve kasıklarım fena ağrıdı,bide ateş basıyo,hamileykende bunlar oluyodu şimdide oluyo anlamadım valla:uhm:
Tamam canım mazereti olanlara ve hamilelere değil lafım sen dinlen kendini iyi hissedince gelirsin:1hug:

Yok ben zonguldaklıyım canım buraya evlendim geldim.eşimle üniv.deyken tanışmıştık.Diplomayıda aldı benidedelikafadulden

kızzz şimdii çatlıcam valla..benimde aynıı ama allahtan memleket farklıı.bende balıkkesırlıyım canoş bende bursaya gelın gelmişem..üniversite bitince tanıştık biz bide fark olaraktan..kaydirigubbakcemile2

canım dr sana ne ilacı vermiş ben anlamam ki tatlışım..daha bana diploma vermediler valla:roflol::roflol:
ama büyük ihtimal seni dr inceleyip muayene edipte vermiştir iğneyi.belki yumurta çatlatma iğnesi verdi galiba yani yumurtan çatlatma iğnesiyse daha hamıle kalmamışın ki sana dr bu iğneyi vermiş demektir..
yumurtla diye yanii...yumurtan çaylasın spermle döllensin diye..zaten döllenip rahme düşmesi 6-7 gün sürüyormuş...bence bişi olmazz
....ve ayrıca ben adetimi beklediğim gün adet olmadım yumurtlama olmuş ve dolayısıyla 16 günde gecikmem olmuş..tabi ben o zamanlarda hamıleleık testi yapıyordum durmadan..adetim gelmeyınce heyecanlanmıştım..keşke birlikte olsaymışız belki hamıle kalırdım.

ben 4 yıllık evliyim sebepsiz infertilite bizimki bu zamana kadar hep tarihler verildi çalışın dediler çatlatma iğnesi yapıldı 3,4 defa olmadı.2 kez aşılama oldu klomen kullandım sadece iğne yoktu yine olmadı...Şimdi tüp bebeğe başladıkilaçları aldık Lucrine başladım 15inde.Adet olunca randevu alınacak puregona başlanacak 2 tane de çatlatma iğnesi var onlar dolapta bekliyo..Aynı anda hem adet görüp hem de yumurtlamanın olmasını hiç duymadım o yüzden sordum acaba bu zamana kadar ondan mı olmadı yada bu yumurtlama tarihi değişkense o tarihlerde gebe kalınca bu iğneler zarar vermez mi diye..
Offf çok uzun oldu kusura bakma ltfnmirmirmirmir

slm arkadaşlar ben bu gün üye oldum bende hamile kalamayanlardanım ne olacak bu halimiz bu ay klomen kulandım 2 gün oldu bitti bakalım bekleyecegiz artık sonucunu bu arada klomen ne kadar işe yarıyor yada klomenden sonra muhakkak igne olmak şartmı

kızzz şimdii çatlıcam valla..benimde aynıı ama allahtan memleket farklıı.bende balıkkesırlıyım canoş bende bursaya gelın gelmişem..üniversite bitince tanıştık biz bide fark olaraktan..kaydirigubbakcemile2
Ozaman biz kesin senle aynı ayda hamile kalcaz baksana bunca ortak noktadan sonrasırnaşık şey

Nilüfer naber? Bende balıkesirliyim :)))) :lepi:

ozaman ben yapmıyım kız bu ay valla çok üşeniyorum.sen yapcan nasılsa:nazar::nazar:
sen kalırsan bende kalırımhihoyyyt

kız vildoş sana bugün hıncım var seni bu topikte süründürcem yarın bana haber vermeden gittin yakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:mymeka:

Bu arada bi yeri atlamışım canım yaa(hem kanama hem yumurtlama sanmışım) benim maşşallah bi gün bile sekmez adetim gidip test yapiym,heyecanlanıym nerdeeee bir defa akşama kadar gelmedi hemen test yaptım tabii ki negatif 1 saat sonra da oldu zaten...

emir büyük yerden :roflol::roflol:
bende gidebilirmiyim..ama gelmicem nurcum ..
tabii izin verirsenn:eek:
alışverişe çıkçam çook indirim var yaa..
Şuna bak bide dalga geçiyo:eek:klava:
Hadi git canım sen yürrrüüükaydirigubbakcemile3
İndirim var diyede önüne geleni alma şekerim ekonomik kriz var millet acından ölüyolaelaelaelaelae

ayy canuum arkadaşım gelmişş..hoşgeldinn ...nurları çok seviyorum..
iki nurlada ortak noltam çokmuşş
sendemi hemserimsin kız..neresınden???ben ayvalık

Hoşbulduk Sındırgı arkadaşım :) Bu yaz ayvalık sarımsaklıdaydık çok güzel bi yazdı. sırnaşık şey

asgumm alırmıyım heççç...bi pabbuç bakem dedim:roflol:
şu ovelasyon testleride indirime girse ya negüzel olur ..biraylık alırım valla hergün yaparımbir ay:):):)
hadin öptüm canummm çokçokk

slm arkadaşlar ben bu gün üye oldum bende hamile kalamayanlardanım ne olacak bu halimiz bu ay klomen kulandım 2 gün oldu bitti bakalım bekleyecegiz artık sonucunu bu arada klomen ne kadar işe yarıyor yada klomenden sonra muhakkak igne olmak şartmı

Slm ben de yeni sayılırım forumlar hem yardımcı oluyo hem de moral oluyo.Ben de klomen kullandım bu zamana kadar(en az 7,8 kez) bir kaçından sonra çatlatma iğnesi yapıldı bu iğne çatlamama olasılığının ortadan kalkması için.Benim yumurtam çatlıyodu ama yine de yapıldı.İnşallah sende işe yarar canım herkeste aynı şey olmuyo biliyosun a.s.

X