Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım az sabret bekle biraz regl zamanını .ben evliliğimin ilk yıllarında hergün bi şikayetimde ağrım bulantım olunca hep hamileyim sanıyodum ama olmadı .ümidini bozma ama heyecanla bekle canım

ilk yılları derken sendemi çok bekledin hamile kalmak için pekim nasıl kaldın bende 10 ay oldu her ay kahroluyorum üzülüyorum artık gelin istiyorum...

canımcım benim hamilelikle ilgili hiçbirtecrübem olmadı malesef..daha o işi beceremedik :1no2::1no2:
ama duyduğum kadarıyla kasık ağrısı belirtiymiş hamilelik için.rahim kendini kasa kasa bebeğe yer hazırlarmışş..
peki senin normalde ağrın olurmuydu adet öncesi????

böyle ağrı hiç olmadı sancı oluyordu ama bu kadar değil olmaya 3-4 kala başlardı sadece kasık olunca acabamı diyorum ümitlenmekde istemiyorum ama inş

niye öle diyon gülüm yaa.herkez konuşuyo bişiler ..sizde konuşun canım..aaaaaaaaa.s.a.s.

merhaba nilüfercim nasılsın
Bende aranıza yeni katıldım
2sene 8aylık evliyim
2aydırlı bebek çalışmalarna başladık:eek:
Geçen ay sonuç hüsran oldu :çok üzgünüm:bakalım bu ay ne olacak
Sen kaç yıllık evlisin
nezamandırlı bebek istiyorsunuz

arkadaşlar hamile kalmak isteyen kaç kişi kaldık haberiniz var mı?ben bi hesaplayayım dedim beceremedim,tam herkesi tanıyamadığım için...

canımcım ben varım unutmahee...çok istiorum artık..gecen ay başarısız olduk..ben seni ekkim toppiğinden hatırladım caım yaa.bende salak gibi yazıordum 16gün gecikmem olunca hamile sandım kendimi..eşimde beni gaza getirdi heptan hamiş sandım kendim..senağlamasenağlama
adet olunca oda:1shok::1shok:eek:ldu...bi müddet inanamadı canım benim..
okadar inanmış kiii..gecen esortman aldım hamile esortmanı alsaydın diyor bana yavrum kıyamam ona gıııı...
benden çoookk üzüldü bee

merhaba nilüfercim nasılsın
Bende aranıza yeni katıldım
2sene 8aylık evliyim
2aydırlı bebek çalışmalarna başladık:eek:
Geçen ay sonuç hüsran oldu :çok üzgünüm:bakalım bu ay ne olacak
Sen kaç yıllık evlisin
nezamandırlı bebek istiyorsunuz

6 aylık evliyim.ağustosta düğünüm oldu..bizde gecenay çalıştık ama beceremedik..bu ikinci deneme olcak kısmetse...
bizim yaşımızda var hemen olsun istiyoruz valla ben 29 eşim 36 yaşında...
biraz daha gecerse çocuk bizi desi ve ananesi sancak yaaasırnaşık şeysırnaşık şey

böyle ağrı hiç olmadı sancı oluyordu ama bu kadar değil olmaya 3-4 kala başlardı sadece kasık olunca acabamı diyorum ümitlenmekde istemiyorum ama inş

canım fazlada ümitlenme sonrası kötü oluyo valla...10gun sonra belli olur canım sabret..olabilirde yani rahim böyle reaksiyonlara giriyormuş ..hayırlısı allahtan..işallahh hamilesindir..
bak biz çok ümitlendik dumur olduk..eşim beni hala hamile sanıyosırnaşık şeysırnaşık şey ...hamile eşortmanı alsaydın diyo ban yaa...hey allahımmm yarabbimm...
napim onu alıpta giyip yastıkmı koyim göbeğime....:roflol::roflol:
sanki buayda hemen tutcakmı bakalım..işallah olur hepimizin

ilk yılları derken sendemi çok bekledin hamile kalmak için pekim nasıl kaldın bende 10 ay oldu her ay kahroluyorum üzülüyorum artık gelin istiyorum...

canım 7.ayından gidiyom evliliğimin bebeşimde yok henüz 9.reglimi oldum bu ay 9 defa hayal kırıklığı yaşadım yani

canımcım ben varım unutmahee...çok istiorum artık..gecen ay başarısız olduk..ben seni ekkim toppiğinden hatırladım caım yaa.bende salak gibi yazıordum 16gün gecikmem olunca hamile sandım kendimi..eşimde beni gaza getirdi heptan hamiş sandım kendim..senağlamasenağlama
adet olunca oda:1shok::1shok:eek:ldu...bi müddet inanamadı canım benim..
okadar inanmış kiii..gecen esortman aldım hamile esortmanı alsaydın diyor bana yavrum kıyamam ona gıııı...
benden çoookk üzüldü bee

evet ya ben de hamileyken eşim bana karnım büyüyecek ya ona göre pijama takımı almıştı :çok üzgünüm:sonrada ben görünce üzülmeyeyim diye dün yerini değiştirmiş...ooooyyyyyy kıyamam ben ona...ben ağlıyorum ediyorum bişekilde üzüntümü yaşıyorum ama o beni üzülecek diye belli de edemiyo,sürekli bana moral veriyo..içine atıyo hep ben anlıyorum,bu sefer daha çok üzülüyorumsenağlama

6 aylık evliyim.ağustosta düğünüm oldu..bizde gecenay çalıştık ama beceremedik..bu ikinci deneme olcak kısmetse...
bizim yaşımızda var hemen olsun istiyoruz valla ben 29 eşim 36 yaşında...
biraz daha gecerse çocuk bizi desi ve ananesi sancak yaaasırnaşık şeysırnaşık şey

Canım ya yaşınız çok deilmiş ki
Ama inşallah bu ay meleğin seninle olur
Sizinde bizim gibi 2.deneme demek
1.demede acemiydik dahakaydirigubbakcemile2
ama inşallah bu denemede becerebilmişizdirkaydirigubbakcemile3:CüvCüv:

benim adetim geçikti test yaptım hamile değilim farlutal verdi doktor adetimin olmasını bekliyom ondan sonra aşılama yapılacak

Merhaba canlar tüm güzellikler sizinle olsuna.s.
Bu arada cumanız mübarek tüm dualarınız kabul olsun:Saruboceq:

adet olman için mi verdi canım ilacı...sen kaç deneme yapmıştın???aşılamaya geçtiğine göre baya bizaman oldumu

Merhaba canlar tüm güzellikler sizinle olsuna.s.
Bu arada cumanız mübarek tüm dualarınız kabul olsun:Saruboceq:

h.g.canım..şu mubarek cuma saati allahım hepimin dualarını kabul etsin işallahh...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım ya yaşınız çok deilmiş ki
Ama inşallah bu ay meleğin seninle olur
Sizinde bizim gibi 2.deneme demek
1.demede acemiydik dahakaydirigubbakcemile2
ama inşallah bu denemede becerebilmişizdirkaydirigubbakcemile3:CüvCüv:

ayy işallahh canım..bizde denbicez daha bir hafta sonra başlıcaz çalışmalara....boşgün geçirmeyi düşünmüyorum valla doludolu geçsin...
işallah sendende müjdeyi duyarız..siz kaç yaşındasınız???
ben hamile kalırsam 30unda doğum yapmış olcam..nezaman otuz olduk onuda anlamış değilim:uhm::uhm:

herkese hayırlı cumalar kızlar
off ya dersım var ama bura bagımlılık yapmıs illa girecegım naptınız ben yokken

slm kızlar nasılsınız citoscum uzun zamandır topiğe giremiyordum ama bu gün girebildim nasılsın cnm

X