Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dilnurcum gittim bi koşu kızımı aldım geldim

ateşli garıyım ben yangın vildanım yakıyorum heryeri sırnaşık şey

ya kızlar düşükten sonra hemen yumurtlama oluyomu bileniniz var mı?bi anda aklıma takıldı,şuanda kanamam olduğu için,kanamayı takiben yumurtlama olucakmı merak ettim,kafam karıştı biraz:uhm:

yumurtlama olur.. işte o yüzden gebe kalmamak için birkaç ay dikkat et diyor doktorlar... rahim kendini yeni gebeliğe hazırmamadan ve tamir etmeden gebe kalınmasın diye... aman aman dikkat et .. önlem alın bi süre ilişkiye girerken a.s

yumurtlama olur.. işte o yüzden gebe kalmamak için birkaç ay dikkat et diyor doktorlar... rahim kendini yeni gebeliğe hazırmamadan ve tamir etmeden gebe kalınmasın diye... aman aman dikkat et .. önlem alın bi süre ilişkiye girerken a.s

canım ablam teşekkür ederim.a.s.a.s.

güle güle citos bende çıkıyorum şimdilik herkese iyi akşamlar yemek vakti geldi benim kız aç
şeytanınız bol olsun görüşürük by byy

güle güle citos bende çıkıyorum şimdilik herkese iyi akşamlar yemek vakti geldi benim kız aç
şeytanınız bol olsun görüşürük by byy
Sanada güle güle tatlım ee bende kaçıyım artık benimki gelmek üzere hepinizi öptüm tarın görüşürüzŞeniz

kızlar ben de birazdan çıkacağım.. biraz işleri toparlıyım.. sonra eve gideyim.. bu akşam kociş yok.. sabaha gelecek.. belki evden girerim..
öptüm cümlenizi

X