Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

imkanın varsa cnm kpss ye calış özelde canın cıkar devlette rahat edersın bence.kafana göre bir yer bulursun belkı özledede takma ama sunu analdımkı ınsan bişeyle mesgulken kafaya cok takmıyor ben suan evdeyım aklıam hersey gelıyor ve cok cabuk demoralıze oluyorum hakkımızda hayırlısı dıyelım

ne karısıklıgı kız
valla bazıalrından duydum hergun denıyrlarmıs sende egerkı yumurtlam gunun belli olamıyrsa öyle yap cnmm bak içime doğdu yakında hamile kalıcan topiğin kahını oldum resmen dermişim

imkanın varsa cnm kpss ye calış özelde canın cıkar devlette rahat edersın bence.kafana göre bir yer bulursun belkı özledede takma ama sunu analdımkı ınsan bişeyle mesgulken kafaya cok takmıyor ben suan evdeyım aklıam hersey gelıyor ve cok cabuk demoralıze oluyorum hakkımızda hayırlısı dıyelım
Aynen öyle düşünüyorum canım önümde zaman çok bazen kendimi sınıyorum internette falan bilgiler ediniyorum.İnşallah hayırlısı artık özel sektöre güven yok 2gün sonra kapı önüne koyuveriyolar valla devlet işi gibisi varmı.Ama işte onuda elde etmek baya çaba istiyo inşallah kımet olur ne diyim.
Bu arada rahat ol canım ne kadar çok takarsan okadar çok yıpranıyosun.Önceleri bu bilgisayarın evde olmasını istememiştim ama şimdi iyiki var diyorum kafamı onunsayesinde senin gibi bir sürü insanın sayesinde dağıtıyorum.Yoksa bütün gün adam eve gelsin diye beklesem yandım ben tez vakitte giderim tımarhaneyekaydirigubbakcemile3

ne karısıklıgı kız
valla bazıalrından duydum hergun denıyrlarmıs sende egerkı yumurtlam gunun belli olamıyrsa öyle yap cnmm bak içime doğdu yakında hamile kalıcan topiğin kahını oldum resmen dermişim
Bunu banamı dedin kuban olurum:sm_cool:
ne bileyim ben bu konuda hissizim biraz hiç bir tahminim yok:1shok:

ewet sana dedım cnmmm
ya ben bişiy sorucam kızlar sımdı bakaın ben 1şubatta reglı oldum hanı hesap varya ona göre benım yumurtlamam 12 14 16 subat değilmı ama ben tabıkı bunalrı kaçlırdım:KK43:(( biliyrsunuz yanı bugunler dısında hamıle kalamazmıyım ben tam onu anlayamadım cunkı bunu kaçırdıgım için benım moralım bozluyor belkıde ben gec yumurtluyorumdur olamazmı?? bugun ve yarın denesemmı acaba cunkı ben bugunlerı genelde kaçırıyorum kaçırıncada öbur gunlerde deneme geregı hissetmıyorum acaba bundanmı kaybedıyorum.artık ıhtımal var dersenız eşime son bir kes baskı yapıcam bugun vede yarın için

dilnur bua y hamile kalamazsak martta ovulasyon testı dnen bişey varmıs onu yapalım alalım netten ne dersın birde ıncır kürü yaparız umutlnaıyorum ama tek taraflı benım cabam of yaa

ewet sana dedım cnmmm
ya ben bişiy sorucam kızlar sımdı bakaın ben 1şubatta reglı oldum hanı hesap varya ona göre benım yumurtlamam 12 14 16 subat değilmı ama ben tabıkı bunalrı kaçlırdım:KK43:(( biliyrsunuz yanı bugunler dısında hamıle kalamazmıyım ben tam onu anlayamadım cunkı bunu kaçırdıgım için benım moralım bozluyor belkıde ben gec yumurtluyorumdur olamazmı?? bugun ve yarın denesemmı acaba cunkı ben bugunlerı genelde kaçırıyorum kaçırıncada öbur gunlerde deneme geregı hissetmıyorum acaba bundanmı kaybedıyorum.artık ıhtımal var dersenız eşime son bir kes baskı yapıcam bugun vede yarın için
Evet hesabın doğru canım ama bu adetin düzenliyse öyle oluyomuş
Ama yinede bazı kadınlarda bu aynı olmazmış yani sonrada yumurtlama olabilir.
Bence düzensiz olanlar gün aşırı ilişkide bulunmalı ve şansı kaçırmamalı:jeyyar::jeyyar:

hoşgeldin hlymms cnm

citooos ben sensiz yaktım yıktım geçtim ortalığıkafamçokkarıştı

ya kızlar düşükten sonra hemen yumurtlama oluyomu bileniniz var mı?bi anda aklıma takıldı,şuanda kanamam olduğu için,kanamayı takiben yumurtlama olucakmı merak ettim,kafam karıştı biraz:uhm:

X