Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Valla öyle bir soru sordunki cevabını ben bile bilmiyorumdelikafadulden
Bu sıralar çok düzensizim canım 15 gün olmuştum şimdi yine adetim 4 gün oldu hala devam etmekte.Daha öncede 2 ay olmamıştım valla karmakarış sonra ne olcak bilmiyorum vallakafamçokkarıştı

merhaba canum ciğerim..
dilnur hayatım seninle günlerimiz aynı..düzensizliklerimizde..benimde bugün 4.gün

pazartesiden itibaren hergün çalışcaz anacımm..ve işallahh mart 16 gibi test yaparık herhalde..baya var dimii:bbo::bbo::bbo:

selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza galiba hepimizin derdi aynı :teselli:

selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza galiba hepimizin derdi aynı :teselli:

hoşgeldin ebrar canım burda toplaştık işte ..bilgi alışverişi geyik herşey var bizde..
sen kaç yıllık evlisinn.anlatsana biraz kendinii

iyiyim canım sen nasılsın
ya sabah uykum geldi biraz uyuyayım dedim sonrada misafir geldi ancak girebildim ne çok yazmışsınız ya oku oku bitmiyor

rufeyda beğenemedinmi gııı.nediye konuşmuyosun aşkolsun yaa hiç sesin soluğun çıkmıyo..
biz varız diye bakmıyonmu sayfaya yosaasenağlama

aa yazmışın kuşum yaa.ben laf yetiştireyim derken geç kalmışım ...

iyiyim canım sen nasılsın
ya sabah uykum geldi biraz uyuyayım dedim sonrada misafir geldi ancak girebildim ne çok yazmışsınız ya oku oku bitmiyor

ayy okumak benımde çokkk uzun sürdü valla bittiğinde kimse kalmamıştı tooppiktesırnaşık şeysırnaşık şey
bende yoktum bugün dışarda işim vardı benimde ama bitmedi işlerim.büttüngün dolaştım bi arkadaşımla bile oturduk dışarda..asıl işim kaldı pazartesiye..
kaş bıyık bacak aldırcaktımda..AMMANN SOĞUKTADA ÜŞENDİM BİRAZDA..kıllar donmuştur bu soğukta acır şimdi dedim:roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

ayy okumak benımde çokkk uzun sürdü valla bittiğinde kimse kalmamıştı tooppiktesırnaşık şeysırnaşık şey
bende yoktum bugün dışarda işim vardı benimde ama bitmedi işlerim.büttüngün dolaştım bi arkadaşımla bile oturduk dışarda..asıl işim kaldı pazartesiye..
kaş bıyık bacak aldırcaktımda..AMMANN SOĞUKTADA ÜŞENDİM BİRAZDA..kıllar donmuştur bu soğukta acır şimdi dedim:roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

evet ya bu havada postunu atınca üşüyor insan biraz ama kıllı kıllı da dolaşılmıyorki caanım biraz fazla giyinirsin olur biter:jeyyar:

naptın kürü vazmıcaydın ...ben bugun eczaneye ovelasyoon testini sordum yok dedi yaa..bide bi eczane en lükslerden..güneşgözlükten kozmetiğe kadar her halt var en önemlisi benim hayati değerim yokkmuşş..başka yerden bakcaz artıkın...bu akşam kocama dicem nöbetci eczane falan mutlaka almam lazım yaa...

naptın kürü vazmıcaydın ...ben bugun eczaneye ovelasyoon testini sordum yok dedi yaa..bide bi eczane en lükslerden..güneşgözlükten kozmetiğe kadar her halt var en önemlisi benim hayati değerim yokkmuşş..başka yerden bakcaz artıkın...bu akşam kocama dicem nöbetci eczane falan mutlaka almam lazım yaa...

kime sordun güzelim banamı:uhm:

:roflol::roflol:
evet ya bu havada postunu atınca üşüyor insan biraz ama kıllı kıllı da dolaşılmıyorki caanım biraz fazla giyinirsin olur biter:jeyyar:

:roflol::roflol::roflol:dolaşılmaz valla zaten bıyık sinir ediyo beni ışık vurunca sarı sarı çıkmıyomu şeftali gibbiii
ama kışın idare edioz güneş yok allahtan..pazartesi mutlaka gitcem..zaten çok çok özel yerleri ben adet öncesi almıştım.
güya dr a gidip muayene ocaktım hamiş miyim diye-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-belki alttan malttan bakar hazır olayım düşüncesiylen ..tam temizledim ertesi günü adet oldum..-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

merhaba canum ciğerim..
dilnur hayatım seninle günlerimiz aynı..düzensizliklerimizde..benimde bugün 4.gün

pazartesiden itibaren hergün çalışcaz anacımm..ve işallahh mart 16 gibi test yaparık herhalde..baya var dimii:bbo::bbo::bbo:

benimde aynııı nilüfeeer:1hug:hadi bakalım yine yeni yeniden çalışamalara devam ve heyecanlı bekleyiş olacak.Bugün görümcemle konuştuk ona da doktoru şöyle demiş"adetin erken gelmesine nazaran geç gelmesi iyidir rahim döl arar,erken adet olduğunda ise yumutlama olmadığına işarettir" demiş ne demek olduğunu pek anlamasamda görümceminde hamilelikten önce 10 gün gecikmeler yaşadığını öğrendim. Demekki çok problem etmemem gerekiyomuşCADIARZUfisfisfiskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yerimseniben

X