Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayrıca refakatçı ücreti 25 tl
devlet hastanelerimizde süper temiz baklımlı ve güzel ordada herşey bedava
gel gel vatandaş gel sivasa gel sivasta doğur

yaa bu arada beryallerin memleket ne kadar kazıkmış insan zengin diye o kadarda kazıklanmazki canım
bizim burda sivasın en güzel hastanesinde özel hastane normal doğum 350 sezeryan 600 tl onların oraya göre bedava

alman hastanesine gidiyormus türkiyenin neresinde olursa olsun tecrübelerime dayanarak söylüyorum alman hastanesi cok kazıkcı olur.memleketim devlet hastaneleri ne güne duruyor

yaa bende imza atmak istiyorumkaydirigubbakcemile3ama nasıl yapılcak bulamadım.sabahtan beri uğraşıyorum sormadan yapayım dedim ama olmadı:bbo:bana yardım edermisiniz????

kıza sordum ben sorun neydi diye cevap vermedi.imza karısıncada kaldı.sen bana kızdın diye bende gidiyorum o zaman kız haklı ben haksızım demi küstümsenağlama
Yok canım sende ağlama ben sana haksızsın demiyorum daha doğrusu ortada bir haksız yokkaydirigubbakcemile3 Nasıl oluyosa o bizimle hotmailden yazışıyomuş ve bizim aramızda yazıştığımız ne varsa ona gidiyomuş(Sanırım su mail gelsin seçeneğini işaretlemiş olabilir) Oyüzden benim sana attığım adres ona gitmiş o da ben ne dediysem ona söylüyomuşum gibi hepsini yapmış garibim öyle diyo inanmak zorundayızdelikafadulden

yaa bu arada beryallerin memleket ne kadar kazıkmış insan zengin diye o kadarda kazıklanmazki canım
bizim burda sivasın en güzel hastanesinde özel hastane normal doğum 350 sezeryan 600 tl onların oraya göre bedava

sivasta gercekten cok ucuzmus eskisehirde bile o kadar ucuz degil.ben 5 yıl önce kızımın dogum ücreti tıp fakültesine prof.a 500 tl verdim

yaa bende imza atmak istiyorumkaydirigubbakcemile3ama nasıl yapılcak bulamadım.sabahtan beri uğraşıyorum sormadan yapayım dedim ama olmadı:bbo:bana yardım edermisiniz????
Herhangi bir siteden kendine bir imza oluştur.Özelliklerinen adresini kopya.Sonra kullanıcı panelinden profilimi düzenle de açılan sayfanın en altında kilo kontol cetveli vardır altındaki boşluğa imzanı kopyala canımyerimseniben

Yok canım sende ağlama ben sana haksızsın demiyorum daha doğrusu ortada bir haksız yokkaydirigubbakcemile3 Nasıl oluyosa o bizimle hotmailden yazışıyomuş ve bizim aramızda yazıştığımız ne varsa ona gidiyomuş(Sanırım su mail gelsin seçeneğini işaretlemiş olabilir) Oyüzden benim sana attığım adres ona gitmiş o da ben ne dediysem ona söylüyomuşum gibi hepsini yapmış garibim öyle diyo inanmak zorundayızdelikafadulden

yokkk ben ona inandım saka yaptım bir imzadan ne olacak.o geri dönsün ben ona yenisini yaparım.(nasıl ama havam batsın):1closedeyes:

Herhangi bir siteden kendine bir imza oluştur.Özelliklerinen adresini kopya.Sonra kullanıcı panelinden profilimi düzenle de açılan sayfanın en altında kilo kontol cetveli vardır altındaki boşluğa imzanı kopyala canımyerimseniben

dil_nur çok teşekkür ederim.sanırım yapabildimkaydirigubbakcemile5

dilnurcum ben burdayım.hamilelerimiz çoğunlukta olduğu için büyük ihtimalle onlara şimdi uyku çökmüştür,çünkü bende bi kaç güne kadar bu saatlerde uyuyodum:çok üzgünüm:

he banada ya bak avatarımıd eğiştirm örendım saol.valla dılnır senle ben kaldık hamıle olamayana bacım:))) hatta sende kalırısn ben kalırım gibime gelıyor

bizim kızlar ağlama moduna girmişler yine hoppp kalkın silkelenin biraz hihoyyythihoyyyt

afiyet olsun bende acıktım ya 1aydır dıkkat ettım yürüyş yaptım vere vere 1 kg verdım deli oldum yaaa dıyet yapmıcam oa cıdan işe girince zayıflarım napıyım ya sinirlerım oynadı 10 kg fazla m var offf rabbım

X