Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Efferim kıs sana:lepi:
Valla bende sana daha açık nasıl anlatacam onu düşünüyodum
sırnaşık şey

sen anlattında gecmisteki adres silinmis bir daha kopyala yapıstır yapamadım allahtan stenin adresi yazmıstım oradan hallettim.sana bilem yapabilirim artık.

citosum hamişim kankim ben 10 da kalktım anca kahvaltı hazırla kocişi yolla kızı yolla kendimi buraya zor attım haftaya bende gündüzcüyüm daha erken saatlerde geleceemsüprizzzzz

oleyyyyyy haftaya erkenden görüşcez senle delikafaduldendelikafadulden:teytey::teytey::hooray:

sen anlattında gecmisteki adres silinmis bir daha kopyala yapıstır yapamadım allahtan stenin adresi yazmıstım oradan hallettim.sana bilem yapabilirim artık.
Ya bana dua edersin artık bari adresi unutmamışsın sayemde bunuda öğrendin fırçalamasam nereye öğrencendelikafadulden

boynuz kulagı gecer misali dil nur aman artık imza falan da neymis canım.yanlız arkadasa o kadar kızdım aldı diye oda bana kızdı cektı gitti.gidiyorum bile dimeden

slm eskiler beni hatırladınız mı? ben girmiyeli neler neler olmuş kızlar böyle... ama hiç özlenmedim galiba... yeni arkadaşlar gördüm sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim hoş geldiniz... çitos hayırlı olsun arkadaşım bebeğin ben soslufustuk hatırlafın mı hayırsız... dua et bize unutma... kendine iyi bak... kızlar görüşürüz...

slm eskiler beni hatırladınız mı? ben girmiyeli neler neler olmuş kızlar böyle... ama hiç özlenmedim galiba... yeni arkadaşlar gördüm sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim hoş geldiniz... çitos hayırlı olsun arkadaşım bebeğin ben soslufustuk hatırlafın mı hayırsız... dua et bize unutma... kendine iyi bak... kızlar görüşürüz...

hg soslufustuk çok teşekkür canım darısı başına biz seni unutmadık canım ama sen bizi hiç öslemiyon heralde topiğe hiç uğramıyon artık:çok üzgünüm:

soslufustuk hoşgeldin canım
senin durumunda bi gelişme varmı
ayrıca biz kimseyi unutmuyoruz katılım o kadar çokki ee bizdede çene var kaynaşıp gidiyoruz işte

Çok üzgünüm çoook........:mymeka:.....:1closedeyes:.......:kızgın:......benneyaptımki ......kötükedihüso....:eek:klava:

merhaba yeni arkadaslar gördüm sevineyimmi üüzüleyimmi demissin niye üzüleceksin yeni insanlar tanımak her zaman iyidira.s.

sen bana kızdın ben kıza ben gitmedim o gitti.ben kasarlımıyım neyim.sırnaşık şey
Yok kıs bana özelden attı kimse sorusuna cvp vermedi kızın ona üzülmüş.Haklı tabi bide üstüne imze hırsızı yaptık kızı bende olsam bende giderdimsırnaşık şey

Yok kıs bana özelden attı kimse sorusuna cvp vermedi kızın ona üzülmüş.Haklı tabi bide üstüne imze hırsızı yaptık kızı bende olsam bende giderdimsırnaşık şey

kıza sordum ben sorun neydi diye cevap vermedi.imza karısıncada kaldı.sen bana kızdın diye bende gidiyorum o zaman kız haklı ben haksızım demi küstümsenağlama

yaa bu arada beryallerin memleket ne kadar kazıkmış insan zengin diye o kadarda kazıklanmazki canım
bizim burda sivasın en güzel hastanesinde özel hastane normal doğum 350 sezeryan 600 tl onların oraya göre bedava

X