Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bacılar aranızda sadece benımmı kılo derdım varsenağlama
167oy 71 kg yım ya 1yılda 8kg aldım stresten +ders çalıştım ya otrmaktan 10kg fazlam var delircem hiç bu kıloyu görmemiştimkafamçokkarıştı
yürümeye başladım 1aydır +dıkkat ettım yemem içmem ver evere 1kg verdım ya siz nasılınız yanı ben hamıle kalsam ne olcakkı ozaman 80i ğecerım yaaadelikafadulden

slm tatlı bebek ben senle tanısmadım cnm sanırsam sen hamişmısın yoksa hamiş olmak isteyenlerdenmısın kendınden bahserdermısın ?? 1ay olcak ama kaydolalaı yenı yenı tanıyorum.bu arada okyanıs nerde

ya bedne güselım ama vıldan gene senın kızın var ben doğurmadım bile banada herkes senın neren 71 kg dyralr ınanmıyorlar balık etlıyım ya esıt dagılım oluyor alınca verınce ama işte msla pantolan gıyemıyorum bacakalrım kalınlaştı kıyafetlerım de olmuyor artık moralman yıprandım:)) ya doğursamda bu kıloda olsam ona razıyıım sen ıyıısn o nednele bacım

slm tatlı bebek ben senle tanısmadım cnm sanırsam sen hamişmısın yoksa hamiş olmak isteyenlerdenmısın kendınden bahserdermısın ?? 1ay olcak ama kaydolalaı yenı yenı tanıyorum.bu arada okyanıs nerde

slm canım maaaalesef :CüvCüv: hamiş değilimsenağlama 7ay olcak evleneli bebiş yok bakalım bu ay büyük bi umutla çalışyoz umarım bu ay hamiş kalırım Rabbim olmayan herkese versin en hayırlısından

sen yenı evlıymısın cnm olur senın calışanların olur genelde:)) biz yogun calışmıyoruz subat gitti dıyebilirim artık marta kaldı napıyım .:)

yaa bende 1 ay oldu safran açyı içtim ama bir gram bile veremedim
neden
çünkü saplandım bu koltuğa ondan oturarak kilo verilirmi hiç:mymeka:

bende msn de yiğenime yakalandım onla sohbet ediyom hemde burayı idare ediyom arada kociş arıyo sekretere döndüm
bu arada en çok hareket eden yerim parmaklarım olduğu için zayıfladılar eridi bittiler cidden yüzüklerim düşüyo dermişim

X