Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlar bende bgn geldim aranıza ama sürekli takip ediyordum bende 6 senedir evliyim 1 tüp bebek deneme oldu geçen sene tutmadı bende keçiboynuzu kürünü uyguluyorum eşime ocak 1 den itibaren bakalım hayırlısı eşimin sperm sayısı 7 milyondu hareket yavaş inşallah ibrahim saraçoglunun dedigi gibi çogaltır :))

:dance:slm kızlar bende bgn geldim aranıza ama sürekli takip ediyordum bende 6 senedir evliyim 1 tüp bebek deneme oldu geçen sene tutmadı bende keçiboynuzu kürünü uyguluyorum eşime ocak 1 den itibaren bakalım hayırlısı eşimin sperm sayısı 7 milyondu hareket yavaş inşallah ibrahim saraçoglunun dedigi gibi çogaltır :))

kknın guzel hanımları selamlar inş. herkez ıyıdır morallerimizi yüksek tutalım ve bekleyelim arkadaslar Birgun inş hepımız anne olcagız...

hihoyyytiyi akşamlar
hihoyyytnerdesiniz kızlar
hihoyyytzor bela pc yi ele geçirdim
hihoyyytşimdide siz yoksunuz
hihoyyytben şimdi enerjimi nasıl atacam üstümden
hihoyyytkilo olarak geri dönecek bana konuşamazsam:dilcikar:

transa geçtimbenneyaptımki
biri gelecek biliyoruma.s
hissediyorumsengözlerimebaksanab
ama ben olmuycamCADIARZU
görüşürüz kıslar yarınkaydirigubbakcemile5
öpüldünüzŞeniz

canım seni umutlandırmak istemem ama ben hamileyken aynı senin gibi adet sancılarım oldu ve 1 ay devam etti hatta düşük yapıcam diye korkuyordum ve deli gibi belim ağrıyordu göğüslerim acaip sızlıyordu gerçi herkeste belirti farklı ama bende öyleydi

aynena.s

olur verelim hemen birtane esengul:)hepimiz istiyoruz tatlım nekadardır istiyorsun?nekadarlık evlisin?

ya arkadaşlar bişi soracam.gecen (çok afedersiniz)alt iç çamaşırım yeşilimsi olmuştu.bende korktum acaba iltihapmı var die.ama ondan önce 1hafta antibiotik kullandım sizce ondan kaynaklanmış olabilir mi?bende bebek istiyorum.adetim iki gün gecikti.biraz umutlandm.malesef bugün adet oldum.ilitah mı var yoksa.olsa bile bu hamileliğe mani mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…