Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaslar bende hamile kalmayı cok istiyorum ben yeni üyeyim benide aranıza ve umut listesine alırsanız sevinirim insallah kabul edersiniz

arkadaslar bende hamile kalmayı cok istiyorum ben yeni üyeyim benide aranıza ve umut listesine alırsanız sevinirim insallah kabul edersiniz

osmaniye tekrar aramıza hg...

kızlar ben çıkıyorum akşamüstü doktorda randevum var. kısmetse bebişimizi görücez bana dua edin olur mu? görüşmek üzere...

osmaniye tekrar aramıza hg...

kızlar ben çıkıyorum akşamüstü doktorda randevum var. kısmetse bebişimizi görücez bana dua edin olur mu? görüşmek üzere...

ayyy.. bebişi mi göreceksin??? valla ben bile heyecanlandım... hadi bakalım.. akşam doktor dönüşünde heyecanını payaşırsın artık bizlerle::))) ben de evde girmeye çalışacağım inşallah geç gitmezsem yine

Herkese merhaba, sizleri yeni bulmuşken kaybetmek istemem, aradım buldum ve buraya geldim. Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle, öptüm herkesi...

kızlar ben çıkıyorum akşamüstü doktorda randevum var. kısmetse bebişimizi görücez bana dua edin olur mu? görüşmek üzere...[/QUOTE]

Tüm kalbimle dularım seninle... Allah tamamına erdirsin. (amin)

merhaba arkadaşlar bu konuda çok moralim bozuk benide alın aranıza topic şanslı gelir inşallah

merhaba arkadaslar ben yenı üye oldum.isim bulamadııgm için bu ismi aldım ukala oldugumu sanmayın:)))sırf bu bölum için üye oldum dıyebilirim:))2,5yıllık evlıyım sınavlarım falan vardı cocuk düşünmedım hiç yasmın hapını kullanıyrdum nısanda bıraktım bunyem alışmasın dıye 5aydırda cocuk düşünüyoruz ama olmuyor cok üzülüyorum acaba haplarmı bişey yaptı dıyorum.adet olunca hep üzülüyorum.bırde sey sorcam bugun hasta olmam gerek hissedıyorum agrıalrını bu asla hamıle olmadıgımamaı işaret:KK43:( umutlanmıştım ama 2gundur agrıalr basladı umudum gitti.benı aydınaltrmısınız.birde topik ne demek:asigim:

olur insallah hepimizin canım bende uğrasıyorum 5 aydır bu ay adetim gecikti çok ümitlenmiştim ama tahlil yaptırdım çıkmadı.hepimizin olur insallah

X