Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

dilek_83

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
507
1
41
Arkadaşlık mrb bende yeniyim burda ve maalesef PKOluyum. Beni de ekleyebilirsiniz....senağlama

kelin ilaci olsa kendi basina surer olayi gibi olacak ama acaba herkesin yumurtlama gunleri farkli oldugu icinmi hesap bi turlu tutmuyor? yani herkes adetten 10. gun falan diyor ama bence degisiyor.

buarada izmirde iyi doktor arayan arkadaslar Kemal ugurbil'i tavsiye ederim. cok super 10 numara bi doktor.

alin
belenay
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire
cano77
dilek83
doğa6
durulaltug
ecetuna
e-u
figen26
ggaye
g sezen
gözek
gozdenç
gülen
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
seherim
sevdagül
sultan49
süar
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23
gözekcimalfabetik sıra güzel olmuş son gelen arkadaşlarıda alfabetik sıraya göre ekledim hayırlı uğurlu olsun hadi kızlar çabuk çabuk çıkın bu listeden terfi edlim artık inşallah

Ne kadar çok kişiymiş. Umarım burada bir de hamişler listesi olur ve hepimiz en kısa zamanda oraya terfi ederiz.

günaydın kızlar öncelikle allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin yarabbimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

benimde hamileliğim sonlandı daha yeni
siz beni yazın ama ben nasılsa hemen hamile kalamayacağım..
zaten psikolojik olarak da hazır değilim..

kızlar bu liste silinmesin hamile kalan olursa yanına yazalım bilelim kimler terfi etmiş ayy merak ediyorum ilk kim hamiş olacak bakalım gööööözek ayrıca diğer başlıklarda çok güzel reklam yapmışsın kız seni reklam müdürü yapalım

belenay elleri sağlık umarım elin uğurlu gelir hepimize bakalım ilk kim hamile kalacak

alin
belenay
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire
cano77
dilek83
doğa6
durulaltug
ecetuna
e-u
figen26
ggaye
g sezen
gözek
gozdenç
gülen
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
seherim
sevdagül
sultan49
süar
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23
bizim bebeğimiz yok ama bir gün olacak inşallah U-MUT-LU-YUZ

arkadaşlar ya bugün kan verdim saat 2 gibi belli olacak bakalım kısmet dua edin nolur adet belirtim yok kasık ağrım yok sadece bel ağrım var bide bişeyler batıyo akşamları karnıma önceden adetime 1 hafta kala göğüslerim ağrırdı kaşınırdı acırdı ama bu sefer sadace ucları acıyo adet belirtisi olmadan hamile olan vr mı acaba yoksa ben adette mi görmeyecem

Ben de çok merak ediyorum, hatta hemen adet günüm gelsin de test yapayım diye can atıyorum:1rolleyes:

valla umut listemiz ammada kabarmış kızlar, gerçekten ben de çok merak ediyorum kim ilk ne zaman hamile kalacak diye, hayırlısı bakalım...

Belenaycım benim adımı düzeltir misin durulaltug değil durulaytug takıntı işte bişey olacağından değil de, sana zahmet.... Bi de regli tarihlerini de yazmak iyi fikir ama ben mesela çok düzensiz olurum, olmam gerken zamanı mı söylesek olunca mı yazarız olduğumuz tarihi, karışık oldu biraz ama anladın sen onu :))

ordaysan sohpet edelim mi bence kesin hamişsin ben hislerime çok güvenirim kesin hmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…