Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iltihap olabilir ben öyle birşey yaşamadım ama..kadın dogumcuya görün istersen test falan yapar iltihapsa çabuk kurutur.korkutmak istemem ama benim bi arkadaşımda yeşilimsi akıntı demişti rahim agzı kanseri bulgularına rastlandı.sen yinede git bence.herkesde aynı olcak diye bişey yok tedbirli ol.

bu gece ben burdayım ya kimse olmaz dun gece erken uyudum herkes toplanmıştı tuh şansıma beeeee

bende şuan sorun yok canım 4 aydır deniyoruz.ilk defa bu ay adetim düzensizdi dr strestendir dedi birşeyim çıkmadı.tedavi içinde erken dedi dr.bekliyorum bende...sende ne var nekadardır istiyırsun.yaş kaç

bende şuan sorun yok canım 4 aydır deniyoruz.ilk defa bu ay adetim düzensizdi dr strestendir dedi birşeyim çıkmadı.tedavi içinde erken dedi dr.bekliyorum bende...sende ne var nekadardır istiyırsun.yaş kaç
Benim sorunum cok canim bi oglum var onun digumundan sonra sprial taktirmisdim onuda kurtajla cikardilar mudehale sonrasi enfeksiyon kapmis rahim ici ve tuplerim tikanims bunuda hsg cekimi sonrasi belli oldu bu ay ilkkeZ klomen kullandim adetime 4gun var sabirsizlikla bekliyorum sdninde ins olur daha yeni 4ay olmamasi cok normal ins baska sorunlarin yikdur

günaydın claire,maat,tatli.cadi,belenay,sultan,yesemennnn,ceyda,merveburc,rufeyde serra,smhsmh,gönülyarası,ladypacino,butterfly,zaza,papatya,pınkrose,layd pacino,seherkan,yadel,ecrin,citos,vildan83,vildangel ve diğer lızlarrrrrr nasılsınız?... isimlerinizi tek tek yazayım dedim:)) ve hamilelerimiz hsay, rosem, okyanus ve diğer hamilelerimiz sizler nasılsınız?

X