Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayy bursaya gitme okyanus...hiç güzel degil ben sevmiyorum.denizi olan bir yere git..tekirdag güzel fena degil.balıkesir ayvalık burhaniye muhteşem..

rufeydecim sen bursalı mısın nasıl bi yer bursa:uhm:
ya ben bu sene tayinciyim :teytey: bursayı yazmayı düşünüyoruz ama :sm_confused:

bursalıyım canım tam bir bursa aşıgıyım çok seviyorum bence dünyanın en güzel şehri dag deniz ne ararsan var havası çok temiz dagda 30 dk denizde 30 dk işte böyle bir şehir parklarla dolu tarihi yerlerle dolu müthiş bir yer bence beklerim :)hihoyyyt

size iyi muhabbetler kızlarr ben biraz uzanacam
kanamam çok fazla dinlenmem lazım öpüyorum sizi
görüşürüzz canlar..

ayy bursaya gitme okyanus...hiç güzel degil ben sevmiyorum.denizi olan bir yere git..tekirdag güzel fena degil.balıkesir ayvalık burhaniye muhteşem..

ay niye ama:çok üzgünüm:
zaten kıyı kesimi olduğu gibi yazcaz da yani balikesir kocaeli tekirdağ bursa yalova

ben bayramapaş.ama ümraniyeliyim:))buraya taşındım ama ümranşiyeye geri döncemm inş.

anladım canım böyle olunca zor bana kalsa zaten direk istanbula giderimde:roflol:
eşim istemiyoo:çok üzgünüm: bari güsel bi yer olsun diyorum bursa ve balıkesir çok düşünüyorum ve istiyorum ama kısmetÇok üzgünüm çoook

bursa basık geliyor bana ben sevmiyorum yalova deprem bölgesi olmaz..bursa olmaz.balıkesir tekişrdag kocaeli de sıkıcı sevmiyorum orayı deprem bölgesi hem.pek saglam degil evler:))gerçi yeni bina çok yapıldı ama.kocaelide inşaat yapıyordu ailem evimiz var arada gidip kalıyordum teyzemde orda yıllardır sevmiyorum izmiti yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…