Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

okyanus ist da silivri yada şile tarafına vermiyorlarmı acaba?taşra sayılıyor sanırım oralar.

abooooooooooovvvvvv ecrin kıs naptın sen:uhm:ben karar değiştirdim akdeniz bölgesine gideyim en iyisi:jeyyar:

kendi ailesi nerede eşinin?olurmu öyle şey senin ailen orada diye istemiyor?akdeniz de güzel olabilir.antalya veya ege bölgesi.mugla aydın falan...yazlık bölgeler güzel olur herhalde.kışın tenha olur ama yaşamak kolay olur sanırım.

eşimin ailesi kocaeli darıcada oluyo valla ben burdayım diye ses etmiyom zaten ben yakın yerlere gideyim biliyom yapcağımıkötükedihüso

oralarda iyice uzak ya biz hiç alışkın değiliz böle uzak olmaya ama tayin olunca yapcak bişey yok işte-tatlicadiarzu-

hepinize ii günler kızlar ben gidip biras uzanıyım bari sabahtan beri belim ağrıdı valla
yarın görüşmek üzere:lepi::dance::dance:

teşekkür ederim araştırmaya devam. kafam karışık... bu işe hastanede olan bir dr dan mı başlamalıyım yoksa özel muayehanesi olan bir dr a mı gitmeliyim sorunum şu 2 yıllık evliyim hiç korunmadık 1 yılın sonunda ben devlet hastanesine dr a gittim muayene ultrason muayene ve hormon tahlillerim normal çıktı.ve işi yarıda bıraktık.. ve yeniden başlamak istiyorum ama devlet hastanesine pek gitmek istemiyorum.sağlık güvencem var ayrıca.

canım benim
özel bi dr muayenehanesi yerine
teşekküllü bi hastaneye gidebilirsin
şimdi özel hastaneler sgk ile anlaşmalı 10-20 milyon muayene ücreti ve özel tahliller hariç para almayan yerler var
ve muhakkak eşininde spermiyogram yapmasını iste zaten istiyolar ama
hiç farkında olmadan neler çıkabiliyo
muayene ederler rahim usg çekilir adetin 3. günü hormon testlerin yapılır gerekirse hsg rahim filmi çekilir
bunların dışındada eşinden spermiyogram
bunların değerlendirilmesi ile sana tedavi uygulanır
temennim düzelicek bi probleminizin çıkması veya normal çıkmasından yana
geçmiş olsunyerimseniben

verdiğin bilgiler ve temennin için teşekkür ederim.tavsiye edilen dr ve hastaneleri inceliyorum seninde tavsiyen olursa memnun olurum.

verdiğin bilgiler ve temennin için teşekkür ederim.tavsiye edilen dr ve hastaneleri inceliyorum seninde tavsiyen olursa memnun olurum.

ne yazıkki istanbulda değil ankaradyım
eğer bilgim olsaydı muhakkak yardımcı olurdum
sevgilerimle:1hug:

29 mayıs diyanet vakfı hastanesini iyi diyorlar.birde medical park fatihte ayşe ve leyla hanım iyi diyorlar..

Kızlar bu ay çok umutluydum her ay olduğum gibi.Geçen ay 14.hasta olmuştum.Bu aralar olmam gerekiyor.Sabah karın ağrısıyla uyandım.çok şükür hasta olmadım ama sinyal geldi umudum kalmadı.gebe olsaydımböyle adet sancısı gibi sancım olmazdı dimi?

kızlar çeneniz düşmüş gene oku oku bitmedi

yadel testlerin iyi çıkmasına çok sevindim canım

aramıza yeni katılan arkadaşlar hg. en yakın zamnda hamile kalırız inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…