Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

okyanus bende bekarken ümraniyedeyken kilo almıyordum hep aynıydım evlendim bayrampaşa geldim bunalıma girdim kimsem yok.şimdi ümraniyeye gidiyorum bi hafta kalıyorum 2 kilo verip geliyorum yeidigm halde bende anlamıyorum:)mutlu oluyorumya orada ondan bence..

ah be ecrinim yine ailene yakınsın ya ben napiim gurbette hiç tanımadığım insanlar istediğin zaman gidebilirsin sen ama benim öle diil işte eşim ne zaman izin alırsa o zaman senede bir yani:çok üzgünüm:

peki bana bıraz bılgı verırmısın ozetle aşılama ıcın baslangıcta neler ıstıyolar yani rahım filmi felan dıo ınternette bıde nasıl yapılıyo canın yanıyomu bılgı verırsen cok sevınırım bıde sen hamılemısın suanda

mehtap önce hormon tahilillerini sperm tahlili en son rahim filmi
rahim filminden korkma çok zor bişey degil 10dkkanın içinde olup bitiyor

peki bana bıraz bılgı verırmısın ozetle aşılama ıcın baslangıcta neler ıstıyolar yani rahım filmi felan dıo ınternette bıde nasıl yapılıyo canın yanıyomu bılgı verırsen cok sevınırım bıde sen hamılemısın suanda

evet canım ben 6+2 günlük hamileim şu anda:emir_bebek: kendiliğinde oldu benim 3,5 senedir uğraşıyodum en son bıraktım artık oluverdi kaydirigubbakcemile3
ben rahim filmi çektirdim 2 kere seni korkutmuş olmayım ama ilkinde çok zor oldu bende dr değiştirdim 2. anestezili çektirdim ancak kişide kişiye değişiyo yani ilacı verirken adet sancısı gibi bi sancı oluyo ama ben dayanamamıştım( normalde kan verirken bile hastaneyi ayağa kaldırırım)onun için bana göre zor du yani:eek:

ne gusel aslında bırazda psıkolejıye bağlı normalde benım cevremdedevar tup bebek aşılama deneyen tutmadı hıcbırını artık boslamıslardı be kendılığınden hamıle kalanlar oldu umarım bızde senın gıbı kalabılırz

ne gusel aslında bırazda psıkolejıye bağlı normalde benım cevremdedevar tup bebek aşılama deneyen tutmadı hıcbırını artık boslamıslardı be kendılığınden hamıle kalanlar oldu umarım bızde senın gıbı kalabılırz

inşallah canım ben yılbaşında öğrendim hamile olduğumu tam sürpriz yani :CüvCüv:
sizin bebişlerde çok bekletmeden sürpriz yaparlar inşallah:Saruboceq:

X