Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar nasılsınız? aranızda klomen haptan sonra iğne vurulup o ay hamile kalanınız var mı?
ben 29 aralık da iğnemi oldum bakalım 12 sinde test yaptırcam inş. bu ay olmuştur.
Allah en kısa zamanda hepimize nasip etsin. HOŞÇAKALIN...

nasıl yapılıyorki bir idrar la olan birde tükürükle olan varmış öyle duydum

işte o an
topiğimizin hayalet topiğe dönüştüğü an
yine kimsecikler yok

canım bende klomen kullandm buay. ama bana doktor iğne vemedi. bende 1 yumurta var. bende ayın 20 sinde test yaptırcam. inşallah olur canım ikimizinde..

muharrem ayıymışya bu ay
çok sevapmış oruç tutmak
bugün bide yarın tutacam

canım bende klomen kullandm buay. ama bana doktor iğne vemedi. bende 1 yumurta var. bende ayın 20 sinde test yaptırcam. inşallah olur canım ikimizinde..

inşallah canım hakkınızda hayırlısı olsun bende ilk hamileliğimde iğnesiz sadece klomenle kaldım:1hug:

vildan bugün biraraya gelemedik ben geliyom sen gidiyon köşe kapmaca oynadık gıııkaydirigubbakcemile3

hııı onun için oruçsun allah kabul etsin benim içinde dua et orucunu açarken emii canım bebişimiz olsun:ecrin_bebek:

ederim:Saruboceq:
derimki allahım citosumun bugünkü gördüğü rüya en kısa zamanda gerçekleşsin
o ve onun gibi burda bebek hasretiyle yanan herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et :Saruboceq:derim
kendimide unutmayımşakkıdı

:ecrin_bebek:arkadaslar bugün itibariyle siteye bende katılmış bulunmaktayım doktordan yeni geldim klomene başladım benım gibi klomen içen var mı
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

inşallah canım hakkınızda hayırlısı olsun bende ilk hamileliğimde iğnesiz sadece klomenle kaldım:1hug:

ay yüreğime su serptin. bu habere çok sevindim. ya vildan ben daha önce normal olarak hamile aldım ama bebebğimi 6 aylıkken erken doğum yaparak kaybettim. şimdi tekrar bebek istiyorum ama pko çıktı ve klomene başladık. iğne vermeyince doktor şaşırdım.

:ecrin_bebek:arkadaslar bugün itibariyle siteye bende katılmış bulunmaktayım doktordan yeni geldim klomene başladım benım gibi klomen içen var mı
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

h.geldin penses
ben eski klomencilerdenim
bayaaa kullandım ve bıraktım
ilk bebişim klomen eseri
sanada bol şans uğurlu gelsin topiğimizkaydirigubbakcemile5
şimdilik hoşçakalın canlarım
ben kendime yemek hazırlıycam ezana 30 dakika kaldıcokacimcoook

a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…