Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:ecrin_bebek:arkadaslar bugün itibariyle siteye bende katılmış bulunmaktayım doktordan yeni geldim klomene başladım benım gibi klomen içen var mı
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

hoşgeldin, ben de klomen kullanıyorum.ama bakalım bu ay 1 yumrtam var. inş. hamile kalırım.

klomen içip hamile kalan var mı ay çok heyecanlıyım doktor 15 ocakta gel dedi yumurtlayıp yumurtlamadığıma bakacakmış hayırlı olur inşallah

:ecrin_bebek:arkadaslar bugün itibariyle siteye bende katılmış bulunmaktayım doktordan yeni geldim klomene başladım benım gibi klomen içen var mı
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

slm canım bende klomen kullanıyorum ve ovitrelle iğne.bu son denemem olacak inşallah bu sefer tutar.

h.geldin penses
ben eski klomencilerdenim
bayaaa kullandım ve bıraktım
ilk bebişim klomen eseri
sanada bol şans uğurlu gelsin topiğimizkaydirigubbakcemile5
şimdilik hoşçakalın canlarım
ben kendime yemek hazırlıycam ezana 30 dakika kaldıcokacimcoook

a.s.a.s.a.s.

güle güle vildancım:a015:yarın görüşürük

arkadaşlar merhaba bende bugün katıldım sizlere. bende bebiş istiyorum. eylül ayında dış gebelik yaşadım. şimdi tekrar deniyoruz. adetime 5 gün var. bakalım ne olacak.

benim klomende 3 tane yumurtam oluyor üçüde çatlıyor ama maalesef bir türlü gebelik olmuyor,anlamadım gitti.olmayınca olmuyor.

arkadaslar allah gönlünüze göre verır inşallah gercekten çok heyecan verıcı bi bekleyış içerisindeyım 15 ocakta banada iğne verılecek herhalde hiçbir bilgim yok bu konuda oyüzden sizlere içimi dökmek istedim iyiki varsınız

canım ya benimde yumurta bu ay çatlamıştı doğal olarak sanırım kalamadım . yinede bilmiyorum 11 ocakta adet olmam gerekiyor. umarım en kısa zamanda kalırsın

trakyalı hemserim aslen bende tekırdağlıyım konyadayız olsun arkadasım canını sıkma olur inşallah sabredelım umudumuzu yıtırmeyelım

bende 11 ocakta yumurtaları çatlatmak için ovitrelle iğne vurulucam sonra beklemeye geçicem iğneden 12 gün sonra gebelik varmı yokmu anlayacağız,hepimize bol şans versin allah.

sağol canım bizi dinleyen yardımcı olmaya çalışan birilerinin parmaklarımızın ucunda olduğunu bilmek çok güzel

X