Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende varım ecrin :sm_cool:

vildan öyle deme 10 kuruç 5 kuruş eşinin cebinde olursa 5 10 kuruş ne bulursan at bi kavanoza gerçkten birikiyor.ben bişey söylimmi ben 18 yaşından itibaren her ay düzenli kumbara yaptım şuan 8000 ytl ye yakın bir param birikti kuzenimle ortak bir arsa almayı düşünyoruz ve eşimin haber yok isteyince oluyor.ben elime ne geçerse hemen atıyorum kumbaraya hatta her akşam eşimden kumbara paramıo verrrr diye 1 ytl alıyorum:))adam diyo nereye gidiyo bu paralar alıyon alıyon diyo bende yiyom nolcak diyom:))ayda 20 ytl de biriktirasen senede 240 ytl yapar.düşün bence..bir dene hadi vildannn

arkadaşlar aralık 1 den itibaren doğum kontrol hapı kullanıodum bıraktım
4 ocak yani pazar adet olmam gerekiodu ama olmadım. sizce hamile olabilme ihtimalim varmıdır kaç gün geçmesi gerekio

arkadaşlar aralık 1 den itibaren doğum kontrol hapı kullanıodum bıraktım
4 ocak yani pazar adet olmam gerekiodu ama olmadım. Sizce hamile olabilme ihtimalim varmıdır kaç gün geçmesi gerekio

canım inşallah hamişsindir ama ben ablamlardan biliyorum onlar sürekli yediği için.bırakınca adet düzeni biraz bozulabiliyo.ama inşallah sende bu şekilde değildir.hayırlısı allah tan

bende çalışmıyorum evdeyim ama ben kendi paramı kazanıyorum biriktirdigim paramla dünlük netten döviz altın alıp satıyom.havlu igne oyası alıp karına satıyorum.yurt dışında halam var ona gönderiyorum o satıyor orda şuan halamdan 2100 eurom var gelecek burdan hazır uygun fiyata alıyorum oyalı tülbent salı pazarında 10 ytl ben onu 20 ytl ye satıyorum.salı pazarından igne oyası alıyom 10 yada 15 ytl ye eminönünden havlu alıp dikiyorum 40 ytl ye satıyorum:)

güzel bi alışkanlık ömrümde sadece 1 kere kumbara yaptım yeni evliyken onlada künye almıştım kendime
ben biriktiremiyorum ama benim kızım çok biriktiriyo
bu yaz kendine genç odası aldı biriktirdiği parayla

:1shok: vay anam vayyy:1shok:
bende çok güzel el işleri yapıyorum ama benden parayla alan hiç olmaz herkes hediye bekliyo:dilcikar:
kurdela nakışı öğrendim 8 tane havlu yaptım hep hediye daha kendimin yok
kızımada halası yaptı
kızımın çeyizine bile yapamadım hediye yapmaktan

valla kızlar benimde 4 aralıkta regl olmam gerekiyodu hala olmadım
hamiş değilim kesin ama bu gidişle adette olamıycam çünkü hiçbi belirti yok

citos ses ver anacım görüntü var ses yok
ne süzülüyon orda sohbete iştirak et

bende diger topiklere el işi ekliyordum:)))bir site var ordan satış yapılabiliyor beni sipariş için bir kadın aramıştı böyle bişi deneyebilirsin vildan.ben birazdan çıkıcam dışarı.

bende kendi el emeklerimize yaptığım 2 havluyu eklemiştim

yok anam yok ben satamam 3 tane kız yiğen bir benim kız bir görümce 2 anne varken nereye satıyım

ovulasyon testi alıp yapan varmı kızlar eczaneden alınıyor dimi fiyatı nekadar bilen varmı??

belkide o yüzdendir, 2 yıldır sürekli 28 günde bir olduğum için umutlanıo insan ( sağolasın canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…