Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi akşamlar ....... kızlar sizi ve yazdıklarınızı takip edicem sizden haberim olsun istiyorum... yazmıycam uzunca bi süre çok sıkıldım ama sizi merak ederim bakarım hep... tedavilerinize yaşadıklarınıza inş hamile haberlerinizide alırım... kaç gündür düşünüyorum 8 aydır evliyim hatta nerdeyse 9 ay olucak çocuk fikri kafamı kalbimi bütün benliğimi sardı umutsuız değilim sadece bu canımı sıkıyor artık ilişkiye girerken bile kendimi değil acaba bu sefer hamile kalırmıyım diye düşünüyorum... hiçbişeyden zevk almıyorum bunları kafamdan atmam lazım... kızmayın sakın umutsuz değilim sadece ...... neyse kendinize iyi bakın ( biri sizi gözetliyor unutmayın ) şekerlerrrrrrrr

bende sizlerdenim arkadaşlar bende 1 yıl + 1 aylık evliyim kısa bir süre önce rahim ağzı yaramı yaktırdım bende hamile kalmak istiyorum doktor herhangi bir engel yok dedi bende soslu fıstık arkadaşım gibi her ilişkide düşünmeye başladım bu ayda değilim galiba çünkü regl belirtilerim başladı inşallah bi dahaki ay diyorum allahıma bolca dua ediyorum inş olucak bu dualarımın içine artık sizlerde katıldınız rabbim hepimizin yanında olur inş....

kıslaaaarrr ben geldim hadi gelin bekliyoruuuuuumm

de hadi gelin daa-tatlicadiarzu-

arkadaşım güzel söylüyosunda benim ayaklarım hiç ısınmıyo ya iştede sürekli oturur pozisyonda olduğum için maalesef üşüyorum 3 çift giyiyorum ama banamısın demiyor

bizim kızlaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerelerdesiniz yawww bizden kimse girmiyor artık kk ya:çok üzgünüm:senağlama

yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoş geldiniz...ev sahibimiz burda olmayınca ben karşılayayım bari sizi...:1hug:

arkadaşım güzel söylüyosunda benim ayaklarım hiç ısınmıyo ya iştede sürekli oturur pozisyonda olduğum için maalesef üşüyorum 3 çift giyiyorum ama banamısın demiyor

valla canım benimde ayaklarım buz gibi:sm_confused:
bende kendimi kampa alacama.s
bizim sivasta sıcak çermik var kaplıca
otel tutacak kociş 15 tatilde.otelde çok sıcak banyolarda çok sıcak
oturacam banyoda iliğimi kemiğimi ısıtacamsositososito

sizin devre kim
teskere almışta olabilirlerCADIARZU

SAYGIN naber canım test yaptınmı? Şeniz

valla teskere almışlar galiba tatlım,belenay,sultan,tatlıcadı,ceyda,yesemen,bahhar,alin vee adını unuttuğum daha bir çok kaçak..nerelerde bunlar yaaa???:uhm:

valla teskere almışlar galiba tatlım,belenay,sultan,tatlıcadı,ceyda,yesemen,bahhar,alin vee adını unuttuğum daha bir çok kaçak..nerelerde bunlar yaaa???:uhm:

ateş almak için arada uğruyorlar canım-tatlicadiarzu-
neyse biz varız pek eski sayılmayız ama idare ederiz işte:lepi:

1 seneyi geçti

1 sene tedavi gördüm olmadı bıraktık
biraz dinleniyim yazın tekrar başlıycaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…