Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende bu lısteye dahıl olabılırım , henuz bellı degıl 8 aydır ugras verıyoruz ama hala bısey yok, bu ay adetımden 6 gun gectı ama hamılelık belırtısı dedıklerı olay yok sadece adet sancısı gıbı bıseyler var bırde goguslerımde hassasıyet var okadar henuz test yapmadım bırkac gun daha beklemek ıstıyorum ınsallah bu sefer hedefı onıkıden vururuzzzzzz

hayır canım ya yapmadım buarada yanlıs yazmısım 9 gun degıl 6 gun gectı, ama sonucta baya bır gectı ama cok korkuyorum canım ya yıne negatıf cıkıcak dıye, olmazsa bu aksam alıp yapayım

valla ben heyecanlandım. İnşallah yarına güzel haberini alırız.Olmasada canını sıkma.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

valla ben heyecanlandım. İnşallah yarına güzel haberini alırız.Olmasada canını sıkma.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

sorma canım ya bende felaket heyecanlıyım ama bu duyguyu daha onceden yasadıgım ıcın yıne sonu husranla bıtıcek dıye korkuyorum, yanı gecen 8 ay boyunca gunumden gecmeler oldu ve test yapdım negeatıf cıktı bu seferde aynısının olmasından korkuyorum ama sonucta bı sekılde olumlu yada olumsuz ogrenıcez bunu dımı canımmmm :)

canım ya buarada senın bebısınde yok sanırım, sen kac senelık evlısın canım

11 yıllık evliyim. Bir kızım var.8 yaşında.Allahıma şükürler olsunki ben o heyecanı bir kez tattım.3 yıl öncede bir düşük yaptım.2 senedir falanda 2. çocuğu düşünüyoruz.Fakat bi türlü kısmet olmadı....İşte böyle

slm kızlar nasılsınız yumyum sana bişey demek için geldim bence sen hamilesin çünkü bildiğim kadarıyla 0 ın yukarısı gebesin demek dr söylemişti sen genede dikkat et gebe olmadığını drmu söyledi sana

kızlar ben yeni katıldım 6 senelik evliyim benimde yok

merhaba canım aramıza hosgeldım, sen evlılıkten benden baya bır kıdemlısın ama baya kucuk evlendım sanırım, yasın 24 yazıyo 6 senelık evlıyım demıssın, ee pekı dr sana ne dıyo tatlım

Selam ben bu sabah test yaptım ama yine tek çizgi çıktı. Gerçi benim bir gün falan geçti. Sanırım bugün yarın hastalanırım. Offff çok canım sıkkın ama asıl eşimin durumu beni çok üzüyor. Bana belli etmemeye çalışıyor bunun için çaba sarfediyor ama içi içini yiyor biliyorum. O haliyle bile beni teselli temeye çalışıyor.

canım o uzuntu nasıl bısey cok ıyı bılıyorum bende 8 aydır ugrasıyorum ama olmuyo,benımde bu ay adetımden 6 gun gectı ama hala test yapmıyorum cunku hamılelık belırtısı dedıklerı hıcbırsey yok sadece goguslerımde hassasıyet var ama dun gece cok sıddetlı mıde bulantısıyla kustum ama öle böle degıl suan bılesankı heran kusucakmısım gıbıyım ama bu kusmanın yedıklerımden kaynaklandıgını dusunuyorum, canım yanlıs anlamazsan bsıey solıcem sana test yapmak ıcın bıraz erken davranmıssın bence ama karar senın tabıkı tatlım

Biliyorum tatlım ama ben tedavi görüyorum bu üçüncü ayım iki aydır çatlatma iğnesi oluyorum ve sonrasındada progestan diye bi hap kullanıyorum. Dr.um hap bittikten iki gün sonra test yap dedi onun için yaptım. Belki erkendir daha bilemiyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Hemde adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor. Sen neden test yapmıyorsun nasıl olsa hastalanıncada aynı hüsranı yaşayacaksın. Benim bir yıldır yaşadığım gibi...

canım test yapmadım cunku bılıyorumkı yıne negatıf cıkıcak bende bıraz daha beklıeyeyımde de haftasonu dr gıdeyım dıyorum tatlım benımde 8 ay oldu bu 8 ay ıcınde bırkac kere dr gıttım, ben bıran once bıseylere baslansın ıstıyorum ama henuz erken dıyolar 1 sene olması gerekıyomus, ama gecmıyokı zaman en azından tahlıl falan bsıeyler yapsınlar hormanlara falan bakılsa hıcbısey yapmıyolar ölece beklıyorum, sneın nasıl basladı tedavı surecın canım bırazcık bılgı verırsen sevınırım

Seni çok iyi anlıyorum tatlım. Biz evlendikten 6 ay sonra çocuk istediğimize karar verdik. 2 ay denedik olmadı 3. ay 15 gün gecikince dr.a gittik.Tüm tahlillerim yapıldı hiçbi sorun yoktu. Meğer yumurtalığımda basit kist varmış onun tedavisi bir ay sürdü kist yok oldu. Tabi biz biran önce bebek tedavisine başlamak istedik ama dr.um yaşım gereği 9 ay geçmeden başlamayacağını söyledi. Bu ara ben 6 ay boyunca duphaston ve folik asit kullandım.Sonra yumurtlayamadığım için ganophene ve glukofen kullanmaya başladım. Yumurta oluşuyor iğne ile çatlıyor ama hamile kalamıyorum. Bu ay hastalanınca rahim filmi çektiricem. Buda beni biraz geriyor. Umarım yardımcı olabilirim sana canım. Aklına takılan bişey olursa elimden geldiği kadarıyla yardım ederim.

canım ya ınsallah en kısa zamanda bebegıne kavusursun, ama benım merak ettıgım hala bu zamana kadar dr neden hıcbısey yapmıyo yanı nebıleyım bı ılac yada bı test falan...

Başka bi dr.a gitmeyi düşündün mü tatlım? Bu da bi seçenek sonuçta.

selam arkadaslar ben kolemen kullandım buay vede 5 gun ıctım yumurtalar genellıkle hap bıttıkten kac gun sonra catlıyo bılgısı olan varmı ben hap bıtııgınden berı 3 gun oldu vede hergun ılıskıye gırıyoruz oylemı olması lazım

Ben de klomen kullandım bu ay. Yumurtalar 16 mm. üzerinde oluştuğu için çatlatma iğnesi yapılamayacağını söyledi doktorum. Senin yumurtaların ne kadar büyüdü klomenle? Bir de yumurtamın çatlayıp çatlamadığını anlayabilir miyim? Bunun bir belirtisi var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…