Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Psikolojik olsa gerek.Bende bugün kendimi hamile gördüm.Allah hayırlara çıkarır inşallah...:)

gunaydın canım nasılsın, dun aksam test yaptım ama negatıf cıktı bılıyordum bole olacagını, ama en cok uzuldugum sey baska, normalde esım bebek ıcın cok ısteksızdı yanı olsada olur olmasada umursamaz davranıyodu,dun aksam ısten eve donerken bı baktım tset almıs '2askım ıcımde ole tuhaf bı hıs varkı sen hamılesın yaparmısın testı ''' ben sok oldum cunku kesınlıkle ve keısnlıkle bole bısey yapmamıstı bu gune kadar tamam yapayım ama hamıle degılım dedım yıne negatıf cıkıcak dedı, neyse yapdımn ve negatıf oldugunu soledım, o anı omrum boyunca unutamam''emınmısın askım dogru yapdın dımı dedı '' evet dedım ve aglamaya basladım, esımı ılk defa bebek ıcın bukadar ısteklı gordum ve onun uzuldugunu gormek benı daha cok uzdu cok kotu bır gece gecırdım, cumartesı doktora gıdıcem

hayırlısı olsun canım bir dahaki sefere inşallah ayrıca şu erkekleri anlamak zor ne istediklerini ne hissettiklerini bir anlayabilsek

Umarım kızlar en kısa zamanda bir hamiş çıkarırız. Ben bu ay kendimden geçtim. Ama listeden bir hamilelik haberini heyecanla bekliyorum. Kendim hamileymiş gibi sevineceğim eğer çıkan olursa. sseldacım sende kendini üzme canım benim. Eminim bebişin en kısa zamanda gelecek. Biraz nazlılar eşek sıpaları...

ınsallah canım, acaba dıyorum testte mı bı sorun var, cunkutestı yaptıgımda aksamdı ve karnım toktu aman nebıleyım kızlar ya kendımı kandırıyorum kendı kendımı tesellı edıcek seyler arıyorum, cumartseı gunu en guzleı tekrar dr gıtmekk

Kaç gün geçti canım reglin? 10 gün geçene kadar çıkmayabiliyor idrar testlerinde. Kişiden kişiye değişiyor BHGnin idrara karışması. Kesin çözüm kan testi. Doktorun da büyük bir ihtimalle kan testi ister senden. Her zaman gecikir mi reglin? Normalde düzenli midir?

canım ya adetımden bugun 7 gun gecmıs oldu, ben evlenmeden once adetlerım duzenlıydı ama evlendıgım ılk ay olmadım dr normal hormonların dgıstıgı ıcın olmustur korkulcak bsıey yok dedı, sonra adetlerım duzene gırdı, 31-32 gun adet döngüm, ama dr bırde dedıgı baska bsıey var rahım terslıgı var dedı ama sakın bu nedır dıye korku yapma bu dogustan genetık bı yapı meselesı ve gebelık ıcın hıcbır sorun teskıl etmez dedı ama yınede bılmıyorum cok tuhafım

Hadi kızlarrr bi hamile haberi verecek kimse yokmu?
Liste dondu kaldı adeta içim kararıyor böyle oldukca bende ümitsizliğe düşüyorum (

Ben 7 Martta size müjdeli haber vereceğim. Ama bebiş haberi değil maalesef nurtopu gibi kistlerim olacak büyük bir ihtimalle Onların haberini vereceğim size.

Ben 7 Martta size müjdeli haber vereceğim. Ama bebiş haberi değil maalesef nurtopu gibi kistlerim olacak büyük bir ihtimalle Onların haberini vereceğim size.

Oda nerden çıktı ne kisti...allah korusun.Biz senin hamile haberini isterizzzz bananeeeeeee (

mart ayı dert ayı derler ama sanki bizim için bol bol bebek ayı olacak gibi geliyor he ne dersiniz hadi yaaaaaaaaaaaaaa biri ayrılsın gerisi çorap söküğü gibi gelir

Klomen kullandım bu ay. Doktora gittiğimde yumurtalarımın 16 mmden daha fazla büyüdüğü için çatlatma iğnesi olamayacağımı kendilerinin çatlamasını bekleyeceğimizi öğrendim. Eğer çatlamazlarsa yumurtalık kistine dönüşebilirlermiş. Zaten daha önce de ganophane kullandığımda aynı sorunla karşılaştığım için ben kendimi kistlerime hazırladım. Bu ay benden bebiş haberi yok maalesef.

Bende gecen ay klomen kullandım.20 ve 16 mm büyüklüğünde iki yumurtam oluştu ve çatlatma iğnesi için gec kalıyoruz dedi doktor ve hemen iğneyi vurdurdum.Sana neden iğne vermedi anlamadım 16mm çok büyük değilki .Aşılama için ortalama 18 mm olması gerekiyor demişti doktorum bana.
Sen yinede içini ferah tut.Güzel düşün güzel şeyler olsun.

Ben de anlamadım ki canım ya kafam karıştı açıkcası. Ben bu ay bebekten geçtim umarım kist oluşmaz. Çünkü kistin tedavi süreci yüzünden en az daha kaybedeceğim. Ben çalışmalara ara vermek istemiyorum.

alin benim yumurtam 27mmdi ve dr catlatma iğnesi yaptı bekliyorum cuma günü adet olmam lazım inşallah olmam ama hiç belirti yok bel ve kasık agrısının dışında bu arada esimde beni hamiş görmüş rüyasında hayırlısı

kızlar bende bu ay hap kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum ama maalesef bu ayda olmadı.Bir süre kendi haline bırakmayı düşünüyorum en azından bu ay.Sonra bakacağım duruma göre çok fazla stresliyim bundan kurtulmadan ilaç falan kullanmakta istemiyorum artık.Benide listenize yazarsanız bende sizinle bekleyeyim.Bakarsınız liste uğurlu gelir....

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno23

Ne yapsam acaba başka bir doktora daha mı gitsem kızlar? Geçmiş midir artık iğnenin zamanı? Benim iyice kafam karıştı

aaa canım kızarmıyım iyi yapmışsın günümüzü bilelim demi :)))

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno23

yazelcim listedesin umarım kısa sürede çıkarsın kıssslar hepimiz hepimiz çıkarız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…