Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

doktorum bana hıc ıne falan denemedı 2 ay boyunca klomen ıcmemı soyledı adetın 4gununden ıtıbaren 5 gun 2 ay boyunca cocuk olmazsa gel dedı sadece baska bısey demedı aydınlatırsanız sevınırım

evet bende bir iki kere görüm çok güzel insan bi tuhaf oluyo Allah inşaallah bu ay yaşatır bu sevinci bana ve tüm bebek isteyenlere

kızlar bu ay aramızdan biri hamiş olacak galiba bende gece doğum yapmışım bebeğimi emziriyordum allahım rüyada bile olsa ne muhteşem bir duygu anlatamam hayır olsun inşallah birisi hamiş olacak ma hanginiz bakalım ben pek umutlu değilim bu ay

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23

inş arkadaşım ya allahım nasep etsin bizede arkadaşım sen tedavi görüyomuydun

yok canım daha baslamamıstım rahim filmi icin sıra bekliyodum insallah vardırda cektirmek zorunda kalmam bu saat oldu hala bise yokbirazdan test alıp gene yapcam kuzenin beni bekliyoooo dua edin ins. vardır

belenaycım umudun hiç yitirme bak bende bu ay geç kalmışım dr öyle dedi bi daha ki aya gitcem artık ama Allahın her işinde bir hayır vardır inş o bu ay hamiş ben olurum sıramı başkasına veririm :))

canımsağol umudumu yitirmedim ama bu ay için olmaz gibi geliyor kısmet hepimiz şu listeden çıkalım inşallah hayırlısıyla

rüya görenler çok galiba :) ben de rüyamda oğluşumla oyun oynuyordum. allahım nasıl güzel bir duygu. inşallah yaşarız gerçeğini........

Canım bende o tarz bi hap kullandım ve genelde hap bittikten bir hafta sonra yumurtam olgunlaştı. Benim adet döngüm 31-32 gün olduğu için genelde 17. gün çatladı. Yani hap bittiğinde değilde adetinin 12-14-16-18 günleri arasında ilişkiye girmen yetecektir.

Az önce alıntı yapmayı unutmuşum tatlım üstteki yazı sana

belenay bi bakarsın seni uğurlarız bu ay hım ne deresin :))

bu ay olmaz marta inşallah eşim çok rahat ona sinir oluyorum istemiyor gibi geliyor allah verirse olur niye üzüleyim kafama takayım diyor çok rahat ya olursa olur olmazsa olmaz diyor beni sinir ediyor bitkisel ilaç kullanayım diyorum hayır diyor sen iç diyorum burun kıvırıyor sadece benim çabamla olmazki

belenay valla senden kendimim gördüm benimkide öyle ama sana bişey diyimmi bizimkiler sırf biz üzülmeyelim diye böyle yapıyolar yani onlarda isterse sonuçta biz kendimizi daha bi kötü hissediyoruz misal ben 3 ay önce adetim gecikmişti hemde 2 ay olmadım evde idrar testi yaptım hafif pembe çıktı bende kayınvalidemde bkesin hamileyim gözüyle bakıyorduk eşime de söyledik bu durumu sevinçten deliye döndü gün boyu gözlerimin içine bakıp gülüyodu onun sevincini kalbimde hissettim inan yani bizimkiler farkettirmedende olsa bize destek veriyolar şimdi sorsam yok olursa olur olmazsa olmaz der ama ben genede biliyorum. sende bakma eşinin öyle demesine hele bi hami kal bak neler yapıyo sana

sultan49 canım sağol ama ne bileyim kendimi bu konuda yanlız hissediyorum bilmiyorum olmıyacak gibi geliyor aman neyse nasip napayım zola güzellik olmaz hayatta yapacak daha çok işim var ya ben işyerindede mutlu değilim çıkayım diyorum eee sonra evde oturup napcan bütün gün kafa ye dur yok yok boş duramam seni desıktım neyse olursa bebeşimiz onuda burda paylaşırız hamile kalırsam ilk kadınlar kulübünde paylaşcam çünkü sizler beni eşimden daha iyi anlıyorsunuz beklesin azcık dimi ama

kızlar adetim geçmişti umutlanmıştım ama bugün adetm oldu üzülmedim hayırlısı değilmiş napalım martta inş sırayla çıkacaz bu listeden inanıyorum

evet Alin daha listeden çıkan olmadı maalesef... Ama bi başlasak sırayla çorap söküğü gibi gelecek muhakkak ben inanıyorum. Baksana kızlar rüyalarında görmeye başladı bile, hayır olsun inşallah...

Günaydın canım, listeden kimse çıkmadı galiba hamile kalmış biri olsaydı eminimki ilk bizimle paylaşırdı.

bugünlerde herkes hamiş olduğunu görüyor rüyasında birini uğurlucaz galiba yakında hayırlısı kızlar

Psikolojik olsa gerek.Bende bugün kendimi hamile gördüm.Allah hayırlara çıkarır inşallah...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…