Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23

evet canım çarşamba gününe kadar olmazsam yaptıracam yine çıkmazsa perşembe günü son olarak kan testi yaptıracam bakalım hayırlısı daha adet olmadım ama bakalım göğüslerim acıyodu onlarda geçti adet belirtisi falan kalmadı zaten bi belim ağrıyor arada sen ne yaptın

inş arkadaşım ya ama ben zaten kaç aydır kullanıyorm klomeni şimdiye kadar hiç gününü geçmemişti ilk defa günüm geçti diyebilirim canm bende buna şaşıyorm zaten cümartesi günümdü hadi diyelim pazara kaldı yine yok bugün yine yok aklım karıştı vala ya hayırlısı artık yoksana yapacak bişey yok sen nasılsın

canım bende 9 gundur gunumu geciyorum bende 3. günü kan testi yaptırdım cıkmadı acaba yanılma payı varmıdır insallah hamile kalırız hepimiz

allahim tez zamanda insallah sizede anne olma duygusunu yasatirir insallah kurban oldugum allah sizi de en kisa zamanda anne yapar da hepimiz sag selim anne oluruz

inş inşşşşş allahm inş bizimde sesimizi duyar arkadaşım güzel dileğin için sağol inş sende sağsalim bebeğini kucağına alırsın allahm bu saatte bile dua almak ne güzel ya allah senden razı olsun

kızlar gecenını bu vakiktınde bıle dua edııyosunuz ya allah sızden razı olsun butun dualarım sızınle

allah razı olsun arkadaşım seher vaktinde yapılan dua kabul olurmuş bizde kaçırmayalım dedik hazır uykusuz kalmışken arkadaşım

öle canım ya allahtan umut kesılmez hem allah yardımcımız olsun allahım hayırlısı neyse onu versin

Günaydın kızlar. Ben doktordan iyi haberlerle gelmedim. Yumurtalarım 16 mm.den daha fazla büyüdüğü için çatlatma iğnesi yapamayacağını söyledi doktor. Kendilerinin çatlamasını bekleyeceğiz dedi. Eğer çatlamazlarsa yine yumurta kisti oluşacak bende biliyorum. Daha önce de aynısı oldu. Ben sanırım daha uzun bir süre bu listedeyim. Umarım sizlerden iyi haberler alırız.

Umudunu yitirme Alin, bekle bakalım peşin peşin kendini üzme, vakti gelince anlatırsın hepberaber üzülürüz burada, hem o listeden herkes çıkacak en yakın zamanda ben buna inanıyorum sen de inan...
ooo kızlar valla seher vakitleri falan hiç kaçırılmamış bakıyorum, inşallah bizlerde nasipleniriz dualarınızdan (AMİN)
Bu arada yumyum kaçta kalkacaksın bakalım arkadaşım en son mesajın 05.15 de heralde sen yattın ben kalktım gibi bişey oldu...

Daha önce bu aşamaları yaşadığım için korkuyorum. Çünkü kist oluşması en az 2 ay bebek yok demek. Tedavi süreci uzun maalesef.

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23

tutku03 senide ekledim canım mahzuru varmıydı beni ekleyin dememişsinde

bende bu gruba dahıl olabılırım, henuz bellı degıl su bırkac gun ıcınde bellı olur, 8 aydır korunmuyoruz ama hala bısey yok bu ay belkı dıyorum cunku adetımden 9 gun gectı ama hıc bı hamılelık belırtısı dedıklerı olay yok, ne mıde bulantısı nede baska bsıey sadece adetım gecıktı okadar bakalım kısmet dıyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…