Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hayır sarı şeker benim zaten 5 yaşında bir oğlum var .Ama tekrar anne olamıyorum 2,5 senedir deniyorum. yumurtlama problemim var.
Benim adetim çok düzenli olduğu için ben hemen yapmıştım.Sen test yapmayı düşünüyormusun?

yani aslında tedavisi çok kolay bende aynı sıkıntıyı çektim sizler gibi aylarca bekledim.Ağladım.Sadece bir hap içerek hamile kaldım.

bende bu foruma yeni katildim.iki sene once bebek karnimda 6 haftalikken kalbi durdu.dusuk yaptim.bir buçuk senedirde hamile kalamiyorum.iki kere yumurta uyarici hap kullandim ise yaramadi.onumuzdeki aylarda asilama yontemine baslayacagiz.insallah hayirlisiyla hepimiz bu listeden hamileler listesine terfi ederiz

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug
ecetuna
e-u
figen26
ggaye
g sezen
gözek
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sevdagül
sultan49
süar
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23
kızlar gözeki üzdük galiba ben yazdım gözekcim hadi başlayalım.Yeni gelen arkadaşları ekledim çıkan yokmu listeden huuuu

Benide eklermisiniz listenize bende martta hamiş olmak istiyorum........

arkadaslar en son cuma günü adet olmam lazım cok korkuyorum yine olcam diye bu arada BBT tablosu yapan varmı uyanır ıuyanmazmı ölçmek zorundayız yoksa biraz yataktamı beklemek zorundayız bi de dilaltındanmı ölçüyosunuz

ya ben de yazıcam adet tarihimi ama bne hiç düzenli olmam ki normal de bugün 28. gün ama benim en erken 35. gün olur ben o zaman şöyle yazayım (25.02.2008 ...tahmini...)

Benim adet tarihim 18 şubat yani bugün bakalım hayırlısı belki bu ay olur.

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire...............................(18 şubat)
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
figen26
ggaye
g sezen
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülen
hatice27
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sevdagül
sultan49
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23

Benim klomen bitti bugün doktora gidiyorum kızlar dua edin bana. Umarım yumurta oluşmuş ve yeterli büyüklüğe ulaşmışlardır. Çatlatma iğnesi olacağım eğer tedaviye vermişsem...

Benim klomen bitti bugün doktora gidiyorum kızlar dua edin bana. Umarım yumurta oluşmuş ve yeterli büyüklüğe ulaşmışlardır. Çatlatma iğnesi olacağım eğer tedaviye vermişsem...

inşallah canım hayırlısı olsun hayırlı haberlerini bekliyoruzyerimseniben

kızlarrrrrrrrrrrr nerdesiniz arkadaşlr hani ben cuma günü beta hcg yaptırmıştım çıkmamıştıya bugün 3. günü ama daha adet olmadım bekliyorm ben geç yumurtladım adetimin 23. günü yumurtladım acaba geç çatladığı için adetim geçike bilermi varmı bi fikriniz

arkadaşlar benıde yazın bend e5 yıldır kalamadım pko hastasıyım

canım benim tedavi oluyormusun bende pko hastasıyım tedaviye biraz gec cevap verıyormuş bu hastalık benımde 1,5 yıldır olmadı 6 aydırda tedavi ama sonuc yok sen aşılama falan yaptırdınmı

yumyum cum şimdi birşey söyleyip seni yanıltmak istemem ama dilerim hamilesindir kan tahlilinde yanılma payı oluyormu oluyorsa bir daha yaptır birde idrar testi yaptır bakalım inşallahhhh hamişsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…