Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlar nasılsınız ben az önce doktordan geldim dişim çok agrıyo hemde gecikmiş bir yirmilik diş keyfim yok sizler nasılsınız

Kızlarrrrr nabersinizz ben geldim ya beloşumunda dediği gibi hem yıl sonu hem yorgunluk öldümmm yaaa neyseki esyalarıma bişey olmadan taşındı sadece yatak odasının gardolabının kapısı çizildi sağ olsun eşim halletti onuda gerçi evei taşıdıkda ince temizliğim duruyo inşallah bugün yerleştirdiğimde yavaş yavaş yapacam çünkü herşey sudan geçecekkk neysekii sağ olsun ablamla annem yardımcı oluyolar tabiii eşiminde hakkını yemeyimmm camları falan çiflediii :)))) işde öle kızlarrr inşallah yeni yıla kadar evimde yatıyooo olurum annemlerde kalıyoruzzz kocişim bu ay çok çalışıp bebek yapmamız lazım diyoo eee ben rahatım artıkın kendi düşünsünnnn ne yapalımm ben o kadar sıkıntı yaparken yapma diyodu birazda o koştursun bakalımmm :))))
sizler napıyosunuzzz keyifler iii sanırım okuduklarıma göreee

sedacım tebrik ederim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsinn

darısı bizlere inşallahhh

alincim beloşum sultanımm hakçacım maatcımm vildancım ecrincimm citoscumm firdevscimm iterhat sizlerrr nasılsınızzz
çok rahatımmm çokkkkkkkk (eee demekki sıkma canını demekle olmuyomuş kızlarrr keyfime diyecek yokkk ))) ee artık kayın validemler düşünsün benim ailemin bebiş yüzünden çektikleriii yeter ama diimi

ay canım senin adına çok sevindim valla hayırlı olsun yeni evinyerimseniben

bende evden çıkmak istiyoruuuuummmm bıktım bu evdensenağlama

şimdi salonun duvarını silecem allahım ne bitmez çilem varmış

müzik açmaya gelmiştim bi bakıyım gelen giden varmı dedim ohh maşallah benim işim var herkes burda:dilcikar:

Son düzenleme:
ezgickk geçmiş olsun canım

vildangel Allah seninde gönlüne göre versin canım...

yasemennn canım tatlı telaş bunlar. Allah kolaylık versin.annen,ablan ve eşinde yanında haftasonuda yavas yavas kendini yormadan yerleştirirsin.tekrar güle güle oturun...inanıyorum yeni evin sana uğur getirecek...

sultancım haklısın nerede smhsmh,moonsoon,claire,biopelin,zaza,papatya,pink rose,tatli.cadi veeee diğer kızlarrrr

Valla 8 aylık evliyim...ama erken anne olmak istiyorum 5 ay doğum kontrol hapı kullandım 3 aydır kullanmıyorum

şimdi salonun duvarını silecem allahım ne bitmez çilem varmış

müzik açmaya gelmiştim bi bakıyım gelen giden varmı dedim ohh maşallah benim işim var herkes burda:dilcikar:

vildangel kolay gelsin canım. bende ütü yapıcam ama dediğin gibi herkes burada. aklım burada kalıyor benimde. arada bir bakalım olmazsa bizim kızlar ne yapıyor diye...

kızlar bugün geç girdim akşam kayınvalidemde kaldık herkes ordaydı benim koçiş tutturdu kalalım bir hafta diye orada net yok eve geldikçe girerim
seda hayırlı olsun canım

herkese slmlar hatunlar nasılsınızz bakalım kim varmışş hakca maat vildan citos2903 vayyy ne güzel hatunlar burda umarım iyisinizdir ben bu gün çok iyim hamdolsun atlattım gitti herneydiyse anlamadım ama olsun bittiii

Valla 8 aylık evliyim...ama erken anne olmak istiyorum 5 ay doğum kontrol hapı kullandım 3 aydır kullanmıyorum

canım doğum kontrol hapının etkisi bıraktıktan sonra 5-6 ay kadar devam edebilir... 3 ay diyorsun.. kesin etkisi devam ediyordur.. sabırlı ol biraz...
hoşgeldin bu arada a.s.

canım ii olmana sevindim yine tekrarlarsa git dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…