Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herkese slmlar hatunlar nasılsınızz bakalım kim varmışş hakca maat vildan citos2903 vayyy ne güzel hatunlar burda umarım iyisinizdir ben bu gün çok iyim hamdolsun atlattım gitti herneydiyse anlamadım ama olsun bittiii

yadelcim hg. iyi olmana sevindim:1hug:

allah allah neden böyle oldu acaba gittinmi bize haber ver merakta bırakma bizi canım :Saruboceq: kötü birşey çıkmaz

bazı hormonlarım yükseldi veya düştü sanırımm sizde olurmu isteksizlik bilmem ama ben çok kötüyüm yaaa:nazar: hayırlısı bakalım. kızlar birde kadınlıgımı kaybetmiyommu tam olur ozamankaydirigubbakcemile3 hoş geldin yasemencimm

kızlar ben kaçıyom kaynanama gidiyorum kendinize ii bakın neti açtığım zamn bol bol hamiş haberi almak dileğiyle herkese allah nasip etsin canlarım arkadaşlarım sıkmayın canınızı stres yapmayın geçecek bu günler sonra veletlerin peşinde koşmaktan yorgun düşeceğiz ama tatlı yorgunluklar olacak

yadel hoşgeldin canım
iyileşmene sevindim:1hug:
cinsel isteksizlik mi var dedin:uhm:
bizdede oluyor canım arada sen takma kafana ciddi bişey çıkmaz umarım:Saruboceq:

şu an duvar siliyorum hem ağlıyorum hem siliyorum
hiç yapmadığım bişey bi sigara yakacam:nazar:
neyse sonra görüşürüz:teselli:

bazı hormonlarım yükseldi veya düştü sanırımm sizde olurmu isteksizlik bilmem ama ben çok kötüyüm yaaa:nazar: hayırlısı bakalım. kızlar birde kadınlıgımı kaybetmiyommu tam olur ozamankaydirigubbakcemile3 hoş geldin yasemencimm

yok daha neler şekerim ilahi sen de -tatlicadiarzu- yanlış hatırlamıyorsam sen yeni hastalık atlatmıştın... onun etkisi olabilir.. bu dönem psikolojik sıkıntıların varsa ya da kafanda başka şeyler varsa yoğunlukta o zaman da cinsel hayat etkilenir... ben işyerinde canım çok sıkkın olduğunda da çok etkileniyorum...

yadel hoşgeldin canım
iyileşmene sevindim:1hug:
cinsel isteksizlik mi var dedin:uhm:
bizdede oluyor canım arada sen takma kafana ciddi bişey çıkmaz umarım:Saruboceq:

şu an duvar siliyorum hem ağlıyorum hem siliyorum
hiç yapmadığım bişey bi sigara yakacam:nazar:
neyse sonra görüşürüz:teselli:

sagol bitanem atlattım çok şükür sanadakolay gelsin canım bi duvar silmeyle aglanırmı kızkaydirigubbakcemile3 hem kış günü ne duvar silmesi şu sogukta:mymeka: ben odadan çıkamıyorum

yok daha neler şekerim ilahi sen de -tatlicadiarzu- yanlış hatırlamıyorsam sen yeni hastalık atlatmıştın... onun etkisi olabilir.. bu dönem psikolojik sıkıntıların varsa ya da kafanda başka şeyler varsa yoğunlukta o zaman da cinsel hayat etkilenir... ben işyerinde canım çok sıkkın olduğunda da çok etkileniyorum...

öyle degil maatcım çok uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ama kimseye anlatamıyorumm:eek: dedimya hormonlarım alt üst oldu sanırımm en gec haftaya ne oldugunu anlıcam emin benim testesteron tavan yapmıştırr:bbo:

sagol bitanem atlattım çok şükür sanadakolay gelsin canım bi duvar silmeyle aglanırmı kızkaydirigubbakcemile3 hem kış günü ne duvar silmesi şu sogukta:mymeka: ben odadan çıkamıyorum

duvarı bi görsen berbat
kaynanamlar yeni yıl günü çiğ köfteye bize gelecekler
malum tam bayram öncesi nazan zede olduğum için temizlik falan yapmadım bayramdan sonra yaparım dedim
ev nemli çamaşırı içerde kurutuyoruzya allahım salona girem ne görem tabloların altından sular sızmış :1shok:

yadelc,m hoş bulduk canımmm çok geçmiş olsunn bitanemmm öpüyorum seni kocaman
kız vildannn allah seninin bebişini versin imiii kız bi camı silemedinnnn haaa tembel hatunnn kız anca çene çalıyonn heee :))))) kız kaynananı geçtimm haaa :))))

sen kaynanam kadar olamazsın canım
kaynanam yanımda olsa ben pc yi rüyamda görürüm ancak
allah senin gibi kaynana herkese versin

duvarı bi görsen berbat
kaynanamlar yeni yıl günü çiğ köfteye bize gelecekler
malum tam bayram öncesi nazan zede olduğum için temizlik falan yapmadım bayramdan sonra yaparım dedim
ev nemli çamaşırı içerde kurutuyoruzya allahım salona girem ne görem tabloların altından sular sızmış :1shok:

ooo kötüymüş canım allah yardımcın olsun benim evde nemli ama seninki kadar degil allah o nazanı:mymeka: ahada böyle yapsın yeni yılda bizde napıcaksak daha plan yapmadık ulu dag falan aptallık olur bizim karlı daglarımız dururken:içelim:

Hoplaya zıplaya bir hamilelik geçirdim

Hatice Özbay Fotoğraflar: Mine Tuduk

Füsun Demirel yıllarca çocuk hasreti çekti. Müjdeli haberi yaşı 50'ye gelip dayanmışken aldı.

İŞTE İKİZLER

Füsun Demirel yıllarca çocuk hasreti çekti. Müjdeli haberi ise tam umudu kesmişken, yaşı 50'ye gelip dayanmışken aldı.

Sonunda Mehmet İlkem ve Aslı Senem'i kucaklayan başarılı oyuncu, ikizleriyle ilk kez Hamileyiz.Biz dergisine poz verdi.

Ben özel bir kadınım

Geç yaşta anne olduğunu kabul eden Füsun Demirel, buna rağmen kendisini çok daha genç hissettiğini ve özel bir kadın olduğunu söyledi: "Ben özel bir kadınım, yani anatomisi yıpranmamış, sağlıklı kalabilmiş ender kadınlardanım. Ruhum 20’lerde dolaşıyor, bedenimse 30 ya da 40 yaşındaki bir kadının özelliklerine sahip. 50 sadece nüfus kütüğü kaydı, başka bir anlam ifade etmiyor. Ayrıca tıp çok ilerledi ve artık anne olma yaşı ileri yaşlara çekildi. Cesaret ve kararlılık yetiyor."

Erken doğuma hazırdım

İkizlerini beklediğinden çok daha erken dünyaya getiren Füsun Demirel, kendisini bu olasılığa hazırladığı için fazla paniğe kapılmadığını anlattı. Ünlü oyuncu, "Kendimi en kötü olasılığa hazırlamıştım. Hem ikiz olması hem de yaş faktörü nedeniyle erken doğum ihtimalim yüksekti. Zaten erken doğmaları iyi oldu. Artık çok büyümüştü karnım ve zorlanıyordum. Onlar da annelerine iyilik yaptı. Bebeklerimi 31 haftalık dünyaya getirdim. Gerçekten beklediğimizden de erkendi" dedi.

Sinemada anne rolleri üstlenseniz de yaşamınızda anne olmak için uzun seneler beklemek zorunda kaldınız. Çocuk yapmak konusunda için 50 çok ileri bir yaş değil mi?

- Evet, oldukça ileri bir yaş kütüğe baktığınızda ama ben özel bir kadınım, yani anatomisi yıpranmamış, sağlıklı kalabilmiş ender kadınlardanım. Ruhum 20’lerdedolaşıyor. Zaten arkadaşlıklarımız da hep gençlerden oluşur. Bedenimse 30 ya da 40 yaşındaki bir kadının özelliklerine sahip. 50 sadece nüfus kütüğü kaydı. Başka bir anlam ifade etmiyor. Ayrıca tıp çok ilerledi ve artık anne olma yaşı ileri yaşlara çekildi. Cesaret ve kararlılık yetiyor. Çok kadın benim gibi anne olabilir…

Erken doğum sizi tedirgin etti mi?

- Hayır, kendimi en kötü olasılığa hazırlamıştım. Hatta erken doğum ihtimalim yüksekti, hem ikizler hem de yaş faktörü. Erken doğmaları çok iyi oldu. Artık çok büyümüştü karnım ve çok zorlanıyordum. Onlar da annelerine iyilik yaptı. Bebeklerimi 30 bir haftalık dünyaya getirdim. Gerçekten beklediğimizden daha erken. Doktorum ikiz hamilelikte mutlaka erken doğum olacağı sinyalini vermişti ama 36 haftalık bekliyorduk açıkçası. Doğuma kadar olan süreçte durmaksızın setteydim. Zaten karnım 60 milyon seyircinin gözü önünde büyüdü. Senaryo bana göre değişti. Dizideki karakter de hamile kaldı ve ikiz doğurdu. Çok hareketli, hoplaya zıplaya hamilelik geçirdim.

İkiz bebek sahibi olma duygusu güzel, fakat sorumluluğu çok olmalı?

- Çok keyifli ve eğlenceli elbette. Biri kız, diğeri erkek iki bebeğinizle inanılmaz duygular yaşayabiliyorsunuz. Sorumluluk ikiye katlanıyor, zorluğu da fazla. Bebeklerim sakin ve çok uyumlular, bu nedenle şanslı bir anneyim.

Sizce annelik nedir?

- Annelik içgüdüm çok güçlüdür ve anaç bir kadınımdır oldum olası. Karşılıksız sevgiyi içinde taşıyan tek canlı ve bence annelik tarif edilemez yaşanır. Babalara ya da erkeklere üzülüyorum, çünkü bu muhteşem duyguları taşıyamıyorlar.

“Keşke daha önce anne olsaydım ya da olabilseydim” diyor musunuz?

- Elbette diyorum, çünkü o dünya güzelleriyle çok uzun yıllar birlikte olmayı isterdim. Şimdi uzun yaşamak için daha çok çabalayacağım.

Bebeklerinizin yaşamınıza kattıkları…

- Galiba inanılmaz bir boşluktu onlarsız hayat. Onlarla birlikte öyle çok şey öğreniyorum ki hayata dair, yaşamıma neşe, mutluluk kattılar. Daha da önemlisi, bana yeniden hayat verdiler. Yaşamı yeniden gözden geçirmemi sağladılar. Artık onlar için bir şeyler üreteceğim ve bu harika bir duygu.

Anne olmak isteyen kadınlara mesajlarınız neler olur?

- Hiç ertelemesinler bence… İşlerini kısa sürede yoluna koyup, anneliği yaşasınlar. Çok mükemmeliyetçi düşünceyle yaklaşınca, zaman kaybedebiliyor insan…

Bebeklerinizle birebir siz mi ilgileniyorsunuz?

- Bakıcımızla birlikte ben ilgileniyorum… 24 saat onlarlayım tam beş aydır… Benim hayatım çok kalabalık. Çocuklarımı birlikte büyüttüğüm dostlarım ve arkadaşlarım var.

kızlarrr umudumuzu kaybetmeyelimm baksanannıza bu fadimede oynayan füsün demirel tüp bebek yaptırmış yıllardır çocuğu olmamış allahım 50 yaşında hemde iki nasip etmiş rabbim ol derse oluyooo işde bizlere en güsel örnek allahım herkeze nasip etsin sağlıklı sıhatli evlatlarrr

X