Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşaallah hakcacım. Benim için bu kadar güzel dualar eden arkadaşlarım olduktan sonra hiçbir şeyden korkmuyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız.

alincim iyi ki sende varsın... arkadaşlar ne gün içindir,birbirimizi tanımadan birşeyleri paylaşmak iyi veya kötü, ne kadar güzel...tanısak ne olurdu acabakaydirigubbakcemile3
kızlarrrr iyi ki varsınız,herzaman birbirimizin yanındayız ne kadar güzel:1hug:

günaydın kızlar.. bugün kociş gidiyor .. bir süre görüşemicez yine.. tam da doktor kontrolü ve hsg çekiminde yanımda olmayacak :çok üzgünüm: üstelik yeni yıla da ayrı gireceğiz :çok üzgünüm:

ay canım çok üzüldüm senin için allah kavuştursun :teselli:

nasılsınız bakalım şekerler sohbet koyulşmış maşallah
sedacım burdanda tebrik edeyim alllah hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin
alincim iş yoğunluğu he hiç sorma kafayı yedirtecekler insana yıl sonu oyyy oyyy llah kolaylık versin canım
maatcım hiç üzülme eşin sağ salim gidip gelsin yılbaşı bir daha gelir ömrü olana belki bir dahaki yılbaşını eşin bebişin ve sen 3lü koalisyon halinde kutlarsınız inşallah
hakca sen nasılsın canım allah herşeyi gönlüne göre versin inşllah
ecrin canım inşallah teyze haklıdır biliyorsunuz yaşlıların yaşadıkları hayat kadar deneyimleri oluyor bence yabana atma söylediklerini ayrıca şu teyzeyi bide bir görseydik ya :)))))
yasemen gelmemiş galiba daha yorgunlukmu yoksa işler mi yıl sonu ya herkes telaş içinde allah herkesin yardımcısı olsun
citos sen nasılsın canım sende benim gibi kilo derdindesin galiba ama ben aşmaya başladım kullandığım bitki ve biraz hareket oluyor yani tavsiye ederim ben 6 kilo verdim bu benim için çok büyük başarı çünkü kilo veremiyordum ama isteyince oluyor
semoş uğramıyormu buraya semoşum nerdesin bakim seviyom kız seni canımsın
ya dün soslu fıstığı unutmuşum kusuruma bakma emi dedim ya o an aklıma kim geldi yazıyorum
bak az daha sultanımı unutuordum canım benim sen herşeyin en güzeline layıksın
yadel,vildangel,vildan83,papatya,sizler nasılsınız
ayrıca yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler umarım güzel paylaşımlarda bulunurlar umarım en kısa sürede hamiş olurlar
HEPİNİZİ KOCAMAN SEVİYORUM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN RABBİM HAYATINIZIN HER ANINI HAYIRLARA VESİLE KILSIN HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİİİİİİN

iyiyim canım sende iyisindir umarım aynen dediğin gibi zayıflamak için deli gibi egzersiz yapıyorum ama faydasını görmeye başladım 10 cm incelme var :sm_cool:

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ

R2D2............................... ............... ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
_seda_...................................................................................................HAMİLE(93)

tünaydın kızlar sizlere sedaaa arkadaşımızı tebrik ediyorum rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin inş..ve isteyen herkese maat benim eşimde polis ve sana da yakınız kız...

neymiş efendim ben çok uyuyormuşum çocukmuymuşum bundan sonra erken kalkacakmışım mışım mışım mışım :mymeka:
:bbo:mirmirmirmir

yok canım sinirli değilim moralim gayet iyi
benim herife kızıyorum taktı benim uykuma kafayı

:çok üzgünüm: herkes nere gitti yaa yalnız kaldım:çok üzgünüm:
neyse hadi sonra görüşürüz kızlar

images32563256tw8.jpg

çıkacam çıkamıyorum ben az kestirecem 2 saat sonra görüşürüz

Az önce pregnly vuruldum.Bu cumartesi aşılamam var.Duanıızı bekliyorum kızlar.Rabbim hepimizi sevindirsin.Meleğim,kuzucum gel artık kollarıma......

vildangel,interhat,citos merhaba kızlarrrrr...

kaswa canım hayırlısı olsun....inşallah hamile haberini en yakın zamanda burada bizimle paylaşırsın...

kızlaaa nerdesinizzz yaaaa ne tembel karılarsınız be -tatlicadiarzu- bizim bolbol dedikodu ve birilerini çekiştirmemiz gerek bak sen şu kızlara susup otuyorlar olurmu yavvv:mymeka:
ya bu aradasemiha,moonsoon,claire,biopelin ve diğer girmeyen bütün kızlarrr neredesiniz yaaa CADIARZU

X