Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşaallah hakcacım. Benim için bu kadar güzel dualar eden arkadaşlarım olduktan sonra hiçbir şeyden korkmuyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız.

alincim iyi ki sende varsın... arkadaşlar ne gün içindir,birbirimizi tanımadan birşeyleri paylaşmak iyi veya kötü, ne kadar güzel...tanısak ne olurdu acabakaydirigubbakcemile3
kızlarrrr iyi ki varsınız,herzaman birbirimizin yanındayız ne kadar güzel:1hug:

ay canım çok üzüldüm senin için allah kavuştursun :teselli:

iyiyim canım sende iyisindir umarım aynen dediğin gibi zayıflamak için deli gibi egzersiz yapıyorum ama faydasını görmeye başladım 10 cm incelme var :sm_cool:

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ

R2D2............................... ............... ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
_seda_...................................................................................................HAMİLE(93)

tünaydın kızlar sizlere sedaaa arkadaşımızı tebrik ediyorum rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin inş..ve isteyen herkese maat benim eşimde polis ve sana da yakınız kız...

neymiş efendim ben çok uyuyormuşum çocukmuymuşum bundan sonra erken kalkacakmışım mışım mışım mışım :mymeka:
:bbo:mirmirmirmir

yok canım sinirli değilim moralim gayet iyi
benim herife kızıyorum taktı benim uykuma kafayı

:çok üzgünüm: herkes nere gitti yaa yalnız kaldım:çok üzgünüm:
neyse hadi sonra görüşürüz kızlar

Az önce pregnly vuruldum.Bu cumartesi aşılamam var.Duanıızı bekliyorum kızlar.Rabbim hepimizi sevindirsin.Meleğim,kuzucum gel artık kollarıma......

vildangel,interhat,citos merhaba kızlarrrrr...

kaswa canım hayırlısı olsun....inşallah hamile haberini en yakın zamanda burada bizimle paylaşırsın...

kızlaaa nerdesinizzz yaaaa ne tembel karılarsınız be -tatlicadiarzu- bizim bolbol dedikodu ve birilerini çekiştirmemiz gerek bak sen şu kızlara susup otuyorlar olurmu yavvv:mymeka:
ya bu aradasemiha,moonsoon,claire,biopelin ve diğer girmeyen bütün kızlarrr neredesiniz yaaa CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…