Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

allah iyiliğini versin yadel delikafadulden
kız biz yeniyıl kutlamıyoz kocacım ertesi gün tatil işe gitmiycek ondan çağırdık o güne:roflol:

hem bizim evin heryeri uludağlaelaelaelaelae
evden çık aşağı ana yola kadar kayakları tak inersin kaya kayaa.s
sivasın tepesinde oturuyorum:lepi:

hem bizim evin heryeri uludağlaelaelaelaelae
evden çık aşağı ana yola kadar kayakları tak inersin kaya kayaa.s
sivasın tepesinde oturuyorum:lepi:

sen gelde birde kangalı görr anamm kardan adım atılmıyoo biyere giderken ahada böylekaydirigubbakcemilegidiyozz haftaya ordayım haa şimdiden hazırlıklara başlacokacimcoook

alincim canım hoş geldinnn dur kıss allah korusun daha gençsinnn bebişlerin olcakkk :)))) canım ya şaka bi yana yorma kendini bu kadarrr bitanem yaa

kızlarrr yaaa ne güsel hani diyolardıı yaaa ist la kar yağcak falannn nee yağdı ne yağdıı tvlerin abartmasıı yaaa ya d,yorumki şöleee yarım metre yağsa kara hasret kaldımmm acayip kartopu oynarız eşimleee kimse bizle baş edemezz :)))) hehehe valla kıslar yadel vildan en iyisi biz gelek sizin oralara anam bizim köyde uzak sayılmazz sizee hemşolarımmm

citos maat kuzularım sizlerin niye sesiniz soluğunuz çıkmıyoooo şşşiiiittttt kesin matta ben gibi aşağıya indirmiştir siteyii eheheh:)))) sesime ses verinn huuuuhuuuu

öyle degil maatcım çok uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ama kimseye anlatamıyorumm dedimya hormonlarım alt üst oldu sanırımm en gec haftaya ne oldugunu anlıcam emin benim testesteron tavan yapmıştırr:bbo:

hımm.. canım haklısın o zaman kesin hormonaldir... hormonlarını etkileyecek ne oldu acaba?? bir dönem hormonal ilaçlar falan kullandın mı?? doktora gidecekmişsin zaten.. ortaya çıkar sebebi

yadelcim yasemennnncim buyrun gelin başımla beraber:1hug:
aman kardan nefret ederim ben valla imkanım olsa evden dışarı çıkmıycam ama hafta içi hergün kızı okula koy okuldan al:1closedeyes:
hafta sonu kaynanalara git gel 7 günün 7 sinide dışarda geçiriyorumkafamçokkarıştı

buyur gel tatlımm herkese yetecek kadaar karımız var çok şükür:tomato: hem sen evinin işini bitirmeden gezmeyemi çıkcan kızzkaydirigubbakcemile3 sizin köy neresi bitanem gelirsen cidden beklerim banada gelin:1hug:

hımm.. canım haklısın o zaman kesin hormonaldir... hormonlarını etkileyecek ne oldu acaba?? bir dönem hormonal ilaçlar falan kullandın mı?? doktora gidecekmişsin zaten.. ortaya çıkar sebebi

3aylık hormon tedavisini bitireli 4ay oldu canım tüm metabolizmam bozuldu önceleri 2ayda adet olurken artık onuda olamıyorumm dengem bozuldu zaten çok dengem vardı-tatlicadiarzu-oda gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…