Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım biraz münasebetsiz ve saygısız bi hareket olmuş doğrusu... bu bağlamda kozalak ifadesi uygun düşüyor hakkaten.. ama öylesine bakmıştır kesinlikle... bazan insanın kafasında başka bişi varken bile gözü takılıyor.. dışardan birisi görse "way canına" izlenimi uyandıracak bişinin altı çoğunlukla boş oluyor... ben kadın olarak erkeğin de kadının da güzeline bakıyorum bazan... onlar için de aynı duru geçerli... akşam evde durumun biraz münasebeksizliğe kaçtığını ve bakacaksa da hiç olmazsa sana çaktırmadan bakmasını söylersin... çok da kanırtma konuyu bence ... takmaya değmez

bence çokta takma sadece bakmış hatta gözü kaymış sorun edipte tatsızlık çıkarma tatsızlık hakkını daha ciddi şeylere sakla :)

boşver tatlım bencede degmez surat yap biraz anlar belki..dışarıdaki cazip geliyor işte onlara ama ciddiye binip boşanıcam dersen üç buçuk atarlar.benim de eşim bir kere dışları çıktıgımızda mini eteklşi birine bakmıştı bende hiç çaktırmadım sonra gezerken bende çok yakışlıkl bi adama bayagı baktım benimki anladı tabi köpürdü dedim hayatım ne var sen bakarken iyi de ben bakarkenmi kötü özür diledi hemen:))

claire canım seni çokkkk iyi anlıyorum.bende ne kadar gözyaşlarımı dururmak istesemde gözyaşlarım aktı gitti,aynen bende çok umutluydum. ama umudumuzu hiçbirimiz yitirmeyelim. inşallah biz UMUT LİSTESİNDEKİLER en yakın zamanda HAMİLELER LİSTESİNDE yerimizi alıcaz:1hug:

zeytin merhaba canım. benimde prolaktin hormonum yüksekti bende parlodel diye bir ilaç kullanıyorum. dün kan vermiştim bugün sonucu aldım prolaktin 19.67 .senin kullandığın ilaçta umarım düşürür.

kızlar bende sonucumu aldım hormon değerlerim iyi beta hcg negatif. hakkımızada hayırlısı olsun.

Kızlar benide listeye ekleyin bende hamiş olmak istiyorum allahım inş. güzel haberler veririz birbirimize :CüvCüv:

yanlış sormuşum sen ne kadardır deniyorsun hakça

merhaba ecrin. canım ben 3.aşılamayı denedim geçtiğimiz Cuma regl oldum yani sonuç negatif.yaklaşık 2 yıldır bebek istiyoruz, bu 2 yıl içinde 2 kez kimyasal gebelik geçirdim.
hakkımızda hayırlısı...

kızlar test aldım yarın sabah yapıcam hemen yazarım burdan cevabı. yeni gelenler hoşgeldiniz.
kimse yok bugünlerde valla

kızlar test aldım yarın sabah yapıcam hemen yazarım burdan cevabı. yeni gelenler hoşgeldiniz.
kimse yok bugünlerde valla

firdevs canım hayırlısı olsun.inşallah güzel haberler verirsin bize.:Saruboceq: merakla bekliyoruz...:teytey:
bende teminden beri kendi kendime yazıyorum...kimsecikler yokkk...

firdevs canım hayırlısı olsun.inşallah güzel haberler verirsin bize.:Saruboceq: merakla bekliyoruz...:teytey:
bende teminden beri kendi kendime yazıyorum...kimsecikler yokkk...
:1closedeyes:
inşallah sabırsızlıkla sabaı bekliyorum aynı zamnda da korkuyorum test yapmaya hamile değilsem diye her ay yıkılmaktan yoruldum hakça bakalım sabah görücez:Saruboceq:

:1closedeyes:
inşallah sabırsızlıkla sabaı bekliyorum aynı zamnda da korkuyorum test yapmaya hamile değilsem diye her ay yıkılmaktan yoruldum hakça bakalım sabah görücez:Saruboceq:

canım pozitif düşün pozitif olsun. unutmaki herşeyin hayırlısı. ben herzaman hayırlısı ne ise o olsun diye dua ediyorum :Saruboceq: herşey gönlünce olsun.

canım pozitif düşün pozitif olsun. unutmaki herşeyin hayırlısı. ben herzaman hayırlısı ne ise o olsun diye dua ediyorum :Saruboceq: herşey gönlünce olsun.

haklısın hayırlısı ne:Saruboceq: ise o olsun canım 6 gün oldu adetim geçikeli yarın 7 sabah yapıcam. sen ne zamndır bebek istiyorsun canım

haklısın hayırlısı ne:Saruboceq: ise o olsun canım 6 gün oldu adetim geçikeli yarın 7 sabah yapıcam. sen ne zamndır bebek istiyorsun canım

2 senedir canım.ama bu iki sene içinde 2 kez kimyasal gebelik geçirdim. 3.aşılamayı denedim ama sonuç negatif. bu ay dinlenmedeyiz. Allah aratmadan versin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…