Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlar benim bu gün dört gün geçti belimde agrılarım var ama az adet sancısı gibi değil yani bide ara sıra başım dönüyor inş hamişimdir bu kez bi hafta geçmesini beklicem test için yoksa beklemesemmi ha ne dersiniz

Valla hayatım bence hiç bekleme test yap..insan ümitleniyor bu süre içinde ve kafasına taktıkca takıyor bu yüzden bile adet gecikmesi yaşanabiliyor stresten..testini yap için rahat olsun ne olacağını bilirsin en azından...inşallah hamilesind,ir mutlu edersin bizide..dualarımız seninle:teytey:

Allahım hamile olan arkadaşlarıda tez zamanda sağlıklı şekilde bebişlerini kucaklarına almak nasip etsin..umarım bizde umut listesinden çıkıp diğer listeye gireriz bi gün :CüvCüv:

cnm inş ya ben bu kez pek bi ümitlendim hihoyyyt inş bu kez:CüvCüv:hamişimdir birbirimizden dualarımız esirgemeyelim lütfenn:Saruboceq:

olumsuz olmasından korkuyorum bide bu kez eşime sölemedim çok ümitleniyo ama haklısın hayatım akşam alıp sabah yapayım ama dört gün az degilmi belli olması için

ezgicikk canım hayırlısı olsun inşallah :CüvCüv:..testin sonucuda inşallah hayırlısı olur...

olumsuz olmasından korkuyorum bide bu kez eşime sölemedim çok ümitleniyo ama haklısın hayatım akşam alıp sabah yapayım ama dört gün az degilmi belli olması için

işte belli olmuyor tam olarak..Bazen hamileysen bile çıkmayabiliyor..eğer çıkmassa bi kaç gün sonra tekrar yaparsın..Ama gerçekten hamileysen bu haberi duymak için bir kaç gün daha bekleme bence..İçin rahat olsun en azından.benimde adetime 3 gün kaldı..2 gündür miğdem bulanıyor ama üşütmeye bağlıyorum ben çünki bu kadar erken belirti olacağına inanmıyorum..bide 2 gün önce feci kasık ağrım oldu bi kaç saat sürdü ve geçti..Bilmiyorum sabırla bekliyorum..Ama ben 4 gün gecikse hiç durmam test yapardım..inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamilesindir canımmm bak haberdar et bizide yapınca testi..

:Saruboceq::Saruboceq:
cnm ya inş hamişimdir öleysede değilsede sabah erkenden yazarım sizlere ama inş olumsuz olmaz :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cnm ya inş hamişimdir öleysede değilsede sabah erkenden yazarım sizlere ama inş olumsuz olmaz :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hadi bakalım bekliyoruz mutlu haberlerini..takipteyim sabah ilk işim buraya bakmak olacak..yerimseniben

ben daha yeni üye olduğum için tam takip edemedim yeni yeni tanıyorum herkesi..ne zamandan beri bebek düşünüyorsun canım.

Ben geldiiim.
Kan tahlili yaptıramadım kızlar çünkü akşam regl oldum. Fazla üzülmedim çünkü pazar günü anlamıştım hastalanacağımı o gün ağladım hıçkırarak içimi çekerek bağıra bağıra çok umutluydum bu kez ama nasip kısmet değilmiş.
En çok da canımın içi kocamın üzülmesi kahrediyor beni. Oysa ki ne kadar çok istiyor baba olmayı ve nasılda hakkediyor bunu. Ben daha fazla üzülmeyeyim diye beni teselli ediyor ama biliyorum ki gözyaşını içine akıtıyor.
İyi ki varsın aşkım seni çok ama çok seviyorum. Keşke sana bir evlat verebilseydim.

Umudumuzu yitirmek yok canım..Allah biliyordur yeri ve zamanını..Benim halamın oğlu ve eşi tam 9 yıl uğraştılar..Ki kaç doktor ümit vermedi çünki erkekte sperm yoktu..Ameliyatla sperm hücresi alarak denediler Ve nihayetinde şu an ikiz bebekleri olacak..Asla yılmak yok sonuna kadar devam edeceğiz..Şükürki anlayışlı eşlerimiz var..Bende kocama resmen tapıyorum..Mükemmel bir insandır..Umarım en kısa zamanda mutlu ederiz eşlerimizi..a.s.

ya nereden bıleyım acemıyım daha. 23 yasındayım 2 senelek evlıyım.eeeeee yavas yavas sora sora ogrenecegım artıksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

selam kızlar bende yeni sayılırım buralarda inş.herkes istedigi bebegine hayırlı bir şekilde kavuşur....gel artık eymen beram ayris mersam:))

slm kızlar bende aranıza yeni katılıyorum. bende hamile kalmak istiyorum şuanda doktor kontrolüne alındım yumurtlama takibi yaptı adetimin 12. günü gittim 13 cm. olmuş dedi. 15. günü gittim sağ tarafımda daha önce gördüğü 13 mm.lik olan 3 tane yumurtayı göremedi ve progeseron testi istedi cumarteside testi yaptırdım sonucumu aldım 16,55 sizce nasıl. yorumlarınız<ı bekliyorum. sevgiler.

cnm merhaba valla ben bile heyecanlandım bence yap gitsin testi ne kaybedersin bir an önce öğren bizede söyle inşallah hayırlı bi haber :teytey::teytey: hadi bekliyoruz

kdr merhaba canım hoşgeldin testinin sonucu konusunda yorum yapamam ama daha önce başka şeyler denedinizmi yoksa direk takip mi yaptı doktorun kaç senedir yada aydır istiyorsunuz

ya nereden bıleyım acemıyım daha. 23 yasındayım 2 senelek evlıyım.eeeeee yavas yavas sora sora ogrenecegım artıksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

şekerim normal doğurganlığı olan bir kadının dahi her ay gebe kalma olasılığı %25dir.... telaşa mahal yok yani a.s vaktiniz bol yaşınız genç .. keyfini çıkartın kaydirigubbakcemile3

clairecim sen kaç yaşındaydın?? bi de eşin kaç yaşında??

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım 1 yıldır deniyoruz heniz bende hamile kalmayı başaramadım testlerim normal eşiminkilerde fiziksel olarak bi engel gözükmemesine rağmen olmuyo gerçi daha gencim eşimde genç ama insan endişeleniyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…