Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

2 senedir canım.ama bu iki sene içinde 2 kez kimyasal gebelik geçirdim. 3.aşılamayı denedim ama sonuç negatif. bu ay dinlenmedeyiz. Allah aratmadan versin:Saruboceq:

amin allah aratmadan versin ama arayan çok baksana ne kadar uğraşıyoruz onlara kavuşmak için gel bebişim artık herkesin bebişi gelsin doya doya sarılalım onlara kucaklayalım ayrılmamak üzere demi:Saruboceq:

hakcacım üzülme sakın herşeyde bir hayır vardır demekki zamanı gelmemiş Rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize amiiiiiiiiinnnnnnnnnn.

hakcacım üzülme sakın herşeyde bir hayır vardır demekki zamanı gelmemiş Rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize amiiiiiiiiinnnnnnnnnn.

sağol canım evet vakti zamanı gelmemiş sanırım.
neredesiniz kızlarrrrr...bende artık çıkıyorum. şimdi biz çıkarız muhabbet başlar...

bu siteyi görünce anladım nekadar bebek bekleyen isteyen insan varmış insan içine girmeyince hiçbirşeyi bilmiyormuş rabbim isteyen herkese hayırlı saglık evlatlar nasip etsin...ben 4 aydır deniyorum ciddi manada gün hesaplama falan 2 aydır deniyorum herşeyin hayırlısı rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın..

kızlar asılama yaptıracam ama vejinusmusum anestesi kullanacaklar ama o masaya nasıl yatarım cok korkuyorum vejinusmusun yüzünden cincellik yapamıyorum bebişde olmuyo aşılama yapıcak dr. bu hafta hatta igne vurup hergün hormon yüklemeye gerek yok dedi bi catlama ignesi vurulacak bu cuma sonrada asılama yapıcaklar bana tesellii verin

herkese iyi geceler hanimlar ben 4 yillik evliyim ama 3 senedir esimle beraberim yani yurt disina 1 sene gecikmeli geldim 3 senedir benimde bebegim olmuyor turkiyede doktora gittim 7 santim kist var dedi ameliyat dedi ama fransadakiler onemli degil diyor hangisine inanacagimi sasirmis durumdayim sizce ne yapmaliyim nedersiniz ustelik 10 15 gun de gunlerim geciyor her ay hamilemiyim acaba demekten biktim allah cumlemize nasip etsin annelik serefini

interhat akca cok saolun canım umarım hamile oluruz ben cok korkuyorum anestesi ile hissetmem demi

tatlım inşallah hamiş olursun.yukarıda yanlışmı okudum cinsellik yokmu dedin?bakiresin ozaman ayy kafam karıştı tatlım.bende ilk evlendigimde psikolojik destek aldım ve oldu yoksa hayatta olmazdı:))

bende umudu devam edenlerdenim bakalım ne olacak bu ay ...cumartesi regl günüm zaman geçmiyor.. acaba test yapsam sonuç alırmıyım.kendimide olumsuz çıkarsa yıpratmak istemiyorum..işallah hepimiz en kısa zamanda hamiş oluruz hayırlısıyla...:teselli::teselli:

ercincim bende hep piskolajik tedavi aldım ne illere gittim tatil diyerekten ama hiçbi işe yaramadı sonra bikere bası girdi ama bayıldım o anda kanda geldi bakirelik gitti ama ondan sonra bitti artık acıdan kurtulluum dedim ama hep aglayarak kalkıyorum cok zor biliyomusun kadın bile hissetmiyosun kendini el içine cıkasın gelmiyo bir sürü laf cocuk daha yokmu diye buarada 20 aylık evliyim asılamayı yeni ögrendim cok sükür anestesi uyguluyolarmıs ama genede o koltuga yatıcam kendimdeykenn nasıl yapıcam bilmiyorum

hayatın bu yüzünü de gördüm sayenizde ne bileyim insanları bukadar evlat sahibi olmak için ugraştıklarını istediklerini..halamın 14 yılda oldu ...kuzenimin 5 yılda ...diger kuzenim 20 yıllık evli hala yok olmuyor.bir kuzenimde canlı sperm yok gibi tüp bebek deniyorlar.ailede çok oldugu için çok korkuyorum bende..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…