Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam kızlar... ya hergün yeni anne adayları katılıyo bize öncelikle hoşgeldiniz arkadaşlar isminizi sayamıyorum ama aramıza hg... ve benim canım ( eskiler ) arkadaşlarım neler yapıyo bakimmmm... claire canım üzüldüm ama vardır bi hayır güzelim hakkında hayırlısı olur inş... kızlar şimdi tekrar aşılama mı yapılacak bundan sonraki aşama ne............. hem siz nerdesiniz bakiiiim hep geliyom yoksunuz aaaaaa beni hiç merakta etmiyonuz cık cık cık cık...

Claire canım çok üzüldüm ama umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor. İnanıyorum ki 2009 annesi olacaksın sen de. Bu arada sultancım mail adresine yolladım resmimi.

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım 1 yıldır deniyoruz heniz bende hamile kalmayı başaramadım testlerim normal eşiminkilerde fiziksel olarak bi engel gözükmemesine rağmen olmuyo gerçi daha gencim eşimde genç ama insan endişeleniyor tabi

canım eşin spermiografi yaptırdı mı hiç?? sperm hızı ve sayısını ölçen test??

kızlar şimdi
evlilik:8 ay
çocuk isteme:7 ay
düzenli olan adetlerim son 2 aydır şaştı ( geçen ay 20 gün bu ay 9 gün )artık gecikiyo
4 yada 5 ay önce mantar tedavisi gördüm
dr bi sorun görünmüyo( vajinal ultrason ve smear testi yapıldı ) şubat yada martta olmasa bakarız dedi
7 aydır düzenli olarak çocuk çalışmalarına devam ediyoruz itinalı bi şekilde...
oofffff offfff beklemem gerekiyo ama her gören çocuğu soruyo
yaaaaaaaaaaaaaaa nerdesiniz bana bi selam gönderin kacıyom şimdi döncem biz size

kızlar şimdi
evlilik:8 ay
çocuk isteme:7 ay
düzenli olan adetlerim son 2 aydır şaştı ( geçen ay 20 gün bu ay 9 gün )artık gecikiyo
4 yada 5 ay önce mantar tedavisi gördüm
dr bi sorun görünmüyo( vajinal ultrason ve smear testi yapıldı ) şubat yada martta olmasa bakarız dedi
7 aydır düzenli olarak çocuk çalışmalarına devam ediyoruz itinalı bi şekilde...
oofffff offfff beklemem gerekiyo ama her gören çocuğu soruyo
yaaaaaaaaaaaaaaa nerdesiniz bana bi selam gönderin kacıyom şimdi döncem biz size

canım sana da aynı soruyu soracağım?? eşin spermiografi testi yaptırdı mı?? senin hormonlarına bakıldı mı bi de?? FSH, Prolaktin falan

soslu fıstık daha evleneli 8 ay olmuş. Çevredekiler neden sıkıştırıyorki ? Bizi en çok üzen zaten çevre baskısı.

walla tam ben neredeyse aynı şeyleri yazacaktım sen benden önce davrandın ... herkes 9 ay 10 gün sonra yavrulamak zoruna sanki.. Allahın emri tabii kötükedihüso

canım sana da aynı soruyu soracağım?? eşin spermiografi testi yaptırdı mı?? senin hormonlarına bakıldı mı bi de?? FSH, Prolaktin falan

hayır canım hiç bir hormon testi yapılmadı bana dr erken daha gerek yok şimdilik dedi.. eşime biraz baskı yaptım hatta randevu aldım ( üroloji bakıyo dimi onlara ) giderim gidmem oda öyle kaldı bende mart ayını bekliyorum... ama marttan sonra beni kimse tutamaz eşimi kolundan tutar ben götürürüm...

yaaaa sormayın uzun zamandır görmediğim arkadaşlar olsun akrabalar olsun nasılsın yerine varmı bişey diyo yaaaaaaa... yok diyorum hep sorular hep sorular ( niye , olmuyomu , istemiyomusunuz, korunuyonuzmu, dr gittin mi ) deli olucam

yaaaa sormayın uzun zamandır görmediğim arkadaşlar olsun akrabalar olsun nasılsın yerine varmı bişey diyo yaaaaaaa... yok diyorum hep sorular hep sorular ( niye , olmuyomu , istemiyomusunuz, korunuyonuzmu, dr gittin mi ) deli olucam

cnm hiç böle şeyler için sıkma cnnı nişanlanırsın ne zaman evlenion derler evlenirsin çocuk ne zaman derler bitane olur ikinciyi sorarlar hiç bıkmazlar sende takma kafanaahihoyyythihoyyyt

hayır canım hiç bir hormon testi yapılmadı bana dr erken daha gerek yok şimdilik dedi.. eşime biraz baskı yaptım hatta randevu aldım ( üroloji bakıyo dimi onlara ) giderim gidmem oda öyle kaldı bende mart ayını bekliyorum... ama marttan sonra beni kimse tutamaz eşimi kolundan tutar ben götürürüm...

evet şekerim üroloji bakıyor... testten önce birkaç gün ilişkiye girilmemesinde fayda var (4-5 gün)... test sonuçlarının daha sağlıklı olması açısından.. ay ben de 2 hafta önce hakçadan öğrendim şimdi sana satıyorum bilgileri kaydirigubbakcemile3 benim eşim de geçen cuma yaptırdı da
doktorun hormon testi için neden erken dediğini anlayamadım doğrusu ... FSH ve prolaktin değerlerin durum değerlendirmesinde önemli ... enteresan :uhm:

Son düzenleme:
meraba kızlar
az önce doktordan geldim bebiş için uğraşıyoruz pralaktin değerim 63.38 çıktıyüksekmiş ve bana dostinex adında ilaç verdi aranızda bu ilacı kullanan varmı çok merak ediyorum hapın içinde sadece 2 tane ilaç var siz nasıl kullanmıştınız . offffffffff

herkese selam kızlar yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...a.s.a.s.
claire üzülmecanım canım herşeyde bir hayır vardır demekki zamanı gelmemiş Allah hepimize saglıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah...:teselli:
belenaycım artık saldım çayıra mevlam kayıra hihoyyytzamanı gelince hayırlısıyla olur inşallah evliligimin tadını çıkarmaya karar verdim kocişimi de üzmeyecegim artık bu konuda çalışmalara devam tabi ama kafama çok takmadan inşallah nihayetinde yaşım daha 23 geç kalmış sayılmam çok acele etmeye de gerek yok tabiki çok istiyorum ama elimizden geleni yaptık artık Allaha bırakalım hayırlısıyla zamanı gelince olur inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin...
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn......

kızlar acayip canım sıkkın nedenini yazıyorum konumuzla bi ilgisi yok eğer yanlış bişey yapıyosam şimdiden özür dilerim şimdi
kocam olacak adam iş yerime gelip benden bişey istedi beni dışarı çağırdı... çıktım dışarı önümden sarışın güzel sayılır bi kız gidiyo kocam olacak kozalak beni görmedi ve kıza hayran hayran baktığını gördüm sonra beni görüp gülümsedi gıcık gıcık... olduğum yerde dondum kaldım o yanıma gelip kredi kartını aldı benden hiçbişey söylemeden arkamı dönüp yürüdüm... tekrar yazıyorum eğer bu yanlış bişeyse özür diliyorum hepinizden ( siz olsanız nalıl davranırdınız bu adama ben bu akşam bi tepki vermeyi düşünmüyorum konuşmuycam susucam... ne olur söyleyin sizce ne yapmalıyım içimden bağırmak geliyo yarın yorumlarınızı bekliyorum çıkıcan şimdi beni bekliyo iyi akşamlar kızlar kendinize iyi bakın....

kızlar acayip canım sıkkın nedenini yazıyorum konumuzla bi ilgisi yok eğer yanlış bişey yapıyosam şimdiden özür dilerim şimdi
kocam olacak adam iş yerime gelip benden bişey istedi beni dışarı çağırdı... çıktım dışarı önümden sarışın güzel sayılır bi kız gidiyo kocam olacak kozalak beni görmedi ve kıza hayran hayran baktığını gördüm sonra beni görüp gülümsedi gıcık gıcık... olduğum yerde dondum kaldım o yanıma gelip kredi kartını aldı benden hiçbişey söylemeden arkamı dönüp yürüdüm... tekrar yazıyorum eğer bu yanlış bişeyse özür diliyorum hepinizden ( siz olsanız nalıl davranırdınız bu adama ben bu akşam bi tepki vermeyi düşünmüyorum konuşmuycam susucam... ne olur söyleyin sizce ne yapmalıyım içimden bağırmak geliyo yarın yorumlarınızı bekliyorum çıkıcan şimdi beni bekliyo iyi akşamlar kızlar kendinize iyi bakın....

canim yaa sikma canini erkekler böyledir iste biz kadinlar gibi degiller güzel bir kadin gördümü dayanamayip bakiyorlar bisey yapacagindan yada seni aldatacagindan seni sevmedigionden degil bu onlarin geninde var güzel gördümü bakiyorlar iste bunun icin canini sikmaya bile degmez
ama ben senin yerinde olsaydim o anda dönüp kizin icine düsseydin bari deyip lafi cakardim sonra sen düsünecegine o düsünüp dursaydi

Ben olsaydım hiç tepki vermezdim..normal hayatıma devam ederdim..ve zamanı geldiğinde bile bile özellikle aynısını ona yapardım!!! Bakalım oda benim kadar metanetli olabilecekmi..Hissettiğimiz şeyleri o zaman belki anlayabilirler..!kötükedihüso

kızlar hepinize ii günler ii akşamlarda denilebilir.
ezgicik benim de adetim 6 . gün geçeli bende terettütteyim test yapmak için bugün yapacakyım işim çıktı bakalım bu hafta içinde yapıcam inşallah hamilesindir.
herkes en yakın zmnda bebek haberi alır inşallah

X