Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

interhat hayırlısı canım.
sonuç bekleyenlere,tedavi sürecinde olanlara ve bebişi olanlara Allah yardım etsin . Allah yardımcımız olsun emeklerimizi boşa çıkarmasın. herkese iyi geceler...

çok üzüldüm kardeş.eşin problem etmiyormu?anlıyorum hissettiklerini bende yaşadım aglıyordum gece gündüz balayına gittik olmuyo tabi benimki daha anormal eşim yaklaştıgı anda benden şakır şakır kan akıyo tamamen psikolojikti yani.adam yaklaşmaya bile korkuyordu.balayında havuza gidiyorum balayı çiftleri var 18 yaşında kızlar soruyoz oldumu evt diyolar odaya gelip aglıyodum çoluk çocuk yapıyo ben niye yapamıyorum diye ayy çok zor günlerdi..

canım bendede kist vardı ama küçüktü ilaçla yok ettik benimde günlerim çorba gibiydi bir oluyordum bitmiyordu bir bitiyordu bir daha olmuyordu karmakaraşıktı ilaçlarla düzenli oluyorum şimdi dr kistten kaynaklandığını söylemişti..benim bir oğlum var bende ikincisinin çabasındayım kaç aydır uğraşıyorum beklemek çok zoooorrrrr..........

slm kızlar nasılsınız ben dün acil dönmek zorunda kaldım pc de eşimde kaldı oyüzden giremiyorum bugün işe başladım iş çok yoğun

ercincim onasıl ya kanmı geliyo her yaklastıgında valla farklı yönleride varmıs demekki peki sen nasıl atlattın ya merak ettim ben ümidi kestim cinsel hatsız evlilik nasıl olursa öle cok sey eksik ama eşim beni cok seviyo hiç dert etmedi saolsun onu cok üzüyom cok asebiyim ama hep alttan alır saolsun ben onu cok seviyom benim en büyük hatta tek destekcim

sorma aynen yaklaştıgı anda adet kanı gibi kan geliyordu sebepsiz kaç kere acillere gittim.eşim destek oldu bi şekilde olcak bu dedim sıktım dişimi ama inan hiç acımadı nasıl olduysa:)hatta anlamadım bile:))

halla halla kıs bu kadar basıt değil nasıl diş sıkmadan diş kalmadı anam dişsıkmayla olmuyo keske olsa ama sana bravo hayretler içindeyim böyle basıt kurtulmussuun

eee tatlım sen dogumu nasıl yapcaksın korkmayacakmısın sezeryanmı yaptırcaksın.beni arkadaşımda vajinm.o da atlattı şimdi bebiş yapmaya ugraşıyolar o daha beter hastaneye girdiginde ilaç kokusundan bayılıyor:)bakalım nasıl doguracak.bebek yapmaya ancak ikna oldu:))

cok sagol ama ne yapacagimi sasirmis durumdayim 16 gun gunum gecti 12. gunde test yaptim negatif cikti moralim cok bozuk simdi yedi gunluk oruc tutuyorum dualarla sifa adli bir sitede okumustum 5 gunum kaldi allah kabul eder insallah sana da tavsiye ederim olur insallah:çok üzgünüm:

maatcım doktora gidecektin inş iyi şeyler söylemiştir doktor geriye dönüp fazla okuyamadım dün gece çok geç yattım sabahta çok erken kalktım bugünde çok geç geldim eve birazdan yatacağım çok yoruldum
hakca ve claire sizin sonuçlara çok üzüldüm kızlar ama yapacak bişey yok allahım hayırlısını verir inş
ismini sayamadığım arkadaşlar inş sizlerde iyisinizdir hepinizi çok özledim kendinize ii bakın hepinizi öptüm

halla halla kıs bu kadar basıt değil nasıl diş sıkmadan diş kalmadı anam dişsıkmayla olmuyo keske olsa ama sana bravo hayretler içindeyim böyle basıt kurtulmussuun

tatlım bugece istersen dene bakalım ne olcak.rakı iç o dedigim arkadaş kaç kere kendini sarhoş ettirdi:))şaka bi yana.inş düzelir zor hemde çok zor .kendiini kadın gibi bile hissetmiyorsun.

ercin cim evet bende bi 70 lik rakı içtim ve bitirdim iş yapıcam ya sarhos olamıyom ama nasıl dogum yaparım bilmiyorum hayırlısıyla bi hamiş kalımde hatta ben karnımda bebek var oldugunu bilirsem acaba yatarmıyım hep sancılanıyorum böle konusurken ama anne olmak cok istiyorum bastırıyo belki ıkınınca cıkar kız allah büyük

ben aşılama nasıl yaptırrım ya o catala nasıl yatarım bundan önce vejıusmus için yattım 4 kere ama gelde bana sor mecburluktan atlatmak istediğim için feda ettim kendimi ama sonu hüsran bikerede bebeğim için yatarım heralde allah yardım etsin nerden bulastıysa bu illet nasıl bişey ya herkes zevk aıyo bende aglıyom :d deniyorum herdefasında ama yara oluyo bastırmaktan üzerine oturamıyom :) sölemesi ayıp

canım dr ilaç falan vermedi mi kisti yok etmek için :çok üzgünüm:

bende kaçıcı gidişimdi bilniyorum artık öyle gözüm korkmuşki çataldan için ebişeyler sokup bkıyorya aglıyorum yok dr hanım ben gideyim dr da amcamın arkadaşı kadın beni tam bir saatte ikna etti çatala çıkmaya resmen yalvardı.ben nasıl aglıyorum gören birisi öldü sanır.dr iyiligini hiç unutamam kadın oturdu beni teselli ikna etti.sonunda çıktım ama çatalda nasıl aglıyorum ayyy çok köü oldum yaaa

çok zor günlerdi çok şükür atlattık.hala korkuyorum daha yeni alıştım bebek fikrine o da herkese soruyorum hamileyken çatala çıkarmıyolar dimi alttan bakmıyolar dimi diye diye:))
adetime bi hafta var sol tarafım agrıyo birde kaç gece mide bulantısıyla uyandım.birde bu ara aşırı duygusalım herşeye aglıyorum normalde böyle biri degilim.acaba ben hamilemiyim???

selam zeytin benim de prolaktinim 50.45 idi hekimim bana da dostinex verdi gerçi benimkinde 8tane vardı haftada bir içiyordum sana hekimin söylemedi mi nasıl kullanacağını,herneyse 1ayın sonunda bile değerler normale döndü ama kutuyu bitirmemi söyledi hekim ve bikaç ayda bir kontrol etmek lazımmış çıkabiliyormuş tekrar.dert etme ilacını kullan inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla gebe kalırsın.ve de nolur oflama her işte bir hayır vardır yaradana isyan etme gülüm ki mevlam yardımcın olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…