Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kıslar ben de kaçtım... sonuçta yarın erken kalkıcaz.. ekmek parası kazanmak lazım di mi ya -tatlicadiarzu- herkese iyi geceler :a015:

Ne bilim aşılamayı araştırıyom.ama boşuna kısmetse olacak.olsada inşallah bu sefer düşmez.ben bu psikolojiyle napacam bilmiyorum.takmayayım diyorum herşey olacağına varır diyorum ama düşünmeden yapamıyorum.hayırlısı bakalım .ben gidiyom kocişin yanına hadi iyi geceler...öptüm herkesi.

herkes kocasının yanına gidiyor ben bugün burda yalnız kalacam heralde eşim geç gelecek

Son düzenleme:

benim kuzeniminde 5yıldır olmuyordu çocugu bursa da o da öyle birşey yaptırdı belini falan çekmişler agustos ayında yusuf berkayımız oldu bilmiyorum ondanmı allahtanmı vakti zamanı gelmişti belkide..hayırlısı allahtan tatlım.

senin ne kadardır olmuyor bebegin.ilk mi olacak

ben 2 senelik evliyim 10 aydır korunmuyoruz ama olmadı daha bu ay adetim 5 gün gecikti inş hamileyimdir. bide bu sıralarda kokulu akıntım ve kaşıntı var mantar olabilir dediler korkuyorum eğer hamile isem bir sorun yaratırmı diye bu hafta gidicem doktora sen ne zamndır hamile kalamıyorsun

hoşgeldiiin... ama sorunu anlamadım?? "bır kac sonra sızce hemen gıtmem mı gerekıyor" derken ne kastettin?? sanırım hızlı hızlı yazarken bazı kelimler uçup gitmiş sırnaşık şey

herkese gunaydınhihoyyyt ya bu ılk denememızdı allahım hemen nasıp eder ınsaallah bebegı....... ama sızce doktora sorun var mı yok mu dıye hemen gıtmelımıyım yoksa bır kac ay daha calısmalara devam mı:uhm::uhm::uhm:

neyse kızlar kapatıyorum mesgulsunuz herhalde sonra soruma cevap verırsenız sevınırım. hepınızı optum

yeni gelen arkadaşlar hg kızlar...
alincim valla havalar çok soğuk -15 derece burda heralde hava değişiminde oldu... bu arada alincim artık sarı şeker değilim ben artık çikolota kız oldum saçlarımı çikolata yaptımmm... :))

günaydıun kızlar ya bugün çok hastayım ben başım ağrıyor midem Allak bullak (

canım geçmiş olsun... sağlıklı otlar iç.. televizyonun karşısına uzan ... üstüne de bi attaniye.... offf...offfff... bi canım çekti ki naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…