Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herkese gunaydınhihoyyyt ya bu ılk denememızdı allahım hemen nasıp eder ınsaallah bebegı....... ama sızce doktora sorun var mı yok mu dıye hemen gıtmelımıyım yoksa bır kac ay daha calısmalara devam mı:uhm::uhm::uhm:

ohooooooo... sen de amma acelecisin be kuzum.. daha ilk aydan olmadı diye doktora mı gidilirmiş kaydirigubbakcemile3 üstelik yaşın da gençtir senin... 20li yaşlardaysan doktora bile gitsen sana "1 sene deneyin öyle gelin" dicektir...

herkese günaydın iyi bir gün geçirmenizi diliyorum
sultan -15 neki canım biz sivasta -25 e düştükkafamçokkarıştı
valla allah odunu kömürü olmayana yardım etsin
bu arada güne pek iyi başlamadım sabah 8 de cenaze haberi aldım
ölen kadın eşimin akrabasıydı çok tatlı bi kadındı gençti üstelik çok üzüldüm allah rahmet eylesin:çok üzgünüm:

valla alincim ben imaj yenilemeyi severim .. ama bu sefer bu saça istikrarlı bi şekilde devam edicem çok hoşuma gitti bu arada alin ya ben seni ne zaman görcem ya çok merak ediyorum ama :KK43:(
maatcım malesef evde değilim şekerim keşke evde olsamda dediklerini yapsam...
vildancım sivasta eşim askerlik yapmış acemi birliğini çok zormuş hep anlatıyor dudaklarımız çatlıyordu diyor... Allah yardımcınız olsun...

valla alincim ben imaj yenilemeyi severim .. ama bu sefer bu saça istikrarlı bi şekilde devam edicem çok hoşuma gitti bu arada alin ya ben seni ne zaman görcem ya çok merak ediyorum ama :KK43:(
vildancım sivasta eşim askerlik yapmış acemi birliğini çok zormuş hep anlatıyor dudaklarımız çatlıyordu diyor... Allah yardımcınız olsun...

Sultancım merak edilecek birşey yok ki bende. Ama bana özelden mail adresini ver sana göndereyim resmimi olur mu? Sen de yorumlarını yazarsın artık bana:eek:

herkese günaydın iyi bir gün geçirmenizi diliyorum
sultan -15 neki canım biz sivasta -25 e düştükkafamçokkarıştı
valla allah odunu kömürü olmayana yardım etsin
bu arada güne pek iyi başlamadım sabah 8 de cenaze haberi aldım
ölen kadın eşimin akrabasıydı çok tatlı bi kadındı gençti üstelik çok üzüldüm allah rahmet eylesin:çok üzgünüm:

günaydın vildancım.
Allah dışarıda yaşayanlara yardım etsin. sizin orasıda baya soğumuş.
başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.

:Saruboceq:

sultancım yeni imajın hayırlısı olsun. yakışmıştır sana...
sıcak sıcak birşeyler iç arkadaşım.geçmiş olsun.

cnm mrb adına çok sevindim.
Allah kucağına almayı da nasip etsin inş.
ne kadar olmadı bebek ve hangi doktora gidiyorsun?
ben zübeydenin doktoru sühendan benderli ye gidiyorum daha yeni bakalım inş. iyi gelir tedavi.görüşmek üzere hoşçakal.

Merhaba tatlım teşekkür ederim ilk ayda hamile kaldım 1.5 senelik evliyim ama bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğim evliliğimin 6. ayındaydı ama 26 haftalık erken doğum yaptım bebeklerim ikizdi kaybettim onları bu 3. bebeğim dr um jale gürlüler tedavimi onda oldum tedavi için memnun kaldım ama hamilelikte 0 başka bi dr a gidicem artık dorukta ali rıza aydın o da çok ii bi doktor senin doktorun içinde çok ii diolar .sen kaç kaç senelik evlisin cnm?

günaydıııııın güzeller nasılsınız bakalım sohbet koyulaşmış maşşallah
alincim ayrıca bende istiyom banane seni görmek istiyom işte
sultan şeker kız neler yapıyorsun çalışmalar başladı herhal yazık be bu soğukta allah yardım etsin
semoşum gelmedi daha nerelerde bu kız yine bakim hangi topikte fink atıyor hımmm
hakca canım sen nasılsın biraz daha iyisin umarım allah herşeyin hayırlısını bilendir vardır bundada bir hayır canım
eee claire daha yaptırmadınmı testi hadiiii bekliyoruz merakla
yasemen canım sen nasılsın umarım kafanın karışıklığı gitmiştir aldırmıyorsun artık demi keyfine balk tatlım
maat sen nasılsın tedaviye başladınızmı eh artık aşama aşama anlat bizde okumak isteriz burdan
rufeyda canım sen nasılsın yeni aya yeni umutlarla girmişsindir inşallah
vildangel sen nasılsın canım
yadel sen nasılsın bakalım moralini yüksek tut
bir hepimiz anne olacağız allahın izniyle canlarım üzülmek yok isyan yok sitem yok umut var inanç var sabır var anlaştıkmı şekerler

Arkadaşlar Ankara'da ikamet edip tedavi gören var mı? Ankaraya taşıncaz. Orda tedavi görmeyi düşünüyorum. 8 aydır deniyoruz. Yanlız eşim Ankarada olduğundan dolayı haftada 1 deniyoruz. Bu da çok etkiliyor.

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ADA_32
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
alew2187
alin
amway
amor_amor
anatolia_tb
anemone
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
Asigecelerr_85
atmosfer
aum
AN.GEL
anadoluesk
BaHHaR
balaban
BAYANHEYECANLI 60
belenay
beyaAZz
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
belçika
berfin
beyz@
bebişiiim
bidenem
bilgen35
binbirgece
biopelin
bitirici
bucuarda
beyaz46
butterfly2020
biricik
claire
cano77
cananisa
casablanka_05
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cennet kuşu
cemre822
citos2903
ÇAKILTAŞI
çakirs
daisy16
deasy
delimavi_reyhan
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
dileknur
derinlik
Ecrin_Ceylin
ecrin1001
edali368
efsane30..
elifecan
E.L.İ.F.T.G.
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
Esra Naz
esra hakan
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
esra naz
enikazya
elifffffff
ezgiciik
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
fleeflame
firdevs 2006
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
gulomin
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gönülyarası
günbatımı
greys.85
GASLAN
gamze22106
gamze1977
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hazall24
h_e_i_d_i_48
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
hassas16
hazalk
ILGAZ
jasmin666
innocence
interhat
iiissil
imran88
kaçar61_1
kamelya62
kamişko
kerdelen003
kardelen_32
karagözlü
kardelen_32
keyzi
kevser14
kuba
kubaba
kudra
kuka
kurnaz
kıymetlim
krispi
kritiqvaka
kaya
layd_pacino
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
lica42
leylim
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
marveyn
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
mumudihaba
maisa
mine_ibo
MadLen
nbatur55
nal
nix
nergiz78
nergis55
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
okyanus84
onuseviyorum
oburşirin
okyanus83
orkide76
ozlemacar
ozna
orkidenn
okyanus84
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
Patricia
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
psoriasis
rabiş
rabis80
reyyan86
rockwell
roscitak
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
shekerkiz
sselda
sebnemgun
selcenuguz
selenbeyazit
seleney
selinx
selin_1687
sevdagül
_sevcan_
serdi
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
seherkan
seagirl26
shimina
sebago
soslufustuk
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
tugbakork
tramissu1986
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
vildangel
violette
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasgom
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yeeeeer
yelda85
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
ylmzhatice
yadel
z@z@
zencefill
zeko
zerrinn
zeyno:)
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan
zu66
xyxy

citos,firdevs,sebnem,ada,selin,ecrin,anemone,heidi,kritiqvaka,berfin,patricia,balaban,kardelen,esra hakan,eklendi hoş geldiniz arkadaşlar

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ

r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
selenaa.............................................................................................HAMİLE(86)

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL

Allahım hamile olan arkadaşlarıda tez zamanda sağlıklı şekilde bebişlerini kucaklarına almak nasip etsin..umarım bizde umut listesinden çıkıp diğer listeye gireriz bi gün :CüvCüv:

maat sen nasılsın tedaviye başladınızmı eh artık aşama aşama anlat bizde okumak isteriz burdan

beloşum dün akşam doktora gittim sonra geldim akşam yazdım bayağı bi... dün akşam yoktun sen tabii... doktor hsg çekilecek dedi.. ben de hopladım tabii.... o spekulum denilen alete bile tahammül edemiyorum bi de içinden bi çubuk geçirecekler de bilmemne... ay ay .. düşündükçe afakanlar basıyor kafamçokkarıştı sultan sabahtan beri özelden beni sakinleştiriyor saolsun.. ha bi de dün hsg topiğine girdim baktım.. orada senin yorumlarını da okudum... sen "abartılacak bişi yok" diyer gruptansın... bir kısım do "öldük geberdik" modunda... ay ay.. içim fena oldu dün akşam okudukça yorumları kafamçokkarıştı ya bu işin rahim ağzının dar ya da geniş olması ya da ne biliim vajinal çatı darlığı ile de alakası var zannımca... benim normal muayenelerim de spekulum kullanıldığında acılı olur mesela... aslında normalde öyle mız mız canı çok tatlı değilimdir ama bu konuda feleğim şaşıyor.... işlem öncesi bir iğne ya da hap kullanacağım sanırım kafamçokkarıştı

Arkadaşlar Ankara'da ikamet edip tedavi gören var mı? Ankaraya taşıncaz. Orda tedavi görmeyi düşünüyorum. 8 aydır deniyoruz. Yanlız eşim Ankarada olduğundan dolayı haftada 1 deniyoruz. Bu da çok etkiliyor.

arkadaşım ben ankaralıyım.. ankaradan temmuzda geldik diyarbakırda tayin nedeniyle... sorun ne acaba??? sorunu detaylandırırsan daha net bir cevabım olabilir

X