Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet ilacı bırakınca çıkıyor yeniden . benim 3 senedir var bu sorun ilk başlarda düzenli olarak tedavi oldum ilaç içtiğim zmanlarda düşük bıraktığımda yüksek çıktı . ilaç içmekten sıkıldığım için içmiyeceğim dedimiştim 1.5 senelik evliyim ve şimdi bebek istiyoruz sanırım tedavi olmam gerekiyor çünkü yaklaşık 1 senedir deniyoruz ama nafile . bende yarın kan verecem bakalım nasıl çıkacak sonuç ama düşük çıkacağını biliyorum çünkü regl olmadan yaptırdığımda düşük çıkıyor regl 3 . gününde yaptırdığımda yüksek çıkıyor ve ben regl değilim şuanda. bakalım hayırlısı herkez için

hayırlısı canım,umarım yarın sonuç istediğin gibi olur.

cevap bekliyorum mantar hamile kalmayı engellermi engellemezse bir sorun yaratırmı mantar

mantarın bildiğim kadarıyla gebe kalıp kalmam ile bir ilişkisi yok... ama anlamadığım mantarlı olduğunu bile bile bırak gebe kalma ihtimalini düşünme ilişkisye girmek bile düşünmesi zor geliyor bana :uhm: üstelik ilişkis sorasında mantarı daha da derinlere ulaşmasını sağlayıp mantar tedavisini bile zorlamak mümkün gibi.. önce mantar için tedavi olup (ki iki haftada iki tane yutulacak hapa bakıyor) ondan sonra gebekalmayı düşünsen diyorum a.s

kaşıntım var ama mantar olup olmadığını bilmiyorum çevremdekiler büyük bir ihtimal mantar diyor adetim 5 gün geçikti bu hafta doktora gidicem ama içim içimi yiyor eğer hamile isem bir sorun olurmu diye merak ediyorum cevap için tşk ederim

Selam canlarım...
Alincim çok geçmiş olsun canım.herşeyin hayırlısı diyelim...
Diğer cancuklar nasılsınız bakalım?ahhh şu bebişler ömrümüz gitti sanki.yat kalk bebiş...sanki 100 yaşında oldum ya.
Banada aşılama yapılacak.bugün yine doktordaydım doktor herşey istediğimiz gibi yolunda gidiyor dedi.bakalım nere varır bunun sonu herşeyin hayırlısı.herkes için.eyyyy büyük allah ım gör bu çocuk hasretiyle yanan yürekleri.güldür yüzümüzü ya rabbim.
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
gelsin bebişler...

gelsinler artık yorulduk çok dğru söylüyorsun

merhaba yenı uye oldum daha burayı yenı kesfettım bende bebek ısteyenlerdenım...... yanı aranıza benıde aalın . daha yenı dusunmeye basladık ama fena tosladık gıbı. bakalım reglım bugun bıttı bu ay yıne denıyecegız doktora sonra gıdecegım. bır kac sonra sızce hemen gıtmem mı gerekıyor.

kımseyı tanımıyorum ama ruh halınızı az cok anlıyorum onun ıcın aranıza katıldım ınsaallah hep beraber bebek mujdelerını alırız. herkese kucak dolusu sevgıler arkaaslar

Ada canım hoşgeldin...inşallah en kısa zamanda allah sana nasip eder bizede.burda kendini daha rahat hissedersin çünkü yanlız olmadığını anlarsın.hayırlısı hepimiz için

daha önce hiç mantar olmadın sanırım... akıntı olmadan tek başına kaşıntı tahriş vb sebebiyle de olabilir... mantara genelde renkli kokulu yoğun en azından her zamankinden farklı bir akıntı eşlik eder... tabii beyaz süt kesiği gibi bir pıhtı da olabilir ama her mantarda olmak zorunda değil... zolax kullanabilrsin ... çok etkilidir.. hamile olsan dahi bi problem olmaz... sıkıntısını çektiğine değmez

hoşgeldiiin... ama sorunu anlamadım?? "bır kac sonra sızce hemen gıtmem mı gerekıyor" derken ne kastettin?? sanırım hızlı hızlı yazarken bazı kelimler uçup gitmiş sırnaşık şey

yazmayı unutmuşum akıntımda var hem yoğun hemde kokulu bu hafta doktora gidicem içim içimi yiyor

arkadaşlar yukarı da sohbet odasına nasıl girebilirim şifre falan sormuyor.
direk yanlış üye adı yanlış şifre diyor.
yardımcı olurmusunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…