Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:1closedeyes:selam kızlar cumanız mübarek olsun biraz geç kaldım ama ancak uyanabildim ya ben bebişim olunca napcam ben uyurken çatlar bebiş Allah korusun uyumayayım diyorum ama dayanamıyorum bir türlü uykusuzluk ilacı falan varmı bildiginiz onu mu içsem acaba:1closedeyes:

ohhh ohhhh.. hadi bakalım... mışıl mışıl :roflol: millet uykusuzluktan dert yanar sen uykuculuktan naniknanik allahtan sabahın köründe çalar saatle uyanıp koşa koşa işe gitmek zorunda değilsin.. aman aman.. şükret kötükedihüso uykusuz falan sabahları müşterilerin hepsini canavar gibi görüyorsun sırnaşık şey

şimdi gibi rahat ama ögleye kadar uyuyunca hemen akşam oluyor günün yarısını yatakta geçiriyorum bomboş hissediyorum kendimi ama bebişim olsa mecburen uyanıcam dimi amaa.sa.s

şimdi gibi rahat ama ögleye kadar uyuyunca hemen akşam oluyor günün yarısını yatakta geçiriyorum bomboş hissediyorum kendimi ama bebişim olsa mecburen uyanıcam dimi amaa.sa.s

hah önemli bi noktaya parmak bastın naniknanik sen şimdi uykuyu depola yakında inşallah o biriktirdiğin uykuya ihtiyacın olacak bebek olunca :teytey:
haaa... şaka bi yana şekerim .. şimdi mevsim geçişi falan ya... bi de havalar kapalı yağmurlu onun etkisidir... ben de normalden daha fazla esniyorum akşama kadar ağzım ayrılıyor esnemekten... ofistekiler ve müşteriler de bakıyorum benim yüzümden birazdan esnemeye başlamışlar sırnaşık şey yaw şu esnemenin bulaşıcı gibi olması ne garip di mi :roflol:

belçika bu arada bahsettiğin hapı kullanmadım ve bilmiyorum ama sen arada hatırlat yine sorunu... bilen bir arkadaşa denk gelebilir .. burada bazan sorulara cevap yazılmıyormuş gibi görünse de genelde bunun nedeni sorunun cevabı hakkında bir fikrimiz olmayışı oluyor.. yoksa burada herkes birbirine yardım etme ve destek olma konusunda maşallah canhıraş birbiriyle yarışır :enbuyukkk:

sagol maat ikinci denemem olunca verdiler kullaniyorum sut yapmasi bebegin sakat olmamasi icinmis ama bilmiyorm tam heralde vucudumu hazirliyorlar

geldimm canımmmm ayy site beni atmışş yani net gitmiş gelmişşş

rüfeyda evde kaldığım dönemlerde bende öleydim canımmm boş ver keyfini çıkartt bebiş olunca nede olsa arayacan bu günleriii

ay hiç demiyonuz bi fustuk vardı ne oldu bu kıza acaba... merak etmiyosunuz varya... zaten bu aralar bunalımdayım küserim hepinize... bu ay daha çok istiyorum bebişime daha çok ihtiyacı var sanki... hayal kuruyorum elimde olmadan adetime 7 gün var ve hafif hafif belirtilerini hissediyorum... kızlar kendimi iyi hissetmiyorum... bu ay adet olursam bunu nasıl atlatırım bilmiyorum.. gücüm yok cesaretim yok.... korkuyom kendimden.....

Kızlar yumurtlama döneminde gelen şeffaf akıntı yumurtladığına mı yoksa yumurtanın çatladığına mı işaret ediyor?

Alinim o dediğin bende hep oluyor canım ya ..o yüzden anlamıyorum ymurtladımmı çatlattımmı?:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…