Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ay noldu soslu fıstık birine bişey mi dedin de duymamazlıktan geldi :))))))))

çabuk unuttunuz beni kızlar....neyse bakarım baŞIMIN ÇARESİNE BEN... siz kendinize iyi bakın... hoşcakalın.....

ay noldu soslu fıstık birine bişey mi dedin de duymamazlıktan geldi :))))))))

evet korkuyom dedim, adetime 7 gün var belirtileri başladı dedim, bu ay daha çok ihtiyacım var bebişime dedim, adet olursam nasıl atlatırım bilmiyorum bu ay hiç iyi değilim dedim... ay kimse bana moral vermedi... senağlama bu mottayım şimdi galiba bu aralar çok ağlıycam kendimede, kocamada hayatı dar edicem elimde olmadan....

bütüm kızlarr toplanmışş heyyy slm kızlar nasılsınız bakalım selamım almayan olursa küserim haa herkes iyimi

yadel hoşgeldin kuzummm naberr

kız soslu fusutukkk iyi akşamlarr yarın bekleriz sıkıntı yapma kendineee zamanı gelince gelir bebişinn

iyiyim kelebekim:)
sen nasılsın?
akıntın varmış canım benim ya yazdım okudunmu bende hep oluyor
ama genelde yumurta çatlayınca elde uzayan bir akıntı olduğunu söylüyorlar..

alincim benimde akıntımmm var ama beyaz ve kesik kesikkk hala devam ediyooo üfff nefret ediyom akıntıdan bende olmazdı kendimi kötü hissediyorumm
bahar sende oluyomuydu akıntı benim olmazdııı hiçç hani sende benim gibi adet düzenin yok ya ondan soruyorum yanlış anlaşılmasın canım

bahar, yadel hoşgeldiniz kızlar
soslufustuk bu kadar stres yapma stres en büyük düşman bilmiyormusun bunu kendine iyi bak yarın görüşürüz

canım du bakalım niye stres yapıyosun arkadaşım...
sen şimdi hareketli şarkılar falan dinle hihoyyyt
yada bi komedi filmi izle gülmeye unutmaya çalış..
ben kaç aydır böyle tutuyorum kendimi..
çok ta faydası oluyor
inan bana bizim onlara ihtiyaç duyduğumuzda değil
onların bize ihtiyacı olduğunda gelicek kuzularımız ..
sabır sabır sabır
:Saruboceq:

kızlar size bişey soracağım bilginiz varsa bu konuda benide bilgilendirirmisiniz?
adetim normalde 4 gün sürer ama bu defa 6.gün oldu hala geliyo acaba bunun klomenle bi ilgisi varmıdır yada neden olabilir:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…