Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar...Cumanız mübarek dularınız kabul olsun,Allah herkesin gönlüne göre versin.

smhsmh canım sen nasılsın? kaçta gideceksin doktora, ya da şimdi doktordasın. seninde sonuç iyi olacak inşallah.içini ferah tut.

canım dün akşam çatlatma iğnesini yaptım,yarında aşılama olacak kısmetse.bakalım hayırlısı.
sen nasılsın?

Canım benim bu defa inşaallah bebişinin haberlerini alacağız. Takip ettiğim başka bir sitedeki arkadaşlardan 2'si bu ay aşılama ile hamile kaldı.Ben çok şükür hastalığı atlattım. Şimdi iyiyim.

Beloş beni geçmek o kadar kolay değil tatlım.kaydirigubbakcemile3 Nasılsın görüşemiyoruz uzun zamandır?
valla bükemediğin eli öpüceksin kutluyorum seni tatlım:içelim:
ben hayatıma devam işte bebek olayına ara verdim kilo verme peşindeyim şimdilik güzel gidiyor kilo cetvelimden de anlaşılgığı üzere rejim güzel gidiyor bugün sabah tartıldım 75 geldim ama cetveli hafta bir yenileyeceğim o yüzden 76 görünüyor haftaya 74 olmayı hedefliyorum yani yavaş ve derinden gidiyor kilolar hiç acelem yok bebeğime kavuşmak için her şeye razıyım ama valla güzel oluyor he verdikçe seviniyorum şimdilik kafamada takmıyorum bebeği rejim var ya gündemde rahatım şimdilik zaten nisandan sonra aşılama düşünüyoruz olmazsa tüp bebek kısmet bakalım sen neler yapıyorsun ösledim kız seni

Beloşum bebek olayı bizde de durdu gibi. Çünkü benim yarım kalmış bir yüksek lisans olayım vardı. Bu afla onu tamamlamayı planlıyorum.Böyle olunca da biraz bebek fikrinden uzaklaştım. Aslında iyi de oldu. Kendime gelmeye başladım. Ne çok takıyormuşum meğerse kafama bu olayı.

ya benim şirinem bitanedir ya ne güzellll kiloları vericek şimdiiii :)) alinim yok kız o karıyı hiç sevmem zatennn gıcığın teki aman ben onla yarışmam benim rakibim yok tekim bu alemde :))) iyice psikopatlaştım ha :))))

alincim evet canım biz fazla takıntı yapmış fazla gözümüzde büyütmüşüz bu veletleri ama canları ne zaman isterse o zaman gelsinler onlar gelesiye bizde yapmamız gerekenleri yapalım işleri yoluna koyalım dimi ya

sultancım aaa tabi sen bi tanesn rakibin yok tabi seda sayanda kimmiş hıh
hakça canım hadi bakalım bak listeyi güzelleştirme sırası sana geldi hadi bu ay hamişimiz senin le claire ikiniz içinde dua ediyorum allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın ee bizide teyzelik duygusundan mahru etmesin amiiiin
yasemen canım neler yapıyorsun gribi atlattınmı
merve canım sen nerelerdesin bakalım uğramaz oldun senindemi işler yoğun hımm
eee ceydayı göremiyoruz kız gitti annesine kayboldu kız dön artık seni seviyoruz nerelerdesin özletme kendini
smhsmh cadısı nerelerde göreniniz varmı ya ne çok şey kaçırıyorum siteye giremeyince
maat hanımda buralardaymış dün gündüz ve gece hep kaçırıyorum ama işler azalsın daha sık giricem
DURULUM CANIM nerelerdesin bi haber ver iyiym de kız merak ediyoruz
hsay ve rosemde yoklar ama eminim iyidirler yeğenler yine rahat ermiyor bizim kızlara herhalde
rufeydacım sen nasılsın bakalım ne güzel ya sohbete katılabildim ama biraz sonra yoğunluk başlar ne yapalımbu kadarına şükür demi kıslar
hepinizi seviyorum

günaydınnn kızlar nasılsınızz hepinize hayırlı cumalar bu mübarek günde bütün dualarınızın kabul olması dileğiylee

ooo sohbet koyulaşmışşş

hakçacım canım hadi hayırlısı canımmm bebişine az kaldın bu sfer olucakkk canım inşallahhh

beloş ablacım gribi atlattım gibiydi bu sabah gene hapşırmalar falan başladıı yani geri geliyor sanırım bakalımmm üffff üşüyomm ben yaaa

Beloş görüyor musun şu Sultanı.Bir sunuculuk yaptı şimdi kimseleri beğenmiyor. Gözünü yükseklere dikti? Yasemencim nasılsın tatlım?

Beloş görüyor musun şu Sultanı.Bir sunuculuk yaptı şimdi kimseleri beğenmiyor. Gözünü yükseklere dikti? Yasemencim nasılsın tatlım?

alincim canım şükür iyiyim sen nasılsınn neşen yerinde maşallahhh allahım bozmasınn bugün cuma ve yoğun bi gün beni bekliyor ödemeler falannn üffff canımda hiç çalışmak istemiyo bugün :1no2: benneyaptımki ama mecburuzzz

Daha iyiyim yasemencim.Hastalığı atlattım. Keyfim yerinde o nedenle. Bir de yarın haftasonu olduğundan ayrı bir mutluluk var içimde:içelim:

cananisa merhaba canım.aramıza hg...peki ilaç kullanıyor musun? tedavisi var canım üzülme.

hoşbulduk arkadaşlar
çok ilaç kullandım ama adam akıllı tedabvi olamadım.
şuan cerrahpaşa hastanesinde başladım.yolun çok başındayım.farlutale başlıcam ve adetimin 3. günü kan testi vericem.ona göre aşılamaya sevk edicekler galiba ama eşimdede problem var sperm hareketsizliği var.
nasıl olcak inanaın bilmiyrm.
herkez sormaya başladı ne zaman bebek gelicek diye.
çok yaralanıyrm...
rabbim hepimize sabır versin.
:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…